Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Klub (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Misterije (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=222)

dera 07-02-2009 02:11

Misterije
 
evo hulle, ovo je za tebe

Svjetlost koja mijenja boje, oblik, veličinu, pomjera se. Tako nekako bi se mogao opisati nepoznati leteći objekt za koga svjedoci tvrde da se pojavio iznad Novog Travnika.

NLO je primijećen 4. veljače u večernjim satima i nad gradom je letio 5-6 minuta. Možda su i svemirci došli vidjeti piramide u Visokom ili pak ilegalno se domoći CIPS-ovih dokumenata koji se skoro mogu kupiti u svakom kiosku!

CurvaNord69 07-02-2009 02:13

HAHAHA, cuj NLO u BiH, pa ako su imalo inteligentni znaju da bi im sve orobili dok se vrate na svoj "Brod".
Stvarno mos zamislit te komedije, dodju izvanzemaljci u bosnu, ostave negdje brod i kad se vrate skinuli im svu zeljezariju :D

hulle 13-02-2009 23:43

hvala hvala...dodat cu ja jos dosta toga kad imadnem vremena hehehe

hulle 16-02-2009 20:29

Na Texas padale vatrene lopte! VIDEO

http://www.pincom.info/slikaID.php?ID=51612 <!--
--> AUSTIN - Vlasti američke savezne države Texas našle su se u čudu nakon što su ih zasule vijesti o «zapaljenim otpacima» koji padaju s neba. Na snimku koje su zabilježile kamere televizijskih ekipa, koje su u glavnom gradu Texasa Austinu pratile maraton, čuje se vrisak ljudi u panici na pojavu misterioznih "vatrenih lopti" koje se obrušavaju sa neba.
Među brojnim izvješćima o ovom fenomenu koji su pristigli Federalnoj administraciji za avijaciju zasad nema objašnjenja o porijeklu zapaljenog otpada. Ured šerifa u Austinu poslao je helikopter da istraži slučaj, ali se on vratio bez čvrstih dokaza.

U prvi trenutak je postojao strah da se radi o otpacima dva satelita koja su se prošlog tjedna sudarila u svemiru, američkog i ruskog komunikacijskog satelita koji su udarili jedan u drugog na visini od 800 kilometara iznad Zemlje.


<object data="http://www.youtube.com/v/e_eJLcGPWTs" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
</object> </p>
Američka strateška komanda je u međuvremenu izjavila da ova dva incidenta nisu ni u kakvoj vezi.
Federalna administracija za avijaciju saopćila je da je upozorila pilote poslije kolizije dva satelita da budu oprezni jer postoji mogućnost da tijekom leta naiđu na svemirski otpad.

Šef ruske svemirske kontrolne misije izjavio je da će otpad kružiti oko planete stotinama godina i ugrožavati druge satelite.

Polje kojim kruži ovaj otpad je prilično veliko, navode znanstvenici koji još pokušavaju da utvrde punu razmjeru sudara.

hulle 06-03-2009 14:53

Misterije
 
evo za pocetak

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_sc.htm

zanimljiva flash prezentacija...obavezno pogledati

Balotelli#45 06-03-2009 19:38

xaxa koja fora i sta misle da su vanzemaljci :D

hulle 06-03-2009 22:46

mali zeleni heheheheeh

pa ne ..ustvari citav taj 9-11 je ustvari napad "amerike" na ameriku..sve je to dobro isplanirano kako mi se moglo krenuti u jos jedan rat kojem je cilj jos vece bogacenje tih miliradera


evo malo zanimljivosti

10. Područje 51

http://saznaj.info/images/clanci/zavjere/51%20wince.jpg
48 posto ispitanika vjeruje da 'Područje 51' postoji kako bi se istraživali vanzemaljci i njihovi svemirski brodovi.
9. 11. Septembar



38 posto da iza 11.9. stoji američka vlada
8. Apolo

http://saznaj.info/images/clanci/zav...lo%20wince.jpg
35 posto misli da je slijetanje Apola na Mjesec prevara.
7. Princeza Diana

http://saznaj.info/images/clanci/zav...na%20wince.jpg
32 posto sumnja da su princeza Diana i Dodi Fayed ubijeni
6. Masoni



Čak 25 posto smatra da tajna društva poput Iluminata i Masona pokušavaju zavladati svijetom.
5. Hollywood



Biste li vjerovali da scijentolozi posjeduju Hollywood? Pa, 17 posto ispitanih vjeruje upravo u to.
4. Bar Code

http://saznaj.info/images/clanci/zav...de%20wince.jpg
Velili Brat vas gleda - 7posto vjeruje da barkodovi postoje kako bi se ljudi kontrolisali.
3. Microsoft

http://saznaj.info/images/clanci/zav...ft%20wince.jpg
A 6 posto je uvjereno da Microsoft šalje poruke preko Wingdingsa.
2. Pearl Harbour



Još jedna mračna teorija: 5 posto vjeruje da je američka vlada dozvolila Pearl Harbour.
1. Reptili iz svemira



3 posto smatra da svijetom vladaju reptili iz svemira. HAHAHAHHAHHA ova je najjaca

+

Prema anketi 61posto je uvjereno da vanzemaljci postoje.

Dok 52 posto vjeruje u postojanje duhova.

esteban 07-03-2009 03:19

Ovo za princezu Dajanu je 99% tacno a za ovo drugo..hmm hulle ako te CIA dovati ima da naprave od tebe :)

Balotelli#45 07-03-2009 12:55

sve ovo ima na digitalnom andjelu 1 i 2

hulle 07-03-2009 14:15

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 7173)
Ovo za princezu Dajanu je 99% tacno a za ovo drugo..hmm hulle ako te CIA dovati ima da naprave od tebe :)


ma znamo se mi dobro...poznat sam im ja...imam materijala skro ko oni u pentagonu heheh

CurvaNord69 07-03-2009 14:17

Ma hulle CIA te trazi :ivan:
Samo ti nas informiraj :D

hulle 07-03-2009 14:23

e ispricat cu vam sad jednu pricu izmedju mene i cia...ISITINITA


prije par godina...ja budala ko budala, mozda bio 8osn ili 1 srednje ne sjecam se tacno..dok je svima bilo interesantno samo mirc i trala la meni je bilo interesantno kako su stranice uradjene...
i visilo se tako po raznim internet klubovima
i hajd naletim ja na vladinu organizaciju...tj njihov sajt..i tamo lupam ovo ono...pokusavam sva moguca sranja...kad otvori nesto u pm...milion neki simbola sabana....kad nakon par sekundi. neka poruka tipa....OVO STO RADITE JE ILEGALNO...
kad boom...citav club...sve racunar po racunat se podjose gasit hehe..nikom nije jasno..a ja i ovaj jedan saban umiremo od smijeha ...konekcija se povratila tek nakon 1h a u ostalim klubovima je radilo sve normalno nije bilo nikakvih problema s konekcijom

ivan019 07-03-2009 14:30

More kad te stave oni u zatvor ima da propustis finale lige sampiona :ivan:

CurvaNord69 07-03-2009 14:32

Mozes mislit ono upada cia 15tak njih u klub rafal po svima :ivan:

hulle 07-03-2009 14:58

ma odavno sam u stanu ....samo mogu samo mene da rafalaju...ali ostace moja djela hahaahahhaa



blic washington

http://www.postpositive.org/images/washDC_1.gif

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

pa onda da pocnemo sa

area 51

http://dhost.info/ufos/05-slike/area51/013.jpg


da cujem vase misljenje o tome

esteban 07-03-2009 14:58

Quote:

Originally Posted by hulle (Post 7213)
ma odavno sam u stanu ....samo mogu samo mene da rafalaju...ali ostace moja djela hahaahahhaa



blic washington

http://www.postpositive.org/images/washDC_1.gif

Nijesam znao da je jedan od moderatora kreativac napada na Washington :lolich hulle od sada pa na dalje necu da imam nista sa tobom..da se rezumijemo ako dodju oni tajni agenti ne zelim imati sa njima posla :)

hulle 07-03-2009 15:03

ma hajd ba nista se neboj...ne bendaju oni mene..

nego

http://www.metacafe.com/watch/455445...h_all_details/

sta mislite o ovomoe..da laganini raspucamo ove teorije

esteban 07-03-2009 15:26

Ne umijem se ja snac u ovo nikako..

Balotelli#45 07-03-2009 16:14

al si cuo ono hulle posto vidim da si upucen :D za ono o EU kako nema tu nikakav vrhovni predsednik nego kao oni cekaju povratak satane da on preuzme tu stolicu i ta sranja

CurvaNord69 07-03-2009 16:49

Hulle idemo pljackat odma banke crnogorske, lijeni su cuvari :ivan:

hulle 07-03-2009 16:57

Quote:

Originally Posted by Balotelli#45 (Post 7246)
al si cuo ono hulle posto vidim da si upucen :D za ono o EU kako nema tu nikakav vrhovni predsednik nego kao oni cekaju povratak satane da on preuzme tu stolicu i ta sranja


u to je dosta opsirno...to ima veze s predznacim sudnjeg dana..sad ne znam koliko si upucen u vjeru..nebitno islam ili krscanstvno i jedni i dr imaju predznake

to je kao dolazak velikog zla u vjerama poznat kao

Dejjal, Antikrist, Lazni Mesija

koji ce zajedno sa svojom vojskom jevreja krenuti u rat protiv vjernika koji ispravno vjeruju u Isa a.s. (Isus)

dosta je to opsirno...uzmi par vjereski knjiga ima dosa o tome..a imam i ja literature pa ako je neko zainteresovan da postavim par knjiga
pdf formata..
a imam i video samo to mi je mrsko postavljati jer toga ima par giga heeh

Balotelli#45 07-03-2009 18:00

ma upoznat sam stime dosta sam o tome citao a i pricao mi jedan pop

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

Quote:

Originally Posted by CurvaNord69 (Post 7256)
Hulle idemo pljackat odma banke crnogorske, lijeni su cuvari

ubicete ovi djetici kad vide :ivan: :ivan: :ivan:

hulle 07-03-2009 19:08

ustvari nije to EU nego to je kontrola nad citavim svijetom

i ta jedna grupa odlucuje sta ce biti i kako..kao i ova "kriza" sve je to samo jos jedan njihov trik kako bi jos vise stisnuli svoje kucne ljubimce

postoje ljudi koji za samo jedan dan mogu da uniste ameriku..jednostavno kazu dolar vise ne vrijedi i ciao..predsjednici amerike su pod vlasti ove grupe i ako oni kazu da moraju u rat onda amerika ide u rat ako amrika nesto odbije odmah dolaze skandali u vezi toga ko je to odbio itd..

Balotelli#45 08-03-2009 15:40

to nisam znao to je bas glupo da nekoliko ljudi gospodari citavim svetom a al se zna ko su oni

hulle 08-03-2009 17:52

pa zna se manje vise

evo par osoba koje su clanice tog drustva a nama tako dobro poznate

bush (otac i sin), ariel sharon, condoleezza rice, ....


nego da krenemo s objasnjenjem ovih teorija pa cu kasnije to pojasniti o tim ljudima
dakle prvo ide Area 51

10. Područje 51


ovako pise na wiki

AREA 51 je američka vojna baza u Nevadi. To je visoko čuvana baza za ispitivanje aviona i novih oružja. Zbog te visoke tajnosti došlo se i do toga da nastanu priče o tome da se ovde vrše ispitivanja nad vanzemaljskim letelicama i bićima. Po ovoj oblasti napravljene su i neke računarske igre.

ovako prvo da cujem vase misljenje o ovome pa cu vam ja reci svoje

Balotelli#45 08-03-2009 18:25

ma dobro wikipedia i nije toliko pouzdana jer to moze svako editovati ali to za vanzemaljce je zanimljivo bas i ne bi se zacudio da su vec uhvatili nekog i na njemu vrse ispitivanja a to je sve naravno tajno
http://woldhek.nl/images/drawings/14...zza-rice-2.jpg
evo je ova condeolenzza :D

claudejandamvan 08-03-2009 18:28

Po meni apsolutno najjacu teoriju zavjere ima David Icke.Procito sam 4 njegove knjige i lik fakat ima nevjerovatne ali jako dobro dokazane teze i teorije.

hulle 08-03-2009 18:46

dobar je ajk samo dok ne pocne o gusterima hehehe


nego evo i mog misljenja o area 51

prvo da odgovorim na pitanje o vanzemaljicam

dakle vjerujem li u njih...pa ovako bih ja definisao to vjerovanje u vanzemaljce...
ko god vjeruje u boga, andjele, demone.... automatski vjeruje i u vanzemaljce jer oni ne zive na zemlji.
znaci tako vjerujem u vanzemaljce a ovo leteci tanjuri mali zeleni...to bas i ne vjerujem

po meni area 51 je jedna od mnogih baza u svijetu gdje se vrse razna testiranja, sto medicinska, vojna... i siguran sam da ti sto rade u takvim postojenjima imaju tehnologiju koja je daleko ispred onoga sto mi imamo danas, ono sto bih jos dodao za area 51 je to je da ona razvikana iz razloga da se ostala mjesta nebi dirala, znaci te ostale baze po svijetu, dok ljudi iscekivaju nesto u area 51, oni mlate po drugim bazama...takodjer sam uvjeren da se u tim bazama rade "leteci tanjuri" koji ustvari nisu sa svemira vec su sa nase drage plante..postoje i dokazi da su svabe u II sv ratu radile na izgradnji upravo ovih leticih tanjura i to im je bio jedan od najvaznijih poslova...zasto...zbog veceg plana..to cu kasnije objasniti...a te svabe su nakon rata presle u ameriku i nastavile svoj rad u area 51 i bog zna koliko slicnih baza

Balotelli#45 08-03-2009 19:37

"Svi misle da su venzemaljci zeleni,oni su ustvari metalik roze i debeli" :D :D :ivan:

hulle 08-03-2009 19:52

Quote:

Originally Posted by Balotelli#45 (Post 7438)
"Svi misle da su venzemaljci zeleni,oni su ustvari metalik roze i debeli" :D :D :ivan:


sve zavisi od toga na kojim si drogama

hulle 09-03-2009 00:35

kad vec necete da pricate o area 51 da vidim kako stojite sa slijedecom teorijom

9/11

Teroristički napadi 11. septembra 2001. godine su bili serija koordiniranih napada protiv Sjedinjenih Američkih Država koji su se dogodili u utorak, 11. septembra 2001. godine. Prema zvaničnom izvještaju 911 Komisije, 19 osoba u službi Al-Kaide, mreže militantnih islamističkih organizacija, je otelo četiri američka aviona. Dva su udarila u Svjetski Trgovački Centar (STC) na Manhattan-u u New York-u, po jedan u svaki neboder u 17 minuta razlike, ubrzo nakon čega su se oba nebodera srušila. Treći avion je udario u Pentagon, glavno sjedište Ministarstva odbrane SAD-a u općini Arlington, državi Virginiji. Četvrti avion se srušio u ruralnom dijelu općine Somerset u Pensilvaniji 130 km istočno od Pitsburga nakon što su putnici pružili otpor otimačima

eto to je slubena verzija na wiki

eh sad da cujem vas

esteban 09-03-2009 01:05

pa koja moze bit druga verzija hulle?ajde pricaj..pa cu ti nesto vec odg..

hulle 09-03-2009 01:06

pa druga verzija je naravno INSIDE JOB

esteban 09-03-2009 01:41

nema sanse..ne znam..pa ovi iz al kaide su prihvatili krivicu na sebe..ajde sad pomisli da ti uzmes avion i zaletis se u neku zgradu u Sarajevo..to je suludo..znam da ces reci sad zbog rata po Aziji su to napravili ali..po meni teroristi..al kaida i to je to..

hulle 09-03-2009 01:53

Quote:

Originally Posted by esteban (Post 7483)
nema sanse..ne znam..pa ovi iz al kaide su prihvatili krivicu na sebe..ajde sad pomisli da ti uzmes avion i zaletis se u neku zgradu u Sarajevo..to je suludo..znam da ces reci sad zbog rata po Aziji su to napravili ali..po meni teroristi..al kaida i to je to..


hehehhe

el kaida priznala nesto? ko je el kaida? osama bin laden? ko je taj? ne znam koliko se ti sjecas ali nakon napada osama je rekao da on nije odgovoran za tako nesto da bi kasnije izasla snimka na kojoj "osama" govori da je kriv...

medjutim kada se usporede ta dva video zapisa i vidi se da se ne radi o istim osobama..


kada bi ja uzeo avion nebih ga znao ni pokrenuti ..a na slicnoj razini znanja su bili i ti navodni teroristi al za cudo bozije pa neki od tih terorista sa liste su zivi i zdravi i rade u s.arabiji, i dr arapskim zemljama i nikad nisu bili u ny...ali kako je to moguce ako su bili u avionu morali su poginuti
hm sigurno ih je koperfild naucio koji trik

znas li slucajno kada se projektuje neboder da se testira na udare vjetra, aviona.......
ne....e pa jeste... avion NE MOZE SRUSITI ZGRADU

sutra ces dobiti sire objasnjenje

emperor 09-03-2009 02:00

uh jbt.. daj sad objasnjenje... hehe.. vrlo zanimljiva teorija.. nisam se bavio istrazivanjima o tome ali javna tajjna je to sto si napisao hulle ... iako sam cuo vrlo sturu verziju naravno..

hulle 09-03-2009 02:05

ja imam na tone materijala o tome

evo jos malo info o 9-11

avioni uopste nisu bili putnicki
u pentagon nije udario avion (nije pronadjen nijedan djelic aviona...navodno sve je izgorjelo ali ostao je citav pasos na kojem se vidjelo ime muhamed ili vec...tra la la uglavnom arapsko...sada bi se svaka osoba koja ima i trun inteligencije zapitala...pa kako je moguce da ogromni putnicki avion nestane u pozaru a ostane citav pasos koji je napravljen od papira..............jel treba pomoc hehehe)

emperor 09-03-2009 02:14

to je mnogo dublje nego sto sam pretpostavljao.... kao sto kazes tu hiljadu sitnica ima koje stvaraju utisak da je to ono sto se pokusava dokazati.... da ne bi sada previse to rastezali.. hulle ce ak bude raspolozen to fino srociti u jedan fini sastav:D

Nera 09-03-2009 02:18

Hulle, ti si pametan momak :D
Sto se tice AREA51, potpuno se slazem. To je samo kvazi paravan za druge baze.
Za vanzemaljce mozda postoje, ali me iskreno, mali posao za njih. Nisu mi interesantni.
Sto se tice 9.11. nije ti losa teorija... Cuo sam neke slicne. Cak sam cuo da je u svoj toj prici moguce partnerstvo izmedju jedne teroristicke organizacije i USA vlade. Ovi su dobili razlog da napadaju Bin Ladema i drzave sa Istoka, dok je ova organizacija, naravno, dobila lovu :D

hulle 09-03-2009 02:22

hocu sutra..posto mi je sad zaista mrsko da kucam..po noci

a evo jos jedna zanimljiva stvar

o toku "napada" bush je bio u nekoj skoli citao neke bajkice hehe..i svi oni koji su to pratili mogli su vidjeti ..ima i video.... da dolazi neki sikjuriti i sapce busu o tim avionima tj o napadu,,udaru dr aviona....tra la la a bush miran ko...
medjutim ono sto je interestantno je slijedece

i za ovo ima video zapis....bush je u jednom razgovoru rekao da je prije nego sto je usao u ucionicu na tv koji kako on kaze je ocigledno bio upaljen je vidjeo kako je prvi avion udari u wtc i kako je on tad pomislio..a navodno i on se razumije u upravljanje avionima...pa ovo je sigurno neki uzasan pilot....

sta je tu sad zanimljivo..pa dosta toga..ali najzanimljivije je...da je bush VIDIO UDAR PRVOG AVIONA...
eh sad kako je on to uspjeo...NIJEDNA TV POSTAJA TO NIJE PRIKAZALA U TOM TRENUTKU...to je objavljeno tek kaaaasnije

kako je on vidio......?????


All times are GMT +2. The time now is 19:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com