Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Timska takmicenja (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=22)
-   -   S.s.lazio (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=514)

Amico Laziale 24-08-2009 23:00

S.s.lazio
 
evo rekose mi da mogu otvorit temu vezanu za Lazio,pa reko da to konacno ucinim....:DTrudicu se da obezbjedim friske informacije vezane za Lazio....

evo 2 veoma bitne vijesti:
De Silvestri u Violu ne za 7,kako ovdje pise vec za 5,7 miliona eura...
Vec je prosao medicinski pregled....
http://www.calciomercato.com//index.php?c=&a=138708
eto bilan ostade i bez Lorenza,a Lotito prodao mozda i najveceg svjetskog talenta na svojoj poziciji,uz Santona,za sitnih 5,7 miliona....

A sad jos sokantniji potez Lotita:
Goran Pandev ide u West Ham za 5 miliona eura uz klauzulu,ukoliko Ham proda Pandeva u narednih 2 god Lazio ce dobiti 50 % od transfera...
Vecina navijaca Lazia se slaze sa time da bi Goran trebao otici nakon svega sto se desilo,ali prodati igraca koji vrijedi 20 za 5 miliona,i jos prethodno odbiti puno bolje ponude(Zenit 14 miliona,Napoli 16) jednostavno neshvatljivo.....http://goal.com/en/news/10/italy/200...-pandev-report

dera 24-08-2009 23:02

pa zar milan nije mogao dati 5m za silvestrija?
amico, moras se poceti miriti sa nekim stvarima, kao i mi sa maxwell potezom :P

napokon i ta dugo ocekivana tema :D

Amico Laziale 24-08-2009 23:09

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36690)
pa zar milan nije mogao dati 5m za silvestrija?
amico, moras se poceti miriti sa nekim stvarima, kao i mi sa maxwell potezom :P

napokon i ta dugo ocekivana tema :D

milan je gori od Lotita kad su pare u pitanju ove godine...
Mah,navikao sam na ove lude poteze,ali jbg ne mogu da se ne nerviram....
Uf jel smijem koristiti ovo jbg...:D
A i ja ne razumijem to za Maxwella,pa on vam je bio jedini pravi lijevi bocni...:confused:
P.S.Bolje da je nisam ni otvorio kolko cu sad bit dosadan....:P

dera 24-08-2009 23:13

Ma smijes, pusti tog clana od koga si cuo da ne smijes, samir je odobrio :D
kad barcin samir moze, mozes i ti, a i lazio mi je puno drazi, igrao sam na pesu kod njih i presao u inter hehehe

ivan019 25-08-2009 02:23

ma ja mrzim lazio :D

Amico Laziale 25-08-2009 08:20

Quote:

Originally Posted by ivan019 (Post 36712)
ma ja mrzim lazio :D

mrzim i ja tebe.....:D:P

ivan019 25-08-2009 11:09

Quote:

Originally Posted by Amico Laziale (Post 36718)
mrzim i ja tebe.....:D:P

:dim: :D

Balotelli#45 25-08-2009 19:55

amico a sta se to izdesavalo sa pandevom nisam upucen ? :D

Amico Laziale 26-08-2009 00:18

Quote:

Originally Posted by Balotelli#45 (Post 36879)
amico a sta se to izdesavalo sa pandevom nisam upucen ? :D

Pa Pandev ne zeli da produzi ugovor jer zeli da ide iz kluba....
A hoce da bude u prvom timu,sto je ravno naucnoj fantastici....Igrac koji je zatrazen da bude stavljen na transfer listu nema sanse da igra u prvom timu.E sad kako nijedna adekvatna ponuda nije stigla,on nije prodat,ali isto tako nije vracen u prvi tim(nema smisla drzati igraca koji vise ne zeli da ostane u klubu u prvom timu jer ce njegovo zalaganje biti na minimalnom nivou 100 %),on se kao nesto odvazio i sad zeli tuziti Lazio,jer je po njegovom misljenju neopravdano izostavljen iz prvog tima...:rolleyes:
A igraca od njega Lazio napravio.....

dera 26-08-2009 00:21

amico, pa ibra to govori jos od prosle sezone, pa je najbolji bio :D
ovo je prof fudbal, nema tu nes igrati jer se foliras :P

Amico Laziale 26-08-2009 00:29

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36967)
amico, pa ibra to govori jos od prosle sezone, pa je najbolji bio :D
ovo je prof fudbal, nema tu nes igrati jer se foliras :P

ali Ibra je Ibra,a Goran je Goran,da se razumijemo....:)

dera 26-08-2009 00:32

u laziu je on meni pored rocchija najbolji, tu je i onaj zarate, al on je jos mlad

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

zaboravio sam na ledesmu, ali i na cruza koji ce ga vjerovatno zamjeniti (mislim na gorana)

Amico Laziale 26-08-2009 00:33

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36977)
u laziu je on meni pored rocchija najbolji, tu je i onaj zarate, al on je jos mlad

ma brate da je ne znam ko....
ne zelis da ostanes u klubu,ne trebamo ti,ne trabas nam,neces igrat,ima boljih od tebe....
sretno prijatno....:D

dera 26-08-2009 00:35

pa bolje je i to, nego ovo sto mi sneijdera dovodimo lol
mislim da bi ga lazio javno zatjerao da je rekao da ne zeli hihih

Amico Laziale 26-08-2009 00:37

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36985)
pa bolje je i to, nego ovo sto mi sneijdera dovodimo lol
mislim da bi ga lazio javno zatjerao da je rekao da ne zeli hihih

pa hocel sneider 100 % doci?

dera 26-08-2009 00:38

ma nece, on odbija svaki dan "necu", a nasi hoce, zalosno ali istinito
cak i veceras isto rekao, a oni govore pokusat jos sutra cc

Amico Laziale 26-08-2009 00:41

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36989)
ma nece, on odbija svaki dan "necu", a nasi hoce, zalosno ali istinito
cak i veceras isto rekao, a oni govore pokusat jos sutra cc

ccc ne znam sta je sa ljudima u Interu,ako frajer nece onda ne znam sto ga toliko forsiraju....

dera 26-08-2009 00:43

ah, izgleda da su zaboravili na taj ugled koji su do sada imali klubovi poput intera i lazia, vi ga cak i u teskom periodu dobro cuvate

Amico Laziale 26-08-2009 00:44

mora se znati ko je gazda...Ipak igrac nikada ne moze biti iznad kluba...

Goran Pandev će tužiti Lazio

Napadač rimskoga Lazija, Goran Pandev priprema sudsku tužbu protiv kluba čije boje brani, a koji mu ne dozvoljava nastupe...

Tvrdi 26-godišnji nogometni reprezentativac Makedonije da je izguran iz sastava zbog pregovora o odlasku iz kluba, te da se isto dogogilo i s Cristianom Ladesmom i Lorenzom De Silvestrijem.

Predsjednik Lazija Claudio Lotito tvrdi da je Pandev javno izjavio kako namjerava napustiti klub krajem ove sezone, kada će postati slobodan agent, što bi onemogućilo rimski klub da na njemu financijski zaradi.

- Kada igrač javno istakne da želi otići, a ne želi produljiti ugovor koji mu prestaje biti važeći nakon te sezone, svi ostali će pričekati da postane slobodan igrač. To čini financijsku štetu klubu, pa ćemo cijeloj situaciji pristupiti na drugačiji način, putem suda - veli Lotito.

Matti Grassani, priprema protutužbu klubu u namjeri da zaštiti interese svoga klijenta.

- Suočeni smo s neutemeljenim optužbama. Pandev će svoje ime i čast braniti sudskim putem.

- Lotito strahuje da se ne ponove slučajevi iz prošlosti, no Pandev nije ništa dogovorio niti sa jednom stranom.

Pandeva se u posljednje vrijeme povezivalo s Juventusom, ali i West Hamom.

dera 26-08-2009 00:46

sam je sebi kriv, mada mozda ni on nije ocekivao ovako nesto
htio je ponudu, a bez naglasa nikad ne bi ni dobio
naravno, nije ni njemu sada lahko

Amico Laziale 26-08-2009 00:50

Quote:

Originally Posted by dera (Post 36994)
sam je sebi kriv, mada mozda ni on nije ocekivao ovako nesto
htio je ponudu, a bez naglasa nikad ne bi ni dobio
naravno, nije ni njemu sada lahko

ukoliko je zelio ici moglo se to odraditi na puno bolji nacin...
ovako je samo nastetio klubu(kako samo smijesne ponude dolaze,cuj 5 miliona :eek:),a Bogami vise je nastetio sebi,jer Lotitio kakva je budala on ce ga drzati na tribinama cijelu sezonu samo ako mu pukne film,pa makar ne dobio ni centa za njega....

dera 26-08-2009 00:53

lol, ali sjeti se, mi smo naseg maxwella za 5, to je tako kad zeli da ide, svi nude premalo jer znaju da ga moras prodati, mada ga ja ne bih dao ispod 10 i to zbog ove situacije 15

Amico Laziale 26-08-2009 00:54

ma nek bude sta hoce...ionako mi je omrzao maksimalno....

Amico Laziale 02-09-2009 13:40

Jedina svijetla tacka u ovom prelaznom roku za Lazio,je dovođenje jednog od najvecih svjetskih talenata Gonzala Barreta,koji naravno jos uvijek nema pravo nastupa u Serie A,ali kad stekne to pravo mislim da ce polako postati nas novi Zarate....
I kao sto se i ocekivalo Lazio ce i u narednim godinama imati jedan od najboljih napada u ligi,uprkos najvjerovatnijem odlasku Gorana Pandeva na polusezoni....

dera 02-09-2009 13:46

svidja mi se to sto su i oni dosli pameti, i shvatili da je jedini izlaz iz krize dovodjenje jeftinih vrlo potencijalnih mladih igraca, barem u vezni red i napad
za par sezona, vidjet ces ih :)

Balotelli#45 02-09-2009 14:05

ma ja se ne bi bunio da na zimu pandev dodje kod nas nas je izdanak msm iz skole nase dobar je igrac to svakako i taman ce zameniti etoa koji ce ici na africki kup onda bi ostali samo na militu suazu i arnauto(neznamo kakav ce biti a jos uvek je povredjen) balotelli (postoji mogucnost da on zaigra za ghanu jeste minimalna al postoji :D)

Mauro7 02-09-2009 14:19

da, inter, juve(posebice mi i oni) i lazio su najsvjetlije točje mercata,
Nevjerovatno je kako je Lotito uporan tip i ne jebe ništa, čovjek se drži nekog reda koji je postavio i gotovo, danas ni najveću klubovi na svijetu(osim reala kad imaju previše igrača hahahaha) ne stavlja igračinu tako ''sa strane'' kao što su oni jednog pandeva, a i za njih važnog ledesmu i de silvestrija, bilo kako bilo Lazio sigurno ima lijepu

dera 02-09-2009 14:24

a evo sada citam kao i mi trazimo neke talente heheh

Amico Laziale 03-09-2009 01:55

mah ljudi,samo da oni hoce stendarda stavit u prvi tim i da nisu prodali rozehnala,lazio bi mogao konkurirat za LP,a sa ovakvom odbranom ni u snu...
A lotita necu komentarisati,to je vec duga prica...
A sto se tice ovog prelaznog roka,ja mislim da su Inter i Juve uz Real(mada kad uzemo u obzir koliko para je real potrosio njih i ne bi trebali tu svrstati)obavili najbolji prelazni rok u Evropi...Dakle drago mi je da se talijanski klubovi bude...

dera 10-09-2009 15:32

pitali morattija za koga ce da navija u utakmici lazio-juve
kaze on "ako lippi moze za njih, mogu i ja za lazio ;)" hahaha

Balotelli#45 10-09-2009 21:10

haha i massimo je nesto naucio od moua :sivi:

Amico Laziale 11-09-2009 00:52

Quote:

Originally Posted by dera (Post 40276)
pitali morattija za koga ce da navija u utakmici lazio-juve
kaze on "ako lippi moze za njih, mogu i ja za lazio ;)" hahaha

zna cojk sto jest jest...:D

Grujinho 12-09-2009 11:29

U DANAŠNJEM dvoboju trećeg kola Serije A Lazio će dočekati torinski Juventus u dvoboju dosad neporaženih momčadi Serije A bez najboljeg nogometaša.
Odlični 22-godišnji argentinski napadač Rimljana Mauro Zarate ipak nije spreman staviti se na raspolaganje treneru Davideu Ballardiniju, iako je sam strateg to očekivao. Ipak, problemi s preponama ipak su preozbiljni.
Radi se o ogromnom hendikepu za Rimljane, kojima su već ozlijeđeni napadači Tommaso Rocchi, Cristian Brocchi i Stephen Makinwa. U nemilosti je pak Goran Pandev, kojeg vodstvo kluba čak nije prijavilo za Europa ligu jer nije želio produžiti ugovor.
U napadu bi protiv Torineza tako trebali zaigrati Julio Cruz i Pasquale Foggia.






Šteta šteta...bez rocchija, brocchija, pandeva, zarateja i makinwe su laziove šanse za povoljan rezultat mnogo manje...ali nikad se ne zna...nadam se da uspiju izvuč barem bod

<style> .clanaktag a {color:#666; text-decoration:none; border:0px !important} .clanaktag a:hover {color:#15A915 !important; text-decoration:underline} </style> <!--oglasi-->

dera 12-09-2009 11:32

sta je ovo, pola ekipe nece igrati

Mauro7 12-09-2009 11:33

da baš šteta što neće biti Brocchija:vfunny:, a i makinwa je strašan već dugo vremena :sivi:
bitno da je tu Cruzčina :D koji im je zabio već 12 golova ja mislim :)

Huska 12-09-2009 11:59

hahaha gore za jubentine sto nema rocchia i zaratea...jeru tu je CRUZ od kojeg buffon ima nocne more :D

Amico Laziale 13-09-2009 00:53

A sranje zivo...
Lazio nije mogao racunati na Rocchia,Zaratea,Makinwu,Brocchia,Cribaria,vec od ranije Pandeva,Ledesmu,te je pravo cudo da je balardinu postavio onako dobru taktiku i svo vijeme bio ravnopravan u pojedinim trenucima i bolji od juventusa....
Laziu ponisten cist pogodak zbog navodnog prekrsaja nad Legrotaglieom...
http://www.corrieredellosport.it/Fot...ato+alla+Lazio

http://www.lazialita.com/VisualizzaS...dArticolo=5382

http://www.lazialita.com/VisualizzaS...dArticolo=5382

http://www.d1g.com/video/show/?id=3122563
Procijenite sami...
Uz ponisten gol,nije dosudjen cist penal nad mauriem,te nije dosudjen brutalan prekrsaj nakon sto su 2 mesara iz dupentusa startali nad foggiom,a iz te akcije je pao gol...
Mogu samo rec da sam ponosan na momke koji su veceras igrali,jer kad dodjete u situaciju da ubacite Inzaghia,sve vam je jasno...
Izgleda da se serie a vraca na stare staze...Ponovo se dupentusu pred ocima cijelog svijeta,jos u jednom ovakvom derbiju,namjesta...
mamu ti jebem colina,ako samo kazes da ne je pritisak na sudije preveliki...

zoka 13-09-2009 01:23

Joj budi posten,ove sezone su se pravo popravili i imaju dva igraca na svakoj poziciji.Sredina im je prestrasna za razliku od nase,imaju vise kreativaca.Gledao sam veceras ovu utakmicu i ruku na srce bili su bolji,falio im je jos Diego u drugom poluvremenu.Po meni gol Lacia je cist faul.

esteban 13-09-2009 01:36

zoka ne slazem se sa tobom jer sam je i ja gledao..po meni nidje faula

dera 13-09-2009 02:49

ne bi me cudilo da je ovaj zoka neki fan juventusa
amico, izgleda da ide, samo je pitanje ko ce imati hrabrosti ovaj put da ulozi zalbu, nema vise figa da to kaze, moratti cisto sumnjam, tek nakon sto izgubimo titulu

sada se uzdam u gallianija i mourinha

---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:46 ----------

nevjerovatno, onakva reakcija igraca juvea i protivnickih je jos jedna slika koja me podsjeca na proslu
jednostavno se baci, sudija svira, igraci nazad na svoje polozaje


All times are GMT +2. The time now is 03:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com