Thread: Inter v Vaslui
View Single Post
Old 31-08-2012   #62
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Konjino bolesna, gdje misliš da Guarin doda? Špic je trebao biti duboko u šesnaestercu, da primi loptu, da je pokupi ako se odbije - to je poenta, nije poenta jel cenat izvan ili unutar šesnaesterca.

Student Idriz, da, ako želiš pošaljem ti PM da se dogovorimo kada da dođeš na kontrolu. Ti 30 godina imaš? Saldine, moje si godište, nemoj se praviti glup, misliš da se bojim dječijih prijetnji. Poklopi se! Ne želim više da spamam temu, javi se na PM da dogovorimo sastanak. Ja sam na Alipašinom, nađemo se negdje na pola puta, važi?
opet ti mijesas kruske i jabuke cobane jedan,ja necu s tobom da diskutujem sta je ko trebao uraditi to je tvoj licni stav jebe mi se....

Kako ne shvatas da me ne interesuje poenta tvoja,poenta tj zakljucak ostavi za sebe jer se tu ne slazem i vjerujem mnogi drugi....

Po 100 put monsunski konju ti pobavljam da je guarin trebao dodati cou-u ali i to je moje misljenje.

Suma sumarum je da ti mene mungosu nazivas coravim i govoris kao da je palacio na centru a covjek u punom sprintu popratio kontru jer je bila oteta lopta i stigao do sesnaest...nije milito da visi u ofsajdu,covjek se vratio nazad...

Uglavnom necu s tobom da raspravljam sta je ko trebao uraditi,hocu da te pokopam u cinjenicama a jedna je da je palacio bio u sesnaest u toku leta lopte prema golu...ovo ostalo nisu cinjenice vec tvoja konju stajalista oko kojih se mozemo raspravljat godinu.

Nisam saldin nego satrovic aldin i 79 sam godiste...ako bude potrebe ja cu tebe nac...
Pitar is offline   Reply With Quote