View Single Post
Old 24-02-2014   #21
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mislim da je juče bilo opet par stvari evidentnih.

Što se postave tiče... juče se je pokazalo da treba Icardi uvek biti u prvih 11 i mora imati prednost pred mrtvim Militom jer nema nikih koristi od Milita više na terenu. Čak i navijači su to opazili i izpratili su Milita sa žvižducima. Ja se stvarno nadam da više neče Milito počinjati utakmice jer jednostavno više nije onaj pravi. On je dobar samo za zadnjih 10-15 min i ništa više.

Jonathan... pa taj čovek je komedija živa. Ama nike koristi opet od njega juče. Ništa taj čovek da učini pametno u fazi napada, ubačaj, prodor... ništa ništa. Niki pregled nad igrom nema. Na klupi imamo tri puta boljeg beka (Ambrossio) koji je super u odbrani a još bolji u napadu ali naš veletrener i veleum ga drži na klupi.

Alvarez me još uvek nervira. Taj čovek bi mogao otiči malo na poučenje kod Ibarba kako se vuče loptu napred i šprintuje po terenu napred... to se očekuje od njega ko Ibarbo što radi u Cagliariju. A naš Alvarez igra uvek lebavo, premekano, izigrava nekog CR-ja, jednostavno lik previše folira i ništa koristno da učini na terenu. Ja bi njega posadio na klupu dok se ne uozbilji.

Kuzmanović... i taj čovek je propast živa. Ništa od njega na terenu samo žali bože što se vodi na terenu. Ja neznam šta vidi u njemu Mazzarri a Taider bi to odigrao 5x bolje sigurno. Sva sreča pa se čelavi oporavlja pa ga nečemo više gledati na terenu.

Vidi se da nam je falio Hernanes... jedan na sredini koji bi pomogo Guarinu jer nemore sve sam. Nagatomo mi je juče bio jako dobar jedan rjedkih igrača koji je konstantno po beku pokušavao nešto učiniti. U napadu se nam vidi da nemamo neke klase zato smo toliko neučinkoviti u napadu. Treba se Icardi uigrati sa timom pa če biti bolje a ne da forsira mrtvog Milita koji če ionako otiči posle sezone.

A Mazzarri nije pravi trener za nas. Trebamo trenera koji više radi na samoj igri i onda čemo biti dosta konkurentiniji onim gore... jer ta stara škola Mazzarrija nikako ne prolazi više. Ja se silno nadam da Simeone dodje poljeti ili pre pa da počnemo sa pravim stvarima. Ako sad nije ovaj naš retard od trenera skontao ko treba sve igrati od prve onda neznam kad če.

Ovako neka igra do kraja sezone pa če biti mnogo bolje:

----------------Handanović---------------------
----Rolando------Samuel-------Juan-------------
Ambrossio--Guarin--Kovačić--Hernanes--Nagatomo
----------------Icardi------Palacio--------------
__________________


Last edited by Quaresma#7; 24-02-2014 at 15:17.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote