Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-09-2010   #61
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

Ovde izgleda ima ljudi koji bi volili da izgubimo sledecih 5 utakmica samo da bi mogli da pljuju Beniteza i da istjeraju nesto svoje!!!Opustite se malo ba sta vam je,u redu je Murinjo je bolji ali sad nas vodi Rafa(jedan od najboljih) i postujte malo covjeka koji za pocetak vrlo dobro vodi nas Inter i vjjerujem da samo mozemo da napredujemo iz utakmice u utakmicu!Eto tako!
Dzon Dilindzer is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #62
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

pobeda je tima nista tu benitez nije posebno uradio

P.S nema pandeva ima pobede
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #63
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Twente nije porazen kod kuce, a ne u gostima . Da si gledao nacin na koji su porazeni, ne bi ovo buncao.


Ti si svoje rekao, sada se poklopi.
nema razloga, nije pobjedio barcu

da tottenham s čovjekom manje ,i izboriti 2 penala, to govori sve o intencijama i inicijativi hajde buncalo moje
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia

Last edited by DenchiNL; 30-09-2010 at 01:08.
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #64
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

http://soccernet.espn.go.com/news/st...league&cc=null

Samo to za Lucia da nije ozbiljno.Jer pola ekipe nam je van stroja.

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:16 ----------





---------- Post added at 02:01 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

MILAN - Crisis? What crisis? European champions Inter bounced back from their weekend defeat at Roma with a scintillating display against Werder Bremen in Matchday 2 of the Champions League.
*Stvarno su opiceni.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #65
simone
Esordienti
 
simone's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: Hrvatska
Age: 50
Posts: 42
Default

Svakom treba dati šansu da na miru odradi sezonu, tako ju treba dati i "rumenom".

Sjetite se prošle sezone. Moua kujemo u (zaslužene) visine, a zaboravljamo kidanje živaca kroz skupinu LP, natezanje s Romom do zadnjeg kola u prvenstvu.

Rafa odrađuje bolje nego sam se nadao s obzirom na psihološka pražnjenja i nedovođenja zvučnih pojačanja.
simone is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #66
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Denchi, ti me iz posta u post sve vise iznenadjujes. Ocito te mrznja zaslijepila, tnx koji si ostavio na post Ivana je to dokazao. Post nakon toga jos gori.. na nivou 10-godisnjaka .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #67
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Svaka cast na pobjedi..konacno Benitez je skontao malo stvari i shvatio da nemoze Muntari igrat na krilu prije Biabianya..Benitez je izgubio protiv Rome sve moje postovanje i tek na kraju sezone moze vratiti moje povjerenje ako donese Scudetto ostalo je bonus jer ja mislim da je to njegov limit..moje misljenje..i drago mi je bilo vidjeti da vlada dobra atmosfera u ekipi vidjeli ste kad je Sneider pucao faul u 65 minuti,fulio svi mu se smiju zajebaju se na terenu Etoo je proradio i neznam ima li smisla sad ga gurat na stranu.Biabiany je odigrao odlicno njega niko nemoze zaustaviti taj momak je brzi od lopte sve u svemu dobro je bilo al mora se konstantno ovako igrati a ne da sljedecu tekmu nemogu da hodaju i da nas pobjedi opet neka Roma i slicni njima..
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #68
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kad bi bar sutio po pitanju Rafe do kraja sezone .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #69
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Arnautović je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Interu i rekao je da "neroazurima" nedostaje timski duh i da je tamo "svaki čovek za sebe".
Međutim, posle ubedljivog poraza Verdera rezultatom 4:0 momku srpskog porekla nije preostalo ništa drugo nego da ukaže na jasnu razliku u kvalitetu dve ekipe.
"Igrali smo protiv najboljeg tima na svetu", rekao je mladi napadač.

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

Nakon što se Inter u velikom stilu predstavio (nažalost malobrojnoj) domaćoj publici u prvom europskom nastupu kod kuće u ulozi europskog prvaka svoje dojmove su podijelili Samuel Eto’o, Esteban Cambiasso, Joel Obi, Philippe Coutinho, Jonathan Ludovic Biabiany, Luca Castellazzi i Rafael Benitez…

Eto’o: Momčad je odigrala sjajno unatoč mnogim važnim izostancima. Mladi su odigrali odlično. Ponovno sam bio napadač nakon što sam lani bio branič? Jednako se veselim pobjedi sada kao napadač i lani kao branič. Ova pobjeda je momčadska. Juve? Važna utakmica protiv velike momčadi, sve ćemo napraviti da pobijedimo.

Cambiasso: Snaga ove momčadi uvijek se pokazala kada su nas treneri pozvali da reagiramo. Zaslužili smo ovu pobjedu uz lijepu igru. Kapacitet koji moraju imati igrači je da se dignu iznad svih priča koje kruže van terena. Ne možemo slušati sve koji pričaju, komentiraju: prema njima smo danas fenomeni, neki dan smo bili katastrofa, a za tri dana ćemo biti nešto treće. Mi moramo znati da se rad isplati, to je jedina tajna za postizanje rezultata. Naš protivnik je mogao povesti na početku utakmice, ali nikada nismo mislili da nam je utakmica van kontrole. Neutralizirali smo Weder koji nije imao dosta igrača, ali je svejedno stvorio odlične prilike. Inter je međutim bio superioran. Ova nam pobjeda daje jednaku sigurnost koju smo imali ranije, jer ne možemo živjeti od rezultata. Znamo da ima boljih i lošijih izdanja, ali moramo uvijek ostati mirni i tu mirnoću prenjeti na mlade igrače. Danas smo mi stariji imali tu odgovornost, da mladima ne prenesemo teret prethodnog poraza. Ne vjerujem ni da se s ovom pobjedom nešto promjenilo uoči Juventusa. Znali smo i prije ovog susreta da smo prvi u prvenstvu. Mi u svlačionici smo mirni, a ono što se govori vani ne možemo nikada zaustaviti.

Obi: Jako sam sretan, bio je to predivan osjećaj: ne samo moj debi, već pobjeda. Lani sam bio dosta ozljeđen, ali sada sam dobro. Zahvaljujem treneru na prilici i nastojati ću se odužiti tako da budem sve bolji.

Coutinho: Jutros sam saznao da bih mogao krenuti od prve minute. Obuzeli su me osjećaji. Odmah sam zvao majku i oca da im kažem, ali sam isto čekao da budem siguran. Sada sam jako sretan: bio sam puno bolji u nastavku nego u prvom poluvremenu. Imam puno samopouzdanja i mislim da će s vremenom sve biti još bolje. Protiv Werdera smo ostvarili tri važna boda i sada čekamo da isto ponovimo protiv Juventusa.

Biabiany: Jako sam sretan zbog debija u Ligi prvaka, ponosan sam. Pokušao sam ispuniti upute trenera da igram naprijed, ali da pomažem natrag. Sigurno je da sam brz, a pokušavam popraviti sve ostalo i nadam se da ću iskoristiti predispozicije koje posjedujem. Bilo je lagano igrati s ovakvim suigračima.

Castellazzi: U poluvremenu sam saznao da ću na teren: nisam imao puno vremena za zagrijavanje. Međutim moraš uvijek dati sve od sebe, bez obzira što je već bilo 3:0. Jako sam sretan što sam sudjelovao u ovoj velikoj festi. Od ove večeri ću se zauvijek sjećati komplimenata od suigrača koji su dokazali kako se i oni koji imaju marginalne uloge smatraju intergralnim dijelom ove grupe.

Benitez: Imamo puno mladih igrača i uspjeli smo pronaći ravnotežu sa onim iskusnijima. Međutim nije ovo bio najbolji Inter ove godine: odlična kretanja, odlična igra, ali s Barijem smo igrali intenzivnije: u svakom slučaju sam zadovoljan. Kritike nakon Rome? Ja sam bio i tada zadovoljan, jer smo uputili 15 udaraca u gol. Ova momčad može uvijek pobijediti kada igra intenzivno. Eto’o? Rekao sam vam da je on riješenje, ali on je odigrao dobro jer je momčad odigrala dobro. Eto’o je blizu gola i kada igra lijevo. Taktički isto protiv Juventusa? Možda, ali moramo vidjeti koje ćemo igrače imati na raspolaganju. Juve je odlična momčad, ne boje nas se i biti će to krasna utakmica. Lucio? Čini se kao lagano istegnuće, ali vidjeti ćemo sutra kako će biti, ne izgleda ozbiljlno isto kao i Julio Cesar. Ponavljam, vidjet ćemo sutra. Nakon što je vidio ove mladiće Moratti sigurno neće više kupovati? Predsjednik zna što smo napravili i zna što želimo: mi radimo s mladimo i sa iskusnima zajedno, a u siječnju ćemo vidjeti. Sigurno je da mladima treba vremena.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #70
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Arnautović je prošlu sezonu proveo na pozajmici u Interu i rekao je da "neroazurima" nedostaje timski duh i da je tamo "svaki čovek za sebe".
Međutim, posle ubedljivog poraza Verdera rezultatom 4:0 momku srpskog porekla nije preostalo ništa drugo nego da ukaže na jasnu razliku u kvalitetu dve ekipe.
"Igrali smo protiv najboljeg tima na svetu", rekao je mladi napadač.

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

Nakon što se Inter u velikom stilu predstavio (nažalost malobrojnoj) domaćoj publici u prvom europskom nastupu kod kuće u ulozi europskog prvaka svoje dojmove su podijelili Samuel Eto’o, Esteban Cambiasso, Joel Obi, Philippe Coutinho, Jonathan Ludovic Biabiany, Luca Castellazzi i Rafael Benitez…

Eto’o: Momčad je odigrala sjajno unatoč mnogim važnim izostancima. Mladi su odigrali odlično. Ponovno sam bio napadač nakon što sam lani bio branič? Jednako se veselim pobjedi sada kao napadač i lani kao branič. Ova pobjeda je momčadska. Juve? Važna utakmica protiv velike momčadi, sve ćemo napraviti da pobijedimo.

Cambiasso: Snaga ove momčadi uvijek se pokazala kada su nas treneri pozvali da reagiramo. Zaslužili smo ovu pobjedu uz lijepu igru. Kapacitet koji moraju imati igrači je da se dignu iznad svih priča koje kruže van terena. Ne možemo slušati sve koji pričaju, komentiraju: prema njima smo danas fenomeni, neki dan smo bili katastrofa, a za tri dana ćemo biti nešto treće. Mi moramo znati da se rad isplati, to je jedina tajna za postizanje rezultata. Naš protivnik je mogao povesti na početku utakmice, ali nikada nismo mislili da nam je utakmica van kontrole. Neutralizirali smo Weder koji nije imao dosta igrača, ali je svejedno stvorio odlične prilike. Inter je međutim bio superioran. Ova nam pobjeda daje jednaku sigurnost koju smo imali ranije, jer ne možemo živjeti od rezultata. Znamo da ima boljih i lošijih izdanja, ali moramo uvijek ostati mirni i tu mirnoću prenjeti na mlade igrače. Danas smo mi stariji imali tu odgovornost, da mladima ne prenesemo teret prethodnog poraza. Ne vjerujem ni da se s ovom pobjedom nešto promjenilo uoči Juventusa. Znali smo i prije ovog susreta da smo prvi u prvenstvu. Mi u svlačionici smo mirni, a ono što se govori vani ne možemo nikada zaustaviti.

Obi: Jako sam sretan, bio je to predivan osjećaj: ne samo moj debi, već pobjeda. Lani sam bio dosta ozljeđen, ali sada sam dobro. Zahvaljujem treneru na prilici i nastojati ću se odužiti tako da budem sve bolji.

Coutinho: Jutros sam saznao da bih mogao krenuti od prve minute. Obuzeli su me osjećaji. Odmah sam zvao majku i oca da im kažem, ali sam isto čekao da budem siguran. Sada sam jako sretan: bio sam puno bolji u nastavku nego u prvom poluvremenu. Imam puno samopouzdanja i mislim da će s vremenom sve biti još bolje. Protiv Werdera smo ostvarili tri važna boda i sada čekamo da isto ponovimo protiv Juventusa.

Biabiany: Jako sam sretan zbog debija u Ligi prvaka, ponosan sam. Pokušao sam ispuniti upute trenera da igram naprijed, ali da pomažem natrag. Sigurno je da sam brz, a pokušavam popraviti sve ostalo i nadam se da ću iskoristiti predispozicije koje posjedujem. Bilo je lagano igrati s ovakvim suigračima.

Castellazzi: U poluvremenu sam saznao da ću na teren: nisam imao puno vremena za zagrijavanje. Međutim moraš uvijek dati sve od sebe, bez obzira što je već bilo 3:0. Jako sam sretan što sam sudjelovao u ovoj velikoj festi. Od ove večeri ću se zauvijek sjećati komplimenata od suigrača koji su dokazali kako se i oni koji imaju marginalne uloge smatraju intergralnim dijelom ove grupe.

Benitez: Imamo puno mladih igrača i uspjeli smo pronaći ravnotežu sa onim iskusnijima. Međutim nije ovo bio najbolji Inter ove godine: odlična kretanja, odlična igra, ali s Barijem smo igrali intenzivnije: u svakom slučaju sam zadovoljan. Kritike nakon Rome? Ja sam bio i tada zadovoljan, jer smo uputili 15 udaraca u gol. Ova momčad može uvijek pobijediti kada igra intenzivno. Eto’o? Rekao sam vam da je on riješenje, ali on je odigrao dobro jer je momčad odigrala dobro. Eto’o je blizu gola i kada igra lijevo. Taktički isto protiv Juventusa? Možda, ali moramo vidjeti koje ćemo igrače imati na raspolaganju. Juve je odlična momčad, ne boje nas se i biti će to krasna utakmica. Lucio? Čini se kao lagano istegnuće, ali vidjeti ćemo sutra kako će biti, ne izgleda ozbiljlno isto kao i Julio Cesar. Ponavljam, vidjet ćemo sutra. Nakon što je vidio ove mladiće Moratti sigurno neće više kupovati? Predsjednik zna što smo napravili i zna što želimo: mi radimo s mladimo i sa iskusnima zajedno, a u siječnju ćemo vidjeti. Sigurno je da mladima treba vremena.
Koliki je ovo Quote! xD Hahahaha
Mali spam. xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #71
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Koliki je ovo Quote! xD Hahahaha
Mali spam. xD
Ubiče te zlatan
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #72
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Denchi, ti me iz posta u post sve vise iznenadjujes. Ocito te mrznja zaslijepila, tnx koji si ostavio na post Ivana je to dokazao. Post nakon toga jos gori.. na nivou 10-godisnjaka .
ja sam ti rekao ne mrzim frajera samo mi se ne svidja sta radi, ivan je rekao istinu , benie ne bi igrao ovako da su svi bili zdravi i na raspolaganju, ovo je postava iz nuzde.

tebe je ljubav za benijem zasljepila

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:02 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kad bi bar sutio po pitanju Rafe do kraja sezone .
to se neće desiti , ni ti nisi šutio za mou-a
a kao što vidiš još niko nije stavio "official hater Rafe Beniteza" u potpis kao neki
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2010   #73
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

DenchiNL Dera je mislio na mene da sutim a sta ces boli ga kad mu neko spomene njegovog ljubimca..neznam cime je zasluzio da bude njegov ljubimac al et haj svako ima svoje..et dera prestacu pisat o Benitezu samo sto si mi ti rekao
Rafa da misli svojom glavom nebi nikad Coutinha i Biabianya stavio..to mu je Branca ili cak MM sapnuo da se on pita igrao bi Muntari lijevo..

Necu da se raspravljam sad s tobom..et zamolio bi te
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2010   #74
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default





__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2010   #75
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Nisam uspio gledati tekmu, bio sam na putu, sutradan sam se odusevio kad sam vidio rezultat. Evo sad pogledah golove...cini se da smo igrali dobro - sto sam mogao vidjeti u petominutnom klipu. Moze li neko prokomentarisati kako je igrao Cou?
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic