View Single Post
Old 05-09-2015   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

U ekskluzivnom interviewu za Sky Italia, Geoffrey Kondogbia je sumirao svojih prvih par mjeseci u Interu: „Inter je najbolji moguci odabir koji sam mogao napraviti.“ – rekao je i nastavio: „To je najbolji projekt za mene pa se mogu razvijati i napredovati.“
„Mancini je bio odlican igrac i to se jos uvijek vidi. Pocascen sam da me je zelio i veoma sam dirnut onim sto je rekao za mene. Znam da je on trener koji razvija mlade igrace. On je igrao kljucnu ulogu u mojoj odluci. Ono sto sam se najvise mucio do sad su silna putovanja i treninzi, nisam na to navikao.“
„Italijanska liga se igra vise takticki. Nije lako naci prostor. Moja pozicija u Monaku je blago razlicita od sadasnje ali i ovu sada dobro poznajem. Mancini zna kako izvuci najbolje od mene. Bili smo cvrst tim u prve dvije utakmice i moramo nastaviti tim tempom. Doveli smo mnogo novih lica u ekipu i moramo se prvo upoznati kao tim. Dobro smo poceli i nadam se da cemo nastaviti u istom smjeru.“
„Felipe Melo je odlican igrac i drago mi je da je potpisao za Inter. Moze nam mnogo pomoci.“
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote