Thread: Udinese - Inter
View Single Post
Old 23-01-2011   #61
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
-Castellazzi nije kukavac kriv mnogo, iako je direktan krivac za treci gol, a i prvi je omasio da odbrani za dlaku. Znaci, da je srece, on treba da brani 3-4 meca u Kupu, i jos 2-3 meca u prvenstvu, ali mi mimo drugih imamo golmana koji pauzira vise od debelog Ronalda. Znaci, za sledecu sezonu treba vidjeti kako fizicki stoji JC,i ukoliko ce nastaviti ovako, treba traziti zamjenu za naseg prvog golmana (a ne za Castellazzia).
covjek brani vrhunski, ali koliko god on bio dobar JC je tri klase ispred njega i to nas jebe...jest problem nam je i odbrana, ali po meni je veci problem golman koji i kada je na vrhuncu opet nije golman za Interovog gola...kada je JC na golu i odbrana igra lakse, a bgm imaju i razloga za to...

napadac nam treba kako god da okrenes, jer mi trenutno imamo samo Eto'o od napadaca...Milito je sav sjeban i tesko da moze ponovit i trecinu iz prosle sezone, a onoj dvojici necu ni da pricam...

branio sam Biu stalno, ali ipak momak nije za Intera, a Pandeva sam sa razlogom uvijek ruzio, jer lik nije tri utakmice odigrao kako treba od kako je kod nas...

samo me zanima zbog cega se cuva jebeni Ranocchia, a istresli smo za njega 20 mil da bi izgleda bio rezerva Cordobi...

i da jebem onog tko izmisli ovaj glupi termin igranja od 12:30...da nisam u to vrijeme otisao u kladionici ne bi ni znao da igramo...ja sve konto u 3
Huska is offline   Reply With Quote