Thread: Inter vs Lazio
View Single Post
Old 10-05-2013   #18
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

[QUOTE=SiamoNoi;123392]
Ranocchia igra već duže vrijeme ozlijeđen (koljeno) jer se nema kog drugog stavit.Nema ga smisla pljuvat u ovoj situaciji.Pokazivao je što zna u dobrom dijelu sezonu i jasno da će i dalje ostat u klubu.Dolazi i Campagnaro i ako će se igrat sa dvojicom iza bit će dobra konkurencija.Moguće da jedan od dvojca Juan/Ranocchia ispadne u tom slučaju iz prvog sastava.


Ako se ovo boldano desi,i ovaj failer ostane u klubu,onda nek ide sve u PM.
Ako je ozlijeđen,neka ne igra,šta je mali Pasa lošije odigrao kad je ušao umjesto njega ,jel skrivio penal?nije ,radije bi gledao i malog Spendlhofera nego ovog failera.Mi smo INTER ,a ne utočište za tzv.vječne talente,andrija jednostavno nije top stoper ,niti će to ikad biti....,meni osobno će biti samo personifikacija loših sezona nakon triplete.Dalo se 18 milja eurona za njega ,i molim Boga da ga negdje utope za 10,samo da ga ne gledam,obrana u kojoj je on kao stup ,je primila dosad 52 gola samo u serie A,Jesus je također zadnje vrijeme koma,Samuel je ozlijeđen,Silvestre također(ali ionako nema neke vajde od njega),Chivu je tu ionako samo da pokupi svoje 2 milje eura godišnje.Za to vrijeme izdanak naše primavere kapetan U-21 repke Italije Luca Caldirola trune u Bresciji,100 km od Milana
,možda vratimo i Andreollija , ne znam i inače samo zašto se odričemo svojih mladih igrača , koji nam ga lagano smjeste poslije (Destro,Livaja...)., a trenutno nam je prva punta mlađahni Rocchi....

Last edited by EL CUCHU 19; 10-05-2013 at 06:21.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote