Thread: David Suazo
View Single Post
Old 06-10-2009   #15
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Giovanni Branchini, Suazov agent

Branchini, kakva je Suazova situacija?
''Treba reći da se suazo nedavno tek vratio zbog duge stanke nakon kirurške intervencije. Imao je fizičkih problema i zato nije mogao biti uvijek na raspolaganju Mourinhu''.

Radiomercato stavlja Suaza u listu onih koji odlaze.
''Mi iz kluba nismo dobili nikakvo priopćenje, pa prema tome ne vjerujem da je Suazo na nekakvoj listi onih koji odlaze''.

Napadač je u Honduirasu?
''Da, sa svojom reprezentacijom koja igra kvalifikacije''.

Kakav je njegov odnos s Mourinhom?
''Dobar odnos : jasno je da bi David želio više igrati, ali ako nije mogao to je jer je imao fizičkih problema o kojima sam vam pričao i zato što Inter ima jedan imponentni i važan roster napadača''.

Ali Militova ozljeda i odlazak Eto'oa u januaru mogu sve promijeniti i otvoriti nove prostore?
''Na to mi ciljamo : znamo da će se otoviriti novi scenariji i naša je namjera preskočiti što više pozicija na ljestvici dopadanja. To je nešto što Suazo može i to je u njegovim mogućnostima''.

A ako se situacija ne bi promijenila?
''Od sada do januara ima vremena, ali podsjećam da Suazu ponuda nikada nije nedostajalo''.

Koliko još godina ugovora ima s Interom?
''Do kraja sljedeće sezone''.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________

Last edited by Mauro7; 06-10-2009 at 15:50.
Mauro7 is offline   Reply With Quote