Thread: Siena vs Inter
View Single Post
Old 03-02-2013   #39
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta reći, koju poruku poslati? Mrzim što ovo moram reći ali Strama ne zna šta radi, znači, gubimo i šta on radi: izbacuje najkreativnijeg igrača Cassana i ubacuje Rocchija koji više ni gol ne zna dati a da ne govorim stvoriti kakvu priliku, druga izmjena: izbacuje Guarina a ubacuje Gargana koji jedino što zna uradit je otet loptu (a ni u tome nije najbolji). Jedino što je dobro uradio je na poluvremenu ubacio Kovačića umjesto Schelotta (a i to sam mu ja rekao ). Ali ne treba mijenjati Stramu, jer neće dovesti nikoga klasnog, pa bolje je da gledam Stramu ako ništa mlad je i možda će nešto naučiti, nego da dovedu nekog penzionera kao što je Ranieri, a takvog bi Moratti doveo. Kod ove formacije 3-5-2 puno slobodnog i nebranjenog prostora se ostavlja po krilima i mislim da bi najbolje bilo da se vrati na 4-oricu u odbrani, a formacija nek bude 4-2-3-1 ili 4-3-3 jer ovo stvarno ne ide pa ne možemo više nikoga pobijediti čak ni posljednjeplasiranu Sienu, čak ni kod kuće Torino, ni u kupu, ni u evropskoj ligi, nigdje. Jedino me raduje jedna stvar: Prošli put kad smo izgubili od Siene je bila ista ovakva situacija, nismo mogli pobijediti sve je bilo loše, ali nakon te utakmice smo zaredali 10 uzastopnih pobijeda pa jedino nam ostaje nada da će i sada nešto slično biti. Nada zadnja umire

Last edited by Biscione; 03-02-2013 at 19:52.
Biscione is offline   Reply With Quote