Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 20-10-2009   #46
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

nije opet sve tako loše...imali smo šanse...mogli smo komotno pobijedit, ali koštale su nas naše pogreške...kod prvog gola VELIKA greška Zanettija, a drugi gol smo dobili nakon lucievog avtogola... ali naravno...za sve je kriv mourinho
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009   #47
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma ja sam kriv, ja sam ubacio matrixa i vieiru kad nam je trebao gol a mancinija sam pustio da truli na klupi
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009   #48
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

ma dobro mi se malo i zezamo na chatu za Mourinha
nego i vi isto kad je 5:0 tek onda aa bravo Mourinho
jebi ga stari, ako nakon dobre utakmice trener dobiva pohvale onda može i nakon loše dobivat kritike, nećeš mi reć da smo ih pojeli igrom i taktikom
jedan shevchenko je 5 puta sporiji od Zanettija i dva put za redom ga ovaj mora rušit i žuti je još dobio, a kad će mladi Santon dobivati šanse to pitaj znaš koga
šta će Mou reć da je Santon jednom zaustavljao Cristiana a sad ne može ni moju nonu?
ja neću sad ovdje u temama ništa protiv Mourinha(kojeg poštujem mnogo) ali čovjek je doveden pogotovo zbog lige prvaka, zbog svojeg iskustva u ligi prvaka, zbog mentaliteta kojeg treba ekipi dati za evropu a mi imamo 8 utakmica bez pobjede u ligi prvaka za redom(daj mi nađi kad smo zadnji put imali tako lošu seriju u evropi)
ako treba nešto reć o njemu ću reć u njegovoj temi nakon grupe pogotovo ako ne prođemo(a imat ćemo Barcu u gostima i ove lude kijevljane isto u gostima) ili nakon osmine ako ispadnemo jer slažeš se da bi trebalo bit bolje nego prošle godine
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009   #49
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
sramota.uvijek sam branio Mourinha i govorio da je najbolji trener al on je jedan prosjecan trener koji puno laje novinarima i ovo je sve njegova krivica nikog vise..jebote nemoze dinamo popisani dobiti..a imaju hrabrosti da kazu da idu na titulu LP..Ako prodjemo grupu i to ce biti uspjeh...
mourinho je trener o kome prvo ja ..a mozda i svi ostali nemaju do kraja jasno misljenje
za mene jos nije sigurno je li on ..genije ili je budala koja glumi genija
ne znam ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009   #50
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
ma ja sam kriv, ja sam ubacio matrixa i vieiru kad nam je trebao gol a mancinija sam pustio da truli na klupi
Gledaj Mancini nije u formi, to mislim da svatko zna...to nije mancini iz rome...može se govoriti da nije imao minutaže, ali i kada je igrao, ništa nije pokazao... a šta vam je tako čudno ovo u vezi sa Materazzijem... Dok nisu ušli Vieira i Materazzi mi nismo imali VISINE, koja je u završnicama jako bitna, jer se šalje puno dugih lopti i centaršuteva...A i Materazzi je prije dolaska u Inter bio NAPADAČ...sječam se onu zadnju sezonu, prije nego što je došao u Inter je i nama zabio (naravno nije slavio, jer je več potpisao ugovor sa nama).


Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
ma dobro mi se malo i zezamo na chatu za Mourinha
nego i vi isto kad je 5:0 tek onda aa bravo Mourinho
jebi ga stari, ako nakon dobre utakmice trener dobiva pohvale onda može i nakon loše dobivat kritike, nećeš mi reć da smo ih pojeli igrom i taktikom
jedan shevchenko je 5 puta sporiji od Zanettija i dva put za redom ga ovaj mora rušit i žuti je još dobio, a kad će mladi Santon dobivati šanse to pitaj znaš koga
šta će Mou reć da je Santon jednom zaustavljao Cristiana a sad ne može ni moju nonu?
ja neću sad ovdje u temama ništa protiv Mourinha(kojeg poštujem mnogo) ali čovjek je doveden pogotovo zbog lige prvaka, zbog svojeg iskustva u ligi prvaka, zbog mentaliteta kojeg treba ekipi dati za evropu a mi imamo 8 utakmica bez pobjede u ligi prvaka za redom(daj mi nađi kad smo zadnji put imali tako lošu seriju u evropi)
ako treba nešto reć o njemu ću reć u njegovoj temi nakon grupe pogotovo ako ne prođemo(a imat ćemo Barcu u gostima i ove lude kijevljane isto u gostima) ili nakon osmine ako ispadnemo jer slažeš se da bi trebalo bit bolje nego prošle godine
ja mourinha nikad ne kritiziram...ako mi se neka njegova odluka ne sviđa to i napišem ali nikad ga nisam pljuvao kao neki ovdje...kad se pobjedi Genoa ili Milan svi čute, a kad se zbog greški ZANETTIJA i LUCIA remizira sa Dinamom, svi počnu udarat po mourinhu...

Zanetti vs. Shevchenko

Prvi put simulacija Ševe, drugi put prespora reakcija zanettija...i ja želim Santona u igri, ali znamo svi da je Zanetti nezamjenljiv. Moglo bi se Santona naravno staviti na mjesto gde igra Chivu i stvarno neznam zašto mu Jose neda šanse, ali vjerovatno ima neki razlog...

što se tiče ove serije... istina 8 utakmica bez pobjede nije dobar niz...treba priznati da su 3 od tih 8 utakmica bile protiv aktualnih evropskih prvaka Manchester Uniteda i Barcelone. Onda one utakmice prije manchestera prošle sezone (porazi od Werdera i Panathinaikosa), tu nema filozofiranja, to su slabi rezultati. Ali ove zadnje dvije utakmice protiv Rubina i Dinama, sigurno nisu bile loše...Rubinu na noge smo došli bez Motte i Milita, isto tako je Balotelli dobio crveni 30 minuta prije kraja...Dinamo se je mogao lagano pobijediti, ali greške Zanettija i Lucia su nas koštale uvjerljive pobjede...


Ne branim Mourinha, ali od ovih 8 utakmica samo su 2 bile slabe...sve ostale su kako da kažem, ispale loše zbog greški naših igrača ili zbog nekih nesrečnih slučajeva (avtogoli, greške....)


Ja sam uvjeren, da ovaj Inter ima potenciala...sa malo sreče kod ozljeda, znači da sljedeče utakmice odigramo sa punim kadrom, dakle sa Militom, zdravim Eto'om, Mottom, Balotellijem itd itd...možemo doči do 1/8 finala bez nekih večih poteškoča...

Pobjeda protiv Dinama več bi nas bacila na drugu poziciji, jer ni Rubin neče moči dva puta srušiti Barcelonu, več su danas imali puno sreče (prečka Ibre i stativa Toureja)....


I još nešto...Kad več svi pišete, da je Mourinho bio doveden da nas digne u Evropi...to je istina, ali vjerujte, ni Moratti nije od njega očekivao da če u 1 sezoni napraviti Inter koji če lomiti sve redom... Mourinho je kao što znate u Milanu tek dobru godinu dana... Polako se slaže jedna homogena ekipa, u budučnosti se može očekivati dolazak Pandeva, Coutinho dolazi isto tako, bit če još sigurno i nekih pojačanja na vezi, jer Vieira na ljeto odlazi, a i Quaresma i Mancini su blizu odlaska...

Ako u roku od dve-tri godine, ne počnemo dolaziti redovno do 1/4, 1/2 finala ili finala, ja ču biti prvi koji če biti za odlazak Mourinha.

Last edited by Grujinho; 20-10-2009 at 23:47.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009   #51
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Materazzi je prije dolaska u Inter bio NAPADAČ...sječam se onu zadnju sezonu, prije nego što je došao u Inter je i nama zabio (naravno nije slavio, jer je več potpisao ugovor sa nama)
Materazzi je u Perugi igrao braniča isto što je kasnije igrao u Interu
izvađao je slobodnjake iz kojih je tu i tamo zabijao(možda te to brkalo, osim što je bio opasan kao što je i kasnije bio iz kornera bla bla)
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2009   #52
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

u roku od 2-3 godine, pa ti mislis da klub kao sto je inter treba cekati jos 2 sezone da prodje grupu
a sto se mancinija tice kolko god da nije u formi opet je realnije da ydje on ako nam treba gol a ne stoper
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #53
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Ne znam Mauri, ja sam čuo da je bio napadač, ako nisam u pravu se izvinjavam...

Pa naravno ivane...nisi u filmu, da se preko noči promijeni ekipa...Mourinho je rekao, da mu je cilj u Interu, postiči nešto u Evropi i da proba "natjerati" klub na drugačije razmišljanje...

inter je godinama trošio pare i još ih troši, ali sada je drugčije...trebaju se dovesti igrači na kojima če sloniti igra u narednim godinama...

Barcelona i Manchester su naprimer nogometne institucije, oni več godinama imaju sličan stil igre i politiku transfera...

Nešto slično Mourinho želi učiniti u Interu...dakle davati priliku mladim igračima i razviti stil ili filozofije igre, koja če biti uspješna u evropi kao i u Italiji...

A takve promjene se ne mogu napraviti u jednoj sezoni...polako več se "čisti" ekipa....Crespo, Figo, Dacourt, Burdisso, Rivas, pa sada u skoroj budučnosti Vieira, Quaresma, Mancini... a kad se ekipa napravi, dakle kad se dovedu svi potrebni igrači ili proizvedu(primavera), sljedi ono najteže, to je uigrati sve ove nove momke i naučiti jih da razmišljaju kao jedno i ucjepiti jim pobjednički mentalitet

.....
bla bla bla...........

Last edited by Grujinho; 21-10-2009 at 00:05.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #54
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

kao prvo ja sam PREZADOVOLJAN REZULTATOM......igra je naravno bila katastorfalna tako da mozemo biti sretni s rezultatom...nevjerovatno je to kako u tri utakmice (od kojih dvije na svom terenu) imamo samo 3 boda a sto je jos gore je sto ni na jednoj utakmici igrom nismo zasluzili pobjedu


sad ne znam jel treba da budemo ljuti pa barcu koja se napromasivala protiv rubina il da slavimo taj rez

bilo kako bilo zadnji smo na tabeli istina razlika je samo 1bod ali mi moramo ici barci u goste kao i dinamu...jedino nam rubin dolazi...
sta ocekivati od tih utakmica...ma nis tipicnu 8-1-1 formaciju i nadat se nekoj nafaki
mozda da mauro igrao imali bi sansi jer on je nafaka heheheh btw kad cemo bilijara haha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #55
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Poslije kise i tmurnog vremena dođe lijepo vrijeme!Tako će biti i za nas..

Jes da je ovo loše,moramo dobit Dinama i Rubina da budemo makar drugi ali vjerujem u ovu ekipu i ovaj projekat.Ljetos je odradjen odlican posao na polju dolazaka a i odlazaka tako da smo sad jedna cjelina koja ce se uigrat i smoci snage da preboli stare rane u ligu sampiona!

Samo naprijed-Forza Inter!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #56
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Pandev je covek koji nas fali
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #57
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

estebane i ja sam optimist, nakon 8 utakmica bez pobjede(i slažem se da su tu bile 3 ekipe evropski prvaci) i još kad uzmeš u obzir da je zadnja pobjeda prije tih 8 bila kod kuće s 1-0 protiv ciparskih ribolovaca
ali iskreno mislim da ćemo dobit sljedeću kad se uzme u obzir da gore ne može biti(skoro) i da bi kad tad trebali i pobjedit hehehe
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #58
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

Nije sve nije sve tako sivo
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #59
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

jebote pa ja mislio mi danas igramo...kad sam sad vidio rezultate ono iznenadi se pravo...sta da pricam nit sam gledao tekmu ni nista zato se samo nadam da ce biti bolje sljedeci put
Huska is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2009   #60
Zanetti19
Giovanissimi
 

Join Date: Aug 2009
Location: Podgorica
Age: 39
Posts: 82
Default

Utakmica je namjestena kao i protiv Rubina, kao sto je bilo prosle godine protiv Anatozisa. Svake godine u grupnoj fazi Inter namjesta utakmice kao i mnogi drugi veliki klubovi. Logicno je da jedna Barselona ne moze da izgubi od Rubina (nikada nisam cuo ni za jednog njihovog igraca, a ove godine sam cuo za ovaj klub). Obratite malo paznju na date i primljene golove Intera i Barselone, videcete da je razlika u 3-4 minuta. Dalje idu Inter i Barselona samo sa znatno vecim budzetom.

Forza INTER!!!
Zanetti19 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic