View Single Post
Old 06-02-2012   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Po tvome, Rafa nije imao problema sa ozlijedama.

Roma je nekada bila jaca, nego sto je sada. I u njih ekipa stari, ali oni daju sansu mladim igracima koje su doveli. Ko je kriv Ranieriju sto nije koristio Coutinha (sto je radio tvoj miljenik Rafa)?

Mancini, Pandev, Babiany, Suazo? Daj molim te, znamo svi sta si pisao o njima dok su bili kod nas. Spominjes Marigu, kod koga je Mariga igrao znas li? Da te podsjetim, opet kod tvog voljenog Rafe .

Svi ti treneri koje si nabrojao su neprovjereni, a sam imas obicaj reci da smo mi ekipa u kojoj se ne trebaju uciti, nego pokazivati vec steknute vjestine. Proslo je dosta od Rafe u Liverpoolu, pa gdje je sada Liverpool? Proslo je dosta od promjene trenera u Cityju, drasticne li razlike?

Imas nesto protiv Leonarda, protiv Gasperinija, a Ranieri je Romino dijete, koji je trenirao i Romu i Juventus.

Dovoljno je reci - 6-2-2 umjesto 4-4-2 odluka je iskljucivo Ranierija . Palombo umjesto Polija.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote