Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-11-2012   #61
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

nisam,300 sam Nisam bas tolko skrt bio sad

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fb0MFyyLXN0

Jel neko moze da prevede?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2012   #62
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja sam presretan da smo onoj djubradi konačno prekinuli niz (i to baš mi sred torina) i približili se na -1. Mislim da je ova utakmica prelomna u ovoj sezoni jer posle ove utakmice verujem da smo konačno skontali kakva nam formacija leži i koji igrači moraju igrati u prvoj. Posle ove utakmice mislim da bi se moralo samopouzdanje igračima diči i verovati u uspeh na kraju sezone i posle ove utakmice bi trebalo iči sve lakše (kao tada kad smo sjebali Chelsea 2010 godine i prebili onaj led osmine finala od tada je bilo sve drukčije).

Igrači su bili fantastični juče svi su igrali za mene bez ikakvih grešaka. Igrač utakmice bio je Milito A Juan je prava zverka u odbrani i jako sam sretan da imamo takvog mladog talenta u ekipi i igra kao da je u Interu 10 god.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2012   #63
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Al' kako je Strama sredio Guarina, strasan je zadnjih par utakmica, nema vise gresaka kao prije u dodavanju, ni bezpotrebnih suteva na krov stadiona. Al mi je najjaci sa svojim laznjakom suta, uvijek mu prodje i onda ili doda ili nastavi dalje
Huska is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2012   #64
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Cassano na poluvremenu prigovarao sudiji:
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/fb0MFyyLXN0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2012   #65
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
nisam,300 sam Nisam bas tolko skrt bio sad

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fb0MFyyLXN0

Jel neko moze da prevede?
"Zašto odlazis? Pa samo lijepo pričamo a ti se pravis koda ništa necujes... " To bi značilo u nekom slobodnom prijevodu
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2012   #66
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Kaze : Dodji da ti ciko nesto da
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #67
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Jebemti kako sam ponosan na ovaj novi Interov projekt,na Stramu i ekipu.Ne mogu to riječima opisat.Bio sam lud jučer,zaspo sam ko beba i danas cijeli dan sretan ko malo dijete. Ovakva je reakcija jučer bila kod svakog gola i na kraju kad je kraj sviran:
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <wunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->
Quote:
Originally Posted by hulle View Post
dahwjdfhaokfoaunfoia fma a oijgoipsdj gs iugsjsko u gsigjiwue rgisj iogjisrgijs

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Al ipak i dalje mislim da nam cilj nije i ne treba bit osvajanje naslova.Cilj je plasman u LP iduće sezone,ostalo bi bio ogroman bonus.Samo ovako treba nastavit,ne poletit previše i sve će biti dobro.

<!--[if !mso]> <style> v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);} </style> <![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <wunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->
Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Čekam Alcatraza, želim vidjeti jedan njegov post pun hvale za ovu momčad i trenera
Po stilu pisanja postova mislim da je čovjek registriran i na forum.hr.Ako je to taj isti čovjek onda da javim da je uredno pohvalio ekipu i Stramu.

<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <wunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Obična tablica"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]-->
Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
samo mogu reci da ce nas juventus pregaziti samo tako !! ako nas ovako slab i jadan milan onako satjera u prvom mi nemamo sta trazit protiv juventusa iskreno !!
E moj ajdine.


Za kraj da citiram kolegu s jednog foruma:
Quote:
kazu ljudi, stara dama ce fino spavati veceras, primila ga je 3 puta
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!



Last edited by SiamoNoi; 05-11-2012 at 00:32.
SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #68
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ajdine, mozes li vjerovati, Huska i hulle priznali da su pogrijesili u vezi Milita? Ali ne sumnjam da ce odmah u narednoj tekmi ako promasi jedan zicer i ne zabije gol vratiti se sve na staro . Mada, i ti si jedno vrijeme govorio da je za muzeja .

ma sta ce placenici ! jel ne valja pljuju prave bosnje

a ja nisam rekao da je za muzeja dont lagati idrize !! ja sam govorio da je van forme i da treba na klupu u sezoni nakon triplete !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nemoj da trazim, kada sam ja spominjao da se prema igracu koji je u muzeju ne treba tako pisati, ti si rekao da je njemu vrijeme da tamo samo i bude . Nebitno .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #70
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

hajde trazi
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #71
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mozda sam te pomjesao sa Alcatrazom, Ivan_Inter i sl. . Ne da mi se traziti ali skoro pa sam ubjedjen da si ti to pisao ali nema veze .

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

Evo ga, post je imao za cilj ismijavanje:
http://www.beneamata.com/showpost.ph...&postcount=354

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
nemojte muzejasa dirat moze on jos


---------- Post added at 20:29 ---------- Previous post was at 20:21 ----------

Zapravo, ti si bio na strani Packa . Evo još jedan:

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
puno bolje igra nego tvoj muzejas
samo preko search ukucaj muzejas a kao username ajdin, ima bruku .

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

Kakav Mourinho, Strama!
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/eihhTYkG3eo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #72
ved300
Primavera
 
ved300's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Location: BiH
Posts: 264
Default

http://www.youtube.com/watch?v=rk9DWzF4fxc&sns=fb


Cassano i Nagatomo najjaci
ved300 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2012   #73
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Slavlje poslije tekme (pretece me ved, ajd neka ima i ovdje direktno):
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/rk9DWzF4fxc" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2012   #74
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

" STRAMA- NJEGOVO PROSLAVLJANJE GOLA I KONTRNOVEZNE ODLUKE TAIGLAVENTA DOVELO DO GRADSKE BOLNICE U TORINU "

" Mladi trener Nerazzura , Andrea Stramaccioni zaradio je laksu povredu ruke , na derbiju Italije koje se igralo u Subotu . "

" Trener Intera , odmah je bio prebacen u najblizu gradsku bolnicu posle utakmice sa Juventusom . "

" Iznerviran odlukom glavnog sudca Taiglaventa , Strama je udario jako u plastiku gostujuce klupe i zaradio povredu . "

" Najvise se iznervirao kada Taiglavento nije dodijelio zasluzeni crveni karton Lihstajneru , koji je ostro usao u duel sa Palaciom . "

" Kako pise Coriere Dello Sport snimke su pokazale da ruka Stramaccionija nije slomljena , te je on prosao sa laksom povredom . "
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2012   #75
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Slavlje poslije tekme (pretece me ved, ajd neka ima i ovdje direktno):
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/rk9DWzF4fxc" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
Maknuli video cigani
Daj stavi opet ako negdje nađeš
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic