Thread: Siena vs Inter
View Single Post
Old 04-02-2013   #48
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Guarin je i u nastavku pokazao da nije djaba dobio poziv na Super Bowl, a suska se da su i agenti CIA bili na stadionu i zapisivali nesto.
Navodno culi su da su iranci i koreanci zainteresovani za njegove usluge, posto jos uvijek njihove rakete nemaju dovoljan domet i Guarina vide kao idealno rijesenje.

Ameri su vec spremili svoj anti-teroristicki odred da prati Guarina.

Nasa najveca tragedija je to sto nam je igrac koji je operisao srce najbolji na terenu, od ostalih standardnih, nezz mozda jedino Nagatomo tu i tamo.

Lepi - njega su vec dovoljno ocrnili

Roki - napokon dobio priliku i odmah se pokazao da moze biti koristan (ukazivao je pomoc igracu Siene koji se ozlijedio)


Btw ako je nekog strah ko ce da nam izvodi slobodnjake u iducoj utakmici posto nece biti Chivua, have no fear - Gargano is here! Covjek ima samo dva lika u zivom zidu i pogodi u zivi zid ako to nije preciznost onda stvarno nezz sta je

Sta smo naucili iz ove utakmice?

BOLZONI JE ZARASTO. Mora se i osisat i obrijat!
hahahahahahah umro sam od smeha. Svetske su ti hulle... dugo se nisam ovako nasmijo na forumu.

Ali dobro da predjem ja na ovu analizu utakmice. Danas na ovoj utakmici se je tačno pokazalo šta sve fali ovom timu i gde je problem.

1.Znači problem u startu je formacija. Treba opustiti tu absurdnu Straminu formaciju koja više ne prolazi i preklopiti nazad na 4-3-3 ili 4-2-3-1. Za te dve formacije imamo idealne igrače i neznam šta Strama čeka koji kurac da to promeni.

2. Bekovi... bekovi su nam u kurcu totalnom... to duva preko njih i u napadu su skroz jadni. Trebaju nam novi bekovi pod hitno.

3. Krila su nam žalost. Glavno krilo nam je Cassano i taj igra ko usporeni snimak i da je situacija još gora nemože čovek odigrati celu utakmicu.

4. Napad... ako moremo tome reči napad. Čisti očaj ko da ga nema. Mora se Milito pod hitno vratiti u na teren inače nema golova. Bez njega nam je napad mrtav, Palacio se trudi ali se još uvek ne snalazi kako treba. Jebiga dera priznajem da nam fali u timu ali još uvek... koliko star da bio bar je najboljih od sviju koje imamo na razpolaganju. A poljeti pod hitno tražiti novog napadača koja MORA biti klasa jer ni Milito nemože večno.

Kovačič i Kuzmanovič su za mene danas imali jako dobar debi i siguran sam da če u nastavku sezone početi uvek od početka. Kuz je ubijao na terenu... svaka lopta mu je bila tačna...SVAKA. Ima sličan stil igre ko Motta i baš takav igrač nam je falio u ekipi celo ovo vreme, ima dobar pregled igre, jačinu, pasove i šut.... trči ko budala i neumoran je. Posle ove utakmice sam puno promenio mišljenje o njemu na bolje. Jako dobar transfer za nas posle ovog vidjenog danas na terenu. Cambiasso če imati jako dobrog konkurenta za prvi tim.

Kova danas pokazao jako dobar karakter. Nije se skrivao pred loptom za razliku od drugih mladih talenata koje smo več imali i koji su pogoreli po celoj crti. Uvek je tražio loptu i nije se bojao ničeg na terenu kao što je Strama rekao posle utakmice. Čim uleti pred 16 terac odmah je bila panika pred kaznenim Siene. A ima fenomenalnu tehniku izvozao je dobro neke njihove igrače i sa lakočom pravi jako točne pasove. I duele je jako dobro izdržao nije lako padao na pod i borio se do kraja. Vračao se punim sprintom nazad u odbranu i što mi je najvažnije primljen je na terenu od članova naših staraca i pustili su ga dosta puta da pored Cassana i Kuza vodi i on igru što je jako pozitivan signal nisu ga ignorisali na terenu kao Q-ja, Schelotta i ostale novince kad su dolazili u naš klub. Jedina ranljivost mu je što je mali... mora još malo ojačati ali več sada je za svoju visinu jako stabilan (stabilniji od Cou-a ).

Schelotto očaj od očaja. Pa taj čovek nije ni lopte dobio. Za mene je kriv za oba gola primljena. Čovek lagano trčkara po desnom beku, nike agresivnosti ništa. Đontra je za njega profesor. Mislim da se je Strama opet gadno zeznuo kod toga transfera. Sva sreča pa nismo puno ga platili i lako čemo ga se rešiti ako budemo hteli... nema veliku platu i jako mu je mala cena.

A Rocchija nisam ni opazio na terenu kad je ušao niti ništa nije učinio na terenu.

A Chivu neznam šta je mislio sa onim startom za penal. Stvarno glup potez do kraja. Ko neki neiskusni naivan balavac mu je uleteo od pozada. Od takog igrača tolikog iskustva to nisam očekivao. Kome smo mi ugovor produžili.... nadam se da ode poljeti.

Moja želja što se postave tiče kako bi trebali igrati je ovaka:

-------------------Handanović-------------------
Zanetti-------Ranocchia-------Juan-----Nagatomo
-------------------Kuzmanović-------------------
------------Guarin-------------Kovačič-----------
--Palacio-------------------------------Alvarez/Cassano
-----------------------Milito---------------------

Ovo bi puno bolje delovalo sigurno. Ili ako je možda previše napadalno onda jedino pomaknuti Kuzmanovića na mesto Guarina i staviti pozada (DM mesto) Cambiassa.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote