Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-06-2013   #25366
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Zuniga si želi Inter http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=116948

Onoga Aubumeyanga si želi PSG i BVB... ima njihovu ponudu na mizi.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 06-06-2013 at 15:00.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25367
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mauro Icardi bi trebao preuzeti broj 9 na dresu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25368
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Nezz sto svi stavljate Campa, JJ, Rano ispred Samuel?
On jest star al je i dalje 10x bolji od svih ovih zajedno + Guarin naprijed, pa bolje je stavit Chivua naprijed, on ce bar dodat 1-2.

Bacio se lik na Ibrahimovica, uzme loptu i sve sam. Da bar zna pa hajd, al lik je 99% snaga 1% tehnika.

Broj 9 je slobodan i Icardi ce vjerovatno dobiti taj broj, osim ako Inter ne odluci da dovede neko veliko ime u napad, a sanse za tako nesto su iste kao i da ja dobijem 700.000KM na bingu, a necu ga ni uplatit

Za sad jos nikog nismo prodali (a bogme ni sluzbeno kupili), tako da Walter ima zadatak da prvo posuta 10-15-20-25 igraca prije nego sto dodje neko novi. Sam je rekao da ce svi igraci dobiti sansu, sto znaci da nema prodaje/kupovine do zadnjeg dana transfera
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25369
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Walter je rekao da ce za vrijeme trening kampa biti 2 treninga dnevno visokog intenziteta u trajanju od 14-15 dana. Ima da lipsaju svi
emperor is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25370
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da se ne ponovi Rafa situation, kada ga Stanković i ekipa napadnu .

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

De Lourentis Interu: ''Hoćete Zunigu? Dajte 25 miliona.'' Dobrodošao Basta .
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25371
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

@hulle

Ne stavljam ja guarin gdje bi ga zelio vidjet vec po prici WM koji kaze da ce guarin glumiti hamsika...sve ti je jasno.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25372
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Dera: Da se ne ponovi Rafa situation, kada ga Stanković i ekipa napadnu .

Mazzarri:
"In football the first thing is to run, to arrive the first to the ball: if Inter "old" players will sacrifice they will play"
Kratko i jasno. Mislim da ce njega MM podrzati u svakom slucaju. Cambi, Stank i ekipa ne bi trebali imati utjecaja kod Waltera inace ce vjerujem i on sam odustati od projekta. Nije on nijednom u toku karijere bio necija lutka
emperor is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25373
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Da se ne ponovi Rafa situation, kada ga Stanković i ekipa napadnu .
Volio bi da se to desi nek se opet svi starci izjebu na treninzima pa da vide opet i da se uvere da sa ovim starcima nečemo nikuda dogurati, prije čemo se jih rešiti .

A verujem da bi ovog puta MM stao na stranu trenera, jer Mazzarri je ipak trener koji zna šta radi. A kod Beniteza je bilo pogubno što je javno na konferenciji pljuvao po klubu i upravi...
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25374
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma treba tu bagru (igrače) malo protjerat, da se oznoje za tolike milijone koje zarađuju. Mazzari je potpuno u pravu, jer ako nemamo tehnički jaku ekipu onda moramo biti barem fizički spremni pa da trkom nadoknadimo nedostatak kvaliteta. Sviđa mi se WM pravo, ako nas iko može vratiti na pravi put on je taj
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25375
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
A verujem da bi ovog puta MM stao na stranu trenera, jer Mazzarri je ipak trener koji zna šta radi. A kod Beniteza je bilo pogubno što je javno na konferenciji pljuvao po klubu i upravi...
Šta drugo je mogao da uradi, kad su mu svi okrenuli leđa .

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Korintijans je saopštio danas, da neće prihvatiti ponude za Paulinja koje budu manje od 20 miliona evra.

All due respect but he isn't worth it. Ako je Sneijder koštao manje, može i on. Plus, frajer dolazi iz brazilske lige, a ne evropske.
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25376
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jako preterana cena za Paulinha tamo oko 10-15M€ max igrač vredi a 20 nikako. Ali kako god se dogovorili ja si želim i očekujem njegov dolazak njega i Nainggolana...

Pojavilo se ime Alvaro Negredo u medijima ali težko da če biti od toga išta pošto je jako blizu njemu Atletico Madrid koji traži zamenu za Falcaa.

A Juve ganja Kolarova koji ima cenu 7M€ što je jako dobra i povoljna cena kad uzmeš u obzir o kakvom igraču je reč.

A Obija traže Newcastle i Sunderland.

A na živce mi ide što se non stop spominje ime toga Gilardina... neznam šta su toliko zapeli za njim. Sa njegovim dolazkom ništa nečemo pridobiti na kvaliteti... ionako imamo Milita, Palacia, Icardija i Longa.

Ali kad vidim za koliko mi prodašmo klasu Sneijdera.... sad bi jih sve tukao.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25377
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ako je cijena Kolarova zaista €7m, ne bi bilo loše kaparisati ga . Znam da je dobar ofanzivac, defanzivac - nisam baš obračao pažnju.

Spominje se da će Moratti prodati 30% kluba indijcu, a ovaj zauzvrat keširati €100m od kojih bi bili doveden recimo Lavezzi. Treba se prisjetiti da smo već doveli neke igrače.

Mazzarri je rekao da ne želi imati više od 22 prvotimca i par iz omladinskog pogona.
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25378
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ako neko misli da ce WM da se osloni na mlade igrace onda se grdno vara. On voli iskusne igrace a toga u Interu ima na pretek

Rekao je da u Interu ima dosta kvalitetnih igraca, to ga vjerovatno sunce spucalo il nmz da vidi od cvika, ali vjerujem da ce vec na prvom treningu da promijeni misljenje i "otpusti" bar 50% igraca.

Sto se tice novog vlasnika ET i dalje zeli 100%, al MM nece da proda. To sto se spominje 10-20-30% to bi moglo da se desi tek kad krene liga, tj. kasno za pojacanja, tako da bi te pare zavrsile u dzepu MM a ne u klubu
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2013   #25379
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma ja ipak mislim da če doči do dogovora sa ET prije ili kasnije.

Napraviče MM dogovor sa ET... ja ču uzeti več sad Lavezzija a ti češ mi ET na jesen vratiti te moje pare za Lavezzija kad kupiš 30% Intera

Ali ja stvarno mislim da bi Kolarova se izplatilo itekako angažovati... prodamo retarda Pereiru i dovedemo Kolarova tako da se pare od prodaje i kupovine super pokrivaju i smo na nuli ako ne i u plusu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2013   #25380
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Ma ja ipak mislim da če doči do dogovora sa ET prije ili kasnije.

Napraviče MM dogovor sa ET... ja ču uzeti več sad Lavezzija a ti češ mi ET na jesen vratiti te moje pare za Lavezzija kad kupiš 30% Intera

Ali ja stvarno mislim da bi Kolarova se izplatilo itekako angažovati... prodamo retarda Pereiru i dovedemo Kolarova tako da se pare od prodaje i kupovine super pokrivaju i smo na nuli ako ne i u plusu.
ma pusti te cijene drug, isto tako kazu cijena lulica 8 milki pa siguran sam da ge nebi dali ni za 12 milki...pa tako slično i kolarov ali treba uzet u obzir da je pravo malo igrao zadnju godinu.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic