Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-04-2011   #1
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default Svi razocarani. Okrecemo se Skudetu i Cupu !


Yuto Nagatomo ne krije svoje nezadovoljstvo nakon ispadanja od Schalkea u četvrtfinalu Lige Prvaka 2010/11. Za Inter Channel je izjavio:
"Ne mogu sakriti svoje razočarenje nakon ovog poraza, ali nemamo vremena da stanemo i razmišljamo: čeka nas još prvenstvo i Tim Cup. Trebamo se koncentrirat na te preostale ciljeve."

Imao si i japanski dvoboj sa kolegom iz reprezentacije Uchidaom:
"Izgubili smo, ali Uchida je pobjedio sa svojim Schalkeom i moj japanski duh me ipak čini mrvicu sretnim jer on ide dalje sa svojim klubom."

Za Inter Channel, Wesley Sneijder je nakon poraza od Schalkea izjavio:
"Sada gledamo naprijed, želimo osvojiti Scudetto i Coppa Italiju."

Večeras niste odigrali dovoljno dobro?
"Vjerovali smo u pothvat, ali znali smo da će biti teško: napravili smo puno prilika, ali nismo uspjeli zabiti i tada sve postaje puno teže. Schalke je odigrao odlično i na San Siru i večeras, a mi smo izgubili više domaću utakmicu nego ovu večeras."

Navijači su vas ispratili s pljeskom:
"I zahvaljujemo im se, oni su uvijek sa nama, i zbog njih moramo dati maksimum u prvenstvu i Tim Cupu. Treba zaboraviti ovaj poraz i koncentrirati se na ciljeve koji nam preostaju."

Pred mikrofone RAI-a, kapetan Javier Zanetti stigao je vidno utučen, nakon poraza 2:1 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige Prvaka 2010/11. protiv Schalkea:

"Ušli smo u utakmicu kako je i trebalo. Raulov gol je stigao nakon naše greške, u trenutku kada smo imali utakmicu u svojim rukama. Ali prolazak u polufinale je kompromitiran u Milanu. Razočarani smo."

Kako dalje?
"Sada moramo dati maksimum do kraja sezone, u prvenstvu i u Kupu: itekako vjerujemo u oba cilja."

Trener sada već svrgnutog šampiona Evrope, Brazilac Leonardo, rekao je da je zaista verovao u preokret svog tima večeras u Gelzerkirhenu.

Šalke je posle velikih 5:2 iz prve utakmice, uspeo da pobedi i na svom stadionu sa 2:1. Tako su Nemci prošli do polufinala Lige šampiona, a Leu su se srušili snovi.

''Stvarno sam verovao, jer smo u prvom poluvremenu kontrolisali utakmicu, ali nismo imali šanse za gol. Sanjao sam o preokretu i mogli smo to da postignemo sa golom na početku meča. Ima tu i drugih faktora koji su nas usporavali, kao naprimer razočaranje, što je bilo teško da se kontroliše'', rekao je trener Intera i dodao.

''Ekipa je iskoristila mnogo energije u poslednjih nekoliko meseci. U odlučujućem trenutku su došli problemi'', ocenio je Leonardo.

Inter se sada okreće Seriji A, gde ima 5 bodova manje u odnosu na lidera.

intercroatia i sportske
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic