Beneamata.com

Beneamata.com (https://www.beneamata.com/index.php)
-   Serie A (https://www.beneamata.com/forumdisplay.php?f=61)
-   -   AS Roma - FC Internazionale (https://www.beneamata.com/showthread.php?t=1949)

dera 04-02-2012 12:02

AS Roma - FC Internazionale
 
Utakmica koja se trebala odigrati nocas, ipak je odgodjena za sutra, u 15:00, zbog vremena i lose situacije na stadionu Olimpico.

Kako smo poceli kiksati, imam osjecaj da ce nas i ovdje Milito vaditi iz govana :).

hulle 04-02-2012 13:56

ma nece je ni bit kako je krenulo :)

dondaniello 04-02-2012 14:52

http://net-storage.tccstatic.com/sto...8ecf8427e.jpeg

hulle 04-02-2012 16:42

ma talijani imaju najgore stadione

ajdin 05-02-2012 05:32

poslijee nasih oranica

dera 05-02-2012 12:25

ROMA
http://i2.goal.com/files/images/stat.../7/7_48x48.jpg
Stekelenburg
Rosi, Juan, Heinze, Taddei
Gago, De Rossi, Pjanic
Totti
Borini, Lamela

INTER
http://i1.goal.com/files/images/stat.../2/2_48x48.jpg
Julio Cesar
Maicon, Lucio, Samuel, Chivu
Zanetti, Poli, Cambiasso, Nagatomo
Pazzini, Milito

DID YOU KNOW?
  • Roma have only beaten the Nerazzurri twice in their last eight attempts in all competitions.
  • Borini has scored four goals in his last seven matches in all competitions.
  • The Giallorossi have conceded 11 goals in 10 matches when playing at home this season.http://u.goal.com/165700/165718_news.jpg
  • Inter have won just a single Serie A match this season when Sneijder has started, a 1-0 victory over Chievo Verona.
  • Ranieri resigned from his post as Roma coach last February with this being the first time he will face his former side as Inter boss.
  • After his quadruple against Palermo, Milito became the first Inter player to score four goals in one match since Christian Vieri in 2002.
Players to Watch
http://i1.goal.com/files/images/stat...08_186x236.jpg
Miralem Pjanic Position: Midfielder Squad Number: 15
Games Goals YC RC 17 3 4 0

One player who has definitely lived up to his billing since arriving in Rome is the Bosnia and Herzegovina international. Following his transfer from Lyon this past summer, at just 21 years of age the player has become vital to coach Enqrique and an automatic starter in Serie A. His ability to strike from long range, and also dictate flowing passing moves with his midfield team-mates, make him a real threat that Esteban Cambiasso and Co will have to keep an eye on.

http://i2.goal.com/files/images/stat...94_186x236.jpg
Diego Alberto Milito Position: Striker Squad Number: 22
Games Goals YC RC 17 12 0 0

Who else could it be? After hitting an incredible poker on Wednesday evening on a frozen pitch, the former Genoa forward now has nine goals in his last six Serie A matches and you certainly would not bet against him finding the back of the net again at the Stadio Olimpico.

Rafael 05-02-2012 13:43

Ovi novinari su ustrajni gurati Nagatoma i Zanttia na krila,to su i prošlu utakmicu najavljivali...
Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Zanetti, Palombo, Cambiasso, Obi; Pazzini, Milito ovo najvljuju na fcinternews.it
Cesar ne zaslužuje igrati nakon onakve predstave protiv Palerma,a i nadam se Poliu i Sneijderu umjesto Obia i Palomba jer bi to bila trkačka i bezidejna igra s ovom dvojicom zadnjih...ma ne želim to ni zamisliti...

hulle 05-02-2012 13:52

Cesar ne zasluzuje? Sta tek onda reci za Wesa, Pazza, Ranu, .......... Oni ne zasluzuju igrati ima godina dana :)

ajdin 05-02-2012 13:59

2 1 za njih

Huska 05-02-2012 14:02

Rafa nema Wesa...

Quote:

Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo.

Centrocampisti: 17 Angelo Palombo, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi;

Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.
Znam da necemo izgubiti, isto tako tesko cemo i do pobjede jer tko ce stvoriti priliku za Milita i Pazzinia

ajdin 05-02-2012 14:11

zaboravljate da je poli dobar paser sa sjajnim pregledom terena

Rafael 05-02-2012 14:22

Slažem se,Poli u svakom slučaju od prve minute kao i Zarate da dobijemo na probojnosti
Inače Genoa vodi protiv Lazia 2:0,zabio im Palacio,a mi se sprdali na njega :D

dera 05-02-2012 14:29

Alvarez i Milito su odlicni kad zajedno igraju.

hulle 05-02-2012 15:02

svi u napad jedan je castaignos

Huska 05-02-2012 15:21

Quote:

Roma: 24 Stekelenburg; 11 Taddei, 4 Juan,5 Heinze, 3 José Angel; 19 Gago, 16 De Rossi, 15 Pjanic; 10 Totti; 8 Lamela, 31 Borini.
A disposizione: 1 Lobont, 87 Rosi, 44 Kjaer, 23 Greco, 30 Simplicio, 14 Bojan, 40 Piscitella.
Allenatore: Luis Enrique.

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 17 Palombo, 19 Cambiasso, 20 Obi; 7 Pazzini, 22 Milito.
A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 23 Ranocchia, 26 Chivu, 18 Poli, 37 Faraoni, 30 Castaignos.
Allenatore: Claudio Ranieri.
Ako uspijemo sloziti dvije prilike bit ce dobro...

dera 05-02-2012 15:55

Gdje je taj Portovac, gdje je Alvarez, gdje je Coutinho, cc..

Huska 05-02-2012 16:51

Odlicno dugo nisam gledao bolji Inter, sta reci, gazenje...

ved300 05-02-2012 16:53

ma dajte ljudi,sta ocekujete,pogledajte nas vezni red samo....cambi i palmbo su skoro isti tip igraca,nisu nesto za napada a zanetti i obi na bokovima tanki strasno...bolje da je stavio alvareza i zaratea umjesto obija i zanettia...

hulle 05-02-2012 16:59

http://images2.gazzettaobjects.it/He...v=201202051535

poluvrijeme 2-0

Sto je najtuznije mi smo ti koji treba da budu zadovoljni rezultatom, jer Roma je pored ova dva gola imala jos sansi. Ovo vise lici na neku trening utakmicu Rome, il utakmica izmedju Barce i tamo neke ekipe, kad se igraci samo zaje.... Mogu zabiti gol kad god hoce, al et ono zanmljivije je ovako trehat protivnika.

Imali smo i mi jednu sansu, Milito, al jadan pretrco 30m i kad je usao u 16 nije vise imao snage za sut.

U drugom poluvremenu ocekujem da Roma sama sebi zabije 2 gola :)

DenchiNL 05-02-2012 16:59

ovo je maximum što ovaj trener može ostvariti
nikad nije bio neki taktički mag , 4-4-2 mu je zakletva ,
naši to hvala bogu ne znaju igrati

hulle 05-02-2012 17:01

a sta ovi igraci inace znaju nesto igrat?

Rafael 05-02-2012 17:01

S Obiem i Zanettiem imamo 2 igrača manje,do kraja bi Roma još mogla 2 utrpati.mi eventualno možemo zabiti gol iz Militovog solo prodora ili iz kornera...ma glavno da smo poslali Coutinha na posudbu jer imamo previše ofenzivnih veznih,a njima je Lamela glavni igrač...sad postaje i više nego jasno zašto Ranieria zovu Filozof

ved300 05-02-2012 17:11

ahahahahah,ma dobri smo kad skontas da igraju obi,zanetti,cordoba a i ostali nisu daleko od njih

DenchiNL 05-02-2012 17:15

jao gluposti a Hiddink slobodan ko tica

Grujinho 05-02-2012 17:42

Nije kriv Ranieri jebemu sunce....promjenili smo 4 trenera od roku u 18 mjeseci...Benitez, Leonardo, Gasperini, Ranieri...i stalno ista priča

kako da igramo, kad nema Sneijdera, Alvareza, Coutinha, Forlana i Guarina...

a to su jedini u našoj ekipi koji imaju kvalitetu zvanu kreativnost...

Danas smo imali 8 defanzivaca i 2 špice, normalno da se nije dalo igrat...a isto tako na klupi golman, 3 centralni braniči, 1 bek (faraoni), 1 CM i jedan špic (castaignos)..

MI NEMAMO KRILNIH IGRAČA...To nam je največi problem...Benitez je tražio Kuyta i Sancheza, Gasperini Palacia i Lavezzija, a isto tako je Ranieri rekao da nam treba krilni igrač pogotov na levoj strani, jer na desnoj to može bar malo regulirat jer imamo Maicona tamo...

I šta bi tu Hiddink napravio?? kako bi on to složio?

dera 05-02-2012 17:44

Ranieri je pogrijesio, previse ofanzivno je krenuo, formacijom 6-2-1-1 previse smo rizikovali nazad, ali posto smo ostvarili povoljan rezultat, samo 2-0 za Romu, izmjenama povukli smo se i poceli u drugom poluvremenu sa formacijom 6-3-1.

6-2-1-1:
Zanetti Maicon Lucio Samuel Nagatomo Obi
Cambiasso Palombo
Pazzini
Milito

6-3-1:
Zanetti Faraoni Lucio Cordoba Nagatomo Obi
Cambiasso Poli Palombo
Milito

Daj Moratti, skupi hrabrosti i otpusti ga, da nastavimo sa tim tempom otpustanja trenera od odlaska Mourinha. Treba nama jedan Rajkaard koji ima muda igrati ofanzivno, Coutinho i Alvarez truhnu a Palombo igra :sivi:.

---------- Post added at 16:44 ---------- Previous post was at 16:43 ----------

Grujinho, a Benitez kad je igrao sa trecim sastavom, nije valjalo? Nagatomo i Palombo danas su samo popunili sastav.

Grujinho 05-02-2012 17:47

Quote:

Originally Posted by dera (Post 111780)

Grujinho, a Benitez kad je igrao sa trecim sastavom, nije valjalo? Nagatomo i Palombo danas su samo popunili sastav.

Prvo kao prvo bio sam među rijetkima koji su željeli da Benitez ostane do kraja one sezone, jer su se nam počeli vračat glavni igrači....

Drugo kao drugo, samo mi reci gde je danas Ranieri pogrešio...Pa mi smo u utakmicu išli sa 9 braniča, 4 vezna (3DM-a) i 3 špica...

KRIVA JE UPRAVA i NAŠA JEBENA TRANSFER POLITIKA (od izbora trenera pa do izbora igrača)...

dera 05-02-2012 17:50

Ko je kriv sto smo usli u utakmicu sa toliko defanzivaca? Moratti, Branca ili Ranieri? Ali utjeha je sto gubimo 4-0.

Sreca, Milan i Juve igraju 0-0.

DenchiNL 05-02-2012 17:50

Quote:

Originally Posted by Grujinho (Post 111779)
Nije kriv Ranieri jebemu sunce....promjenili smo 4 trenera od roku u 18 mjeseci...Benitez, Leonardo, Gasperini, Ranieri...i stalno ista priča

kako da igramo, kad nema Sneijdera, Alvareza, Coutinha, Forlana i Guarina...

a to su jedini u našoj ekipi koji imaju kvalitetu zvanu kreativnost...

Danas smo imali 8 defanzivaca i 2 špice, normalno da se nije dalo igrat...a isto tako na klupi golman, 3 centralni braniči, 1 bek (faraoni), 1 CM i jedan špic (castaignos)..

MI NEMAMO KRILNIH IGRAČA...To nam je največi problem...Benitez je tražio Kuyta i Sancheza, Gasperini Palacia i Lavezzija, a isto tako je Ranieri rekao da nam treba krilni igrač pogotov na levoj strani, jer na desnoj to može bar malo regulirat jer imamo Maicona tamo...

I šta bi tu Hiddink napravio?? kako bi on to složio?

kume kriv je ranieri itekako sjeti se rome pod njim ista igra , sjeti se juvea pod njim ista igra bez muda 4-4-2, chelsea opet jebeni 4-4-2
loš je lik staromodan, ne zna nabrijat igrače motivisat i nikad nije ni znao

Hiddink uvijek izvuče maximum iz onog što ima a nekad i više od toga,
pa jbg što i dera reče benitez nije ovako gubio s fackin juniorima u prvih 11

Grujinho 05-02-2012 17:55

Quote:

Originally Posted by dera (Post 111783)
Ko je kriv sto smo usli u utakmicu sa toliko defanzivaca? Moratti, Branca ili Ranieri? Ali utjeha je sto gubimo 4-0.

Ranieri sigurno ne, jer su nas pogodile ozljede. Nije, da je on na klupi ostavio Sneijdera, Alvareza, Coutinha, Forlana, Zaratea i ostale...

jednostavno za ovu utakmicu nismo imali drugih igrača osim defanzivaca i 3 špica


Benitez:"Želio sam Kuyta i Sancheza"

Gasperini:"Trebaju mi krilni igrači. Lavezzi i Palacio" Inter proda Eto'oa i dovede Forlana koji nije odigrao 2 utakmice i smotanog zaratea.

Ranieri"Treba mi lijevi krilni napadač" Inter poslao Coutinha na pozajmicu :)

Huska 05-02-2012 17:57

Treba nama novi trener i novi igraci, ali prije svega NOVA UPRAVA...

Pu sve im jebeme, mene bi bilo stid izaci na bijeli dan poslije ove sramote...

dera 05-02-2012 18:01

Gruji, po cemu opravdavas da Zanetti i Obi igraju beka, a Nagatomo dodatnog stopera? Razlog zasto izlazi napadac a ulazi vezni umjesto da izadje jedan od defanzivaca na poluvremenu (Pazzini-Poli)?

Grujinho 05-02-2012 18:05

Quote:

Originally Posted by dera (Post 111787)
Gruji, po cemu opravdavas da Zanetti i Obi igraju beka, a Nagatomo dodatnog stopera? Razlog zasto izlazi napadac a ulazi vezni umjesto da izadje jedan od defanzivaca na poluvremenu (Pazzini-Poli)?

Prvo Poli-Pazzini.

Tu je Ranieri probao smanjiti dominaciju Rome u posjedu lopte, što nažalost ni sa Polijem nismo mogli uraditi. Mi u prvom poluvremenu nismo videli lopte, zato se Ranieri odlučio da izbaci napadača i ubaci veznjaka. Logičan potez.

Zanetti i Obi.

Zanetti i Obi su igrali povučeno jer nas je Roma od prve minute stisnula. Problem je da nemamo ofenzivnih veznih igrača.

Pogledaj samo kad smo dobili loptu. Palombo, Cambiasso i Zanetti svi stoje na miru. Oni su defanzivci. Oni odigraju kratak pas i to je to. Nema utrčavanja u protivnički kazneni prostor, nema prodora po krilima, nema niko da razširi igru, jer nemamo KRILNIH IGRAČA. Jedino je Obi trčkarao gore i dole, ali momak nije kvaliteta.

Ne kažem ja, da je Ranieri najbolji moguči izbor, ali sa ovakvim igračima i bez svih kreativaca, mi realno nismo imali šanse.

dera 05-02-2012 18:12

Procitaj svoj post jos jednom. Odlican je posao napravio jer smo u drugom poluvremenu primili isto golova koliko i u prvom ;).

Zar nije bilo pametnije krenuti ofanzivnije, i ubaciti Polija umjesto Palomba. Zasto ustvari tako nije poceo od samog pocetka?

Obi nije kvaliteta? Taj decko bi cvjetao da igra negdje drugo.. jedini igrac koji je tehnikom pokusao nesto napraviti, ali kako da napravi nesto kada niko drugi nije igrao.

Maicon je bio isfrustriran, jednostavno, nista nije funkcionisalo a nije ovo prvi put da igramo sa ovim igracima. Kriva je lopta :P.

Nista, protiv Novare usuditi se igrati cistom 4-4-2 mozda nekako uspijemo do gola. Ipak mislim da je pametnije poceti sa 7-2-1 pa na kontre, jer ipak nemamo igrace za ofanzivniju igru :D.

ved300 05-02-2012 19:02

Puno više se nije moglo ni očekivati, uzimajući u obzir da su prodana 2 razigravača (Motta i Coutinho), dvojica su povrijedjena (Sneijder i Alvarez), a jedini preostali (Zarate) ostao je, ni više ni manje nego na tribinama!!!
Sta reci?

hulle 05-02-2012 20:13

Rijetko ko moze biti zadovoljan kad izgubi 4-0...a mi definitivno mozemo jer je moglo bit puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunoooooooooooooooooo gore

Roma je dominirala od prve do zadnje minute, nasi su na terenu bili tu samo onako radi reda....

Napadi na Ranierija....e pa ljudi taj lik je postigao vise nego Rafa i Gasp u Interu, a ima cak i losiji sastav. Ranieri nije TOP KLASA, al je njegova kvaliteta veca od igraca kojima raspolaze


Kad bi MM pitali koga bi radje u Interu
Messi (Barca) ili Kmetas (Iskra).....on bi odabrao Kmetasa....jer ipak ovaj ima manju platu.

Al nije sve tako crno, necemo mi u europsku ligu (da se sramotimo sto nismo LP), mi smo kvalitetom daleko ispod i europske lige

Sta ocekivati od ovog Intera?
Dovodis POJACANJA iz DRUGE TALIJANSKE LIGE i ocekujes rez. Inter je napokon sazrio za SERIE B.

MM treba napisati knjigu

OD LP DO SERIE B

dondaniello 05-02-2012 20:34

Moram se složit s tobom hulle. Ranieri je dobar trener. Nažalost od velikog Intera sve manje i manje. Žalosno je da smo mi po snazi momčadi sredina lige. Prije smo uvijek imali ekipu a nismo imali rezultat, pa je došlo vrijeme da imamo i ekipu i rezultat a sad ni ekipu ni rezultat. Da bi bili kompetetni mora MM iskesat min. 100 milja eura.
Treba nam stoper, tri krila, ofenzivni vezni boljih trkačkih sposobnosti od Snajdera i napadač.

dera 05-02-2012 20:54

Ne baljezgajte, daj Hulle, zna se da nikad nisi volio Rafu, ali budi jednom realan ;).

Rafael 05-02-2012 21:14

Ranieri je mogao stopirati odlazak Coutinha, reći ''pa ljudi moji,on je uz Sneijdera jedini ofenzovni vezni u rosteru'' ali ne kralj ga nije koristo ni kad Sneijdera nije bilo. niko me ne može uvjeriti da je Coutinho gori od Lamele,a momak je odigrao sasvim solidnu utakmicu za Romu. Onaj gol Krkića pored 4 naših igrača me pogodio kao nikad odsad, a naša tzv. igračka legenda Cordoba samo promatra. u normalnom klubu takav igrač se odavno šalje u 3pm da oprostite.

hulle 05-02-2012 22:00

Ranieri je zelio stopirati odlazak Motte pa nista se nije desilo...zelio je dovesti igraca u napadu, na krilu pa sta se desilo, dobio je dva igraca na poziciji na kojoj imamo viska

Ranieri je tu samo da bude na klupi, nema nikakve ovlasti kod transfera, MM ima potpunu kontrolu

Na raspolaganju ima 10 defanzivaca, 6 defanzivnih veznih, 3 centralna vezna i 5 napadaca....TO JE KAD SU SVI ZDRAVI

a za ovu tekmu je imao na raspolaganju...
2 golmana, 9 defanzivaca, 3 def vezna, 1 centralnog veznog i 3 napadaca

I sto je najsmijesnije nijednog tehnicara (driblera)

a pogledaj romu...Totti, Lamela, Pjanic, De Rossi + Taddei....i stas ti ocekivat???


All times are GMT +2. The time now is 16:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com