Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-11-2010   #16
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Samo toliko...
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #17
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Portieri: 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni, 92 Alberto Gallinetta;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon, 57 Felice Natalino;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Mancini, 40 Obiora Nwankwo;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 88 Ludovic Biabiany.

Luca

Santon---Lucio---Cordoba---Chivu

Zanetti-----Joel Obi

Biabiany----Coutinho----Eto'o

Milito

volio bi da ovako zaigramo....
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #18
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

samo umjesto Obija Deki... ako je dovoljno spreman
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #19
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ma ne bih ja sa njim odmah u igru, nego mu dati priliku u drugom pol. da osjeti loptu pred derby tamo ce nam biti vazniji, a evo i Benitez je izjavio da sutra uzimamo tri boda...mene samo brine da ne izadjemo kao i protiv brescie u 442 formaciji...jos ako stavi Pandeva na krilo...

Rafa je rekao i kako ce mladi dobiti priliku, pa za ocekivati je Santona, Coutinha i jos jednog(Biabiany, Obi ili Obiora) najmanje u prvih 11...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #20
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

teška tekma, oni dobili bresciu kući, mislim da su malo jači od brescie, imaju dobru klupu

logično bi bilo da igramo ovako


eh sad pošto Rafa i logika nisu baš, moguće je da od početka zaigra dosta djece poput Cou,Obi i Obiorah, jer nam poeni ne trebaju , Kontaš?
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #21
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Lecce ove sezone ima dobar skor kuci i sigurno se nece braniti.Ne treba puno reskirati sa Militom,Pandevom i Dekijem..Obi,Cou,Bia,Santon od prve
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #22
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
teška tekma, oni dobili bresciu kući, mislim da su malo jači od brescie, imaju dobru klupu

logično bi bilo da igramo ovako


eh sad pošto Rafa i logika nisu baš, moguće je da od početka zaigra dosta djece poput Cou,Obi i Obiorah, jer nam poeni ne trebaju , Kontaš?
a ti jel kontas da tako ne mozemo da igramo?
i ta tvoja "deca" su nama sada prva postava jer sigurno su cou i bia trenutno mng bolji od pandeva

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

A ljudi da mi vec jednom neko odgovori...
Sta je sa Juliom?
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #23
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

denchi tebi Pandev ima prednost ispred Coutinha i Bibianya samo zbog toga sto su ova dvojica "djeca", a nije bitno to sto su trenutno svjetlosnim godinama ispred njega, a i Milita isto tako...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #24
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Coutinho ima mjesto u prvih 11 cak i kad svi budu na broju. Dok po meni, Bia jos treba da se izbrusi i uci od starijih. Pandev nije atraktivan igrac, ali mnogo mnogo vise doprinosi u fazi odbrane od Biabanija. To je vrlo znacajno pogotovo sad kad smo desetkovani u veznom redu. Zbog toga i zbog iskustva mu dajem prednost u odnosu na Biabanija. Ne znam otkud Sneider na ovoj slici, on nije ni pozvan.
Dok bih pored Lucia u odbrani volio vidjeti Matrixa, covjek je jako bitan za moral ekipe. A, iskreno volim ga gledati kada "lomi" protivnicke igrace
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2010   #25
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
denchi tebi Pandev ima prednost ispred Coutinha i Bibianya samo zbog toga sto su ova dvojica "djeca", a nije bitno to sto su trenutno svjetlosnim godinama ispred njega, a i Milita isto tako...
da mnogo su jaki (pog. fizički) , jel vi stvarno mislite da će lecce dopustiti ovoj dvojici tinejdžera da se šetaju s loptom, driblaju dodaju???
lecce je fajterski klub , ova dvojica zajedno nisu teški ko Milito, niti bi mu mogli uzeti loptu kad se zagradi, pandev slažem se jeste ograničen igrač, ali ovo je njegova utakmica , nek radi ono što najbolje zna trči i bori se 90 min i biće u redu. ne znam po čemu su svjetlosnim godinama ispred?? po rozim kopačkama, koliko je Milito dao golova a koliko njih 2 zajedno ??? o čemu pričate dali smo 4(slovima: četiri)!!! gola u zadnjih 6 utakmica u seriji a???? MILITO mora igrati!!! većinu tih tekmi su igrali ova 2 , pa nek se odmore malo.
ako je Rafa skrenuo s uma pa ne stavlja najboljeg strijelca prošle sezone u tim, niti radi na tom da ga vrati u formu(što je nemoguće na klupi) ,špic živi od samopouzdanja, šta me vi ubjeđujete u gluposti.

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Coutinho ima mjesto u prvih 11 cak i kad svi budu na broju. Dok po meni, Bia jos treba da se izbrusi i uci od starijih. Pandev nije atraktivan igrac, ali mnogo mnogo vise doprinosi u fazi odbrane od Biabanija. To je vrlo znacajno pogotovo sad kad smo desetkovani u veznom redu. Zbog toga i zbog iskustva mu dajem prednost u odnosu na Biabanija. Ne znam otkud Sneider na ovoj slici, on nije ni pozvan.
Dok bih pored Lucia u odbrani volio vidjeti Matrixa, covjek je jako bitan za moral ekipe. A, iskreno volim ga gledati kada "lomi" protivnicke igrace
ako snajke nije pozvan tek onda može na njegovo mjesto Cou, inače ne.
Milito može komotno biti "meta" za sve one glupe visinske lopte što šutaju i naravno primati loptu i graditi se , i pokušati nešto isforsirati u prekidima.
i ja bih iskreno više volio Matrixa nego Cordobu ali Lecce igra s 3 naprijed jedan centralni i 2 krila , tako da zadnja linija tipa Cordoba-Lucio-Chivu se sama nameće a Santon može povući naprijed po potrebi, ako bi oni u toku tekme poslije ubacili još jednog špica (Chevantona/Di Michele/Jeda) onda bi logičnije da i Matrix uđe.
Pandev nek imitira Forresta Gampa jbg, jedino mu to ide , opet je vrijedan.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010   #26
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

"...We tried 4-2-2 and it went rather well. We will see." Benitez (inter.it)

i webmastera uhvatila rafa groznica...sta je ovo..2 igraca su u wc ili dijele autograme
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010   #27
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Prvi put u zivotu bi volio da izgubimo, da Moratti razmisli da ono debelo prase od Benizeza posalje odakle je i dosao, jer sta ce mi znaciti ako pobijediomo, kada cu nastaviti gledati ovu patnju od Beniteza na klupi,zato poraz sada i u derbiju, pa da dovedemo bilo koga za trenera!!
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010   #28
simone
Esordienti
 
simone's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: Hrvatska
Age: 50
Posts: 42
Default

Jel još volite Crvenog??

Pa pogledajte mu malo roster iz Engleske. Pola igrača mu je uvijek bilo povrijeđeno. Loš trenažni proces i svi pucaju ko šibice. To je razlika između dobrog i lošeg trenera i točka. A isti taj trener je na početku rekao da ima dovoljno kvalitetnih igrača.

To me podsjeća na moje klince kad im kupiš 15 igrački a oni za 3 mjeseca potrgaju 6:-))
simone is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010   #29
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Liverpool captain Steven Gerrard is impressed with the methods used by Rafa Benitez to get the best out of his players.

The Reds star confesses that he found it difficult to adapt to Benitez's meticulous methods before realising that his manager's dedication is what is required for success.

Ali normala, vi znate bolje .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2010   #30
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

pa kad steven kaze onda,msm........ xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic