Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-02-2013   #16
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Inter je najlosija ekipa u prvenstvu!Razocaran sam jako, ne zasluzujemo mjesto u LP, to je objektivno...
SRAMOTA!!!!!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #17
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

The last time Internazionale failed to record a victory in at least 7 successive away matches was Jan-Apr 1999.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #18
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Jel smo mi ono nekada davno,na pocetku sezone,rasturali u gostima?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #19
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Strama če na derbiju igrati za svoj posao inače ga čeka odkaz.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


"Mogli smo proći i bez ovog poraza, ali zaista ne znam kako smo mogli odigrati tako različito od četvrtka do nedjelje. Možda sam i ja progriješio, Inter je bio previše odvratan da bi to bilo istinito".

"Odigrali smo dvije utakmice manje-više s istim igračima, ali nikako nisam zamišljao utakmicu poput ove. Vidio sam da je moja momčad umorna i znao sam da bi mogli platiti danak u svježini, ali ne baš na ovom nivou, loše sam procijenio situaciju".
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #21
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Nisam gledao ni jednu od ove dve utakmice,al npr mogu logicki da zakljucim,to sto on ne zna. HMmmm...Mozda je Kluz KLUZ ,a Fiorentina ,iako nije ono sto je nekad bila ipak FIORENTINA! -.- ?!
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Materazzi na twitteru: "Mamma Mia... Stvarno užasna igra Intera..."

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

Navijači bilana:

Sledeci vikend - Derby Della Madonnina, bice pravi uzitak za Rossonere, a jas jedan pakao za Neroazzurre

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

Kada naši ne mogu:

GENOA: "POBJEDA PROTIV UDINESEA, JE ZA MILITA"

Lijepa gest, elegantan i sportski. Dakle Genova, nekadašnji klub Diega Milita, pruža veliku podršku zbog njegove povrede. "Genova posvećuje pobjedu protiv Udinesea, Diegu Militu #Forza Principe!" napisali su na Twitteru.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2013   #23
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Stramaccioni: Ovo je bilo preružno da bi bilo istinito

Interov trener Andrea Stramaccioni razumljivo je bio vrlo razočaran izvedbom svoje ekipe pri gostujućem porazu kod Fiorentine 4-1 u meču 25. kola Serije A
Andrea Stramaccioni (Foto: Arhiv/AFP)

U četvrtak je Inter pobijedio Cluj 2-0 u prvom dvoboju šesnaestine finala Evropske lige, ali je tri dana kasnije ponudio očajnu predstavu u Firenci. Pogodak je postigao pri zaostatku 4-0 iz jednog udarca u okvir gola.

"Odigrali smo te dvije utakmice s manje-više istim igračima. Nisam mogao niti zamisliti da ćemo ovako igrati. Vidio sam moju ekipu koja je bila umorna i jako se mučila. Očekivao sam da ćemo platiti malu cijenu zbog umora, ali niti slučajno u ovako velikoj mjeri. Očito nisam dobro procijenio situaciju", preuzeo je odgovornost Interov trener.

"Nije mi jasno kako smo u razmaku od samo četiri dana mogli odigrati dvije tako različite utakmice. Možda je posrijedi moja pogreška. Ovo je bilo preružno da bi bilo istinito."

Sljedeće nedjelje Nerazzurrima slijedi gradski derbi s Milanom. Prije toga će Milan u srijedu igrati protiv Barcelone u Ligi prvaka, dok će Inter dan kasnije gostovati kod Cluja.

"Te utakmice treba uzeti u obzir. Protiv Fiorentine su baš svi moji igrači odigrali ispod očekivanja. Moramo se vratiti u normalu. Nastupi u Evropskoj ligi nam uzimaju energiju, ali to nije nikakav alibi", zaključio je Stramaccioni.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2013   #24
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Ovo je prosto neverovatno - komentariše Tomović za „Sport”.

Šta je neverovatno, ubedljiva pobeda Fiorentine ili nešto drugo?

- Ma, neverovatno je kako izgledaju i kako deluju igrači Intera. Utisak je, dakle, da su debeli, nespremni, utisak je da se Inter raspada kao ekipa. Jedino Kuzmanović trči, trudi se... Tvrdim da niko na tribinama stadiona u Firenci nije očekivao da će na delu videti takav Inter. Šta tek mi, koji smo bili na terenu, da kažemo?! Nikad lakše nismo došli do celog plena. Ko je uopšte mogao i smeo da pretpostavi da će se sad pričati kako smo, bez po muke, razneli goste iz Milana?! Istina je jedna, ona je, zaista, porazna za veliki Inter i ohrabrujuća za Fiorentinu. Posle ovoga što se desilo minulog vikenda, Fiorentina je sve bliža Evropi, a da li će kročiti u najelitnije takmičenje ostavimo vremenu da presudi. U klubu, ipak, da se razumemo do kraja, niko ne bi imao ništa protiv i u slučaju da se plasiramo u Ligu Evrope.

Ljajić i Jovetić su razmontirali Inter?

- Po dva lepa pogotka, od kojih je, svakako, najlepši onaj Jovetićev za 2:0, kada je prihvatio loptu na 16 metara, okrenuo se i šutirao, neodbranjivo, u dalji ugao. Drago mi je zbog obojice, nikada, recimo, nisam video Ljajića u takvom svetlu, njegova kreacija u susretu sa Interom je sigurno ponajbolja od kako ga gledam. Što se Jovetića tiče, bio je u maloj krizi, golovi su mu bili potrebni, kada je bilo najvažnije on ih je i dao, svaka čast majstore!

Kad već hvalite, onda, zasigurno, ima komlimenata i za Stefana Savića?

- Naravno. Savić je nezamenjiv, neprelazan u odbrani, suvo zlato ekipe.

Hoćete li i sebe da hvalite?

- Ostavljam to treneru, članovima rukovodstva i navijačima - nasmejao se Tomović.

Dobili ste novu ulogu?

- Trener Vićenco Montela je prvi put pribegao fomaciji u kojoj su četvorica pozadi, pojavio sam se na poziciji desnog beka, sve to zbog činjenice da Inter napada sa trojicom, da Kasano sa leve strane ulazi u sredinu... Ne volim to mesto, ali, bogami, dobro sam se snašao. U sledećem meču, na gostovanju Bolonji, nadam se da će sve biti po starom - zaključio je Nenad Tomović, defanzivac Fiorentine.

ČASTI I DIEGO DELA VALE
Kad se na kolena baci Inter, onda to, po logici stvari, zaslužuje i posebnu nagradu.
- Gazda Diego Dela Vale se retko pojavljuje u klupskoj svlačionici, meč sa Interom bio mu je tek drugi u ovoj sezoni, posetio nas je najpre u karantinu, zatim je navratio i posle utakmice, obećao je premiju, nije rekao iznos, no, nema dileme da će svi biti zadovoljni - otkrio je Tomović.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic