View Single Post
Old 02-09-2010   #1
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default Nesreća/Bih/Zenica

Ne znam jeste li čuli ili čitali, prije par dana, tačnije 31.08. se dogodila nesreća blizu moje kuće, upravo sam pregledala video, prestravila sam se... Nemam komentara...

Evo nešto više o tome:
Quote:
Jedna osoba smrtno je stradala u saobraćajnoj nezgodi danas u 14.20 sati na raskrsnici ulica Crkvice, Bistua Nuova i Prve zeničke brigade. Identitet muškarca koji je upravljao biciklom i koji je podlegao na mjestu nesreće još nije poznat. Prema informaciji iz MUPZDK-a biciklistu je udario 'audi A4' švicarskih oznaka BE 352 675 kojim je upravljao Č.G. iz Zenice. Zbog obavljanja uviđaja saobraćaj ovim dijelom grada je potpuno obustavljen. Prema izjavama očevidaca vozač automobila švicarskih tablica ''proletio'' je kroz crveno svjetlo na raskrsnici Prve zeničke brigade te udario biciklistu kojeg je vukao 50 metara po cesti.

Biciklista je na licu mjesta smrtno stradao, a vozač automobila je nakon toga pokušao pobjeći sa mjesta nesreće. Prilikom bijega prošao je preko zelene površine te pokušao pobjeći kroz korito Babine rijeke. Auto je zaustavljeno na drugoj strani obale Babine rijeke u ogradi. Dio očevidaca kaže da je vozač bila djevojka, a po nekim informacijama raadi se o muškoj osobi, za kojom je policija kasnije tragala. Naknadno, djevojkin otac je priveden i lišen slobode. Istraga će ukazati ko je od njih dvoje vozio.
I evo danas je objavljeno ovo:
Quote:
Prema informacijama iz MUP-a, Ćazim Gačić, vlasnik automobila pušten je nakon informativnih razgovora, dok je njegova kćerka, Adisa i dalje u policijskom zadržavanju, te će biti predata tužiocu. Tokom istrage utvrđeno je da je ona ipak bila sama u automobilu, te da tvrdnje da se sa njom nalazio, i to za upravljačem, i muškarac, nisu tačne. Kako nam je rečeno u policiji istraga je i dalje u toku.
Na ovom linku se nalazi i video, snimljen video nadzorom koji je postavljen na semaforu: http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/c...te-Zenici.html
Udes "počinje" otprilike od 2:05/5:21...
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote