Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-11-2012   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Alcatraz View Post
Ne, nismo imali pomoć sudija, nego brutalnu pomoć sudija, a neke situacije su bile sramne.

Vidim da imaš selektivnu memoriju.
Podsjeti me, kao što Moca reće . Nađi mi kada smo to mi imali tri utakmice za redom pomoć sudija. Sve ovo me podsjeća na Calciopoli 1, isto ovako, dobili smo Juve u Torinu, a onda greška za greškom sudija.

Možda ti smatraš da nisam u pravu, ali Massimo Moratti smatra :
http://www.interfanzone.com/presiden...er-v-cagliari/

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Naši su se odlučili na medijsku šutnju do daljnjeg, u znak protesta.
Posle zavrsetka utakmice Inter - Cagliari , Strama sa njegovim igracima se nije pojavio na pres-konferenciju . Razlog toga je neprofesionalno sudjenje glavnog arbitra , koji je ostetio Inter , kada u 90 minut nije dosudio cisti jedanaesterac . To je bilo naredjenje Morattija koje su ispostovali Strama i igraci .



__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-11-2012   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Razočarajuč remi... Sudije su imale opet svoj dan. Ali kakogod i uobzir na sudijske greške trebali smo tu utakmicu dobiti bez ikakvog problema, i volio bi viditi da Strama postavi malo Cassana, Milita i možda još Gargana i Čelavog na klupu privremeno jer več dve ili više utakmica nisu odigrali na dovoljno velikom nivoju i mislim da bi jim malo pavze dobro došlo da malo razmisle o svojoj igri.

Volio bi u vezi viditi oporavljenog Marigu pored Guarina pošto su obojca dosta veča, snažnija, imaju bolju skok igru, bolji pregled igre i passove od ono dvoje šabana zajedno. A Cassano previše koči igru i bez potrebe iziljava prekršaje i valja se po terenu umjesto da potegne sa loptom napred u sprintu kao što priliči krilnom igraču pa koliko god taj spor bio, več od juventusa dalje me je počeo nervirati. A Palacia bi preselio u sam špic pošto je u izuzetnoj formi i zabija iz skoro svake šanse koja se mu pruži, okretniji je, brži i ima ubitačan finiš. A Strama neka više izforsira Coutniha i Alvareza pošto puno više živnosti unose u samu igru nego Cassano i Milito. To ako bi malo promenili u igri verujem da bi nam igra bila bolja i ni sudija se nebi trebali bojati.

A čekam još Sneijdera da se vrati i da vidim kako če ekipa igrati sa njim posle njegovog dužeg odsustva.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2012   #33
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Razočarajuč remi... Sudije su imale opet svoj dan. Ali kakogod i uobzir na sudijske greške trebali smo tu utakmicu dobiti bez ikakvog problema, i volio bi viditi da Strama postavi malo Cassana, Milita i možda još Gargana i Čelavog na klupu privremeno jer več dve ili više utakmica nisu odigrali na dovoljno velikom nivoju i mislim da bi jim malo pavze dobro došlo da malo razmisle o svojoj igri.

Volio bi u vezi viditi oporavljenog Marigu pored Guarina pošto su obojca dosta veča, snažnija, imaju bolju skok igru, bolji pregled igre i passove od ono dvoje šabana zajedno. A Cassano previše koči igru i bez potrebe iziljava prekršaje i valja se po terenu umjesto da potegne sa loptom napred u sprintu kao što priliči krilnom igraču pa koliko god taj spor bio, več od juventusa dalje me je počeo nervirati. A Palacia bi preselio u sam špic pošto je u izuzetnoj formi i zabija iz skoro svake šanse koja se mu pruži, okretniji je, brži i ima ubitačan finiš. A Strama neka više izforsira Coutniha i Alvareza pošto puno više živnosti unose u samu igru nego Cassano i Milito. To ako bi malo promenili u igri verujem da bi nam igra bila bolja i ni sudija se nebi trebali bojati.

A čekam još Sneijdera da se vrati i da vidim kako če ekipa igrati sa njim posle njegovog dužeg odsustva.
Jedan od rijetkih na forumu koji ispravno vidi stvari,svaka čast
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2012   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Rafael, ti onda smatraš da bi Zanettija trebalo penzionisati, Samuela također. Ispravno nema šta . Što se tiče Cassana, da li ste vi vidjeli asistenciju za Palacia, pa taj frajer ima orlove oči, ne razumijem zašto ga napadate.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2012   #35
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ali iskreno dera nemamo više budučnosti sa tim igračima i klub bi trebao polako tražiti zamene a ne da se oslonjava na tim odsluženim igračima koji su svoje več odigrali. Oni igraju u Interu zato što jednostavno nemamo boljih i za njih "nemamo" para. Ali ovi igrači nebi tako dugo se vukli u velikim klubovima poput Chelsea, Man. Utd., Real, Barcelona, Bayern.... jer imaju potpuno drugu politiku njima je klub na prvom mestu a ne pedigre igrača i koliko dugo igra u klubu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2012   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ti igrači su i dan danas među najboljim, zašto tražiti zamjenu?

Ne mogu vjerovati da pišete kako se sudijske greške dešavaju, ccc.

<iframe src="http://www.youtube.com/embed/5ViJpJGH2rU" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>

-- Juventus - Inter --
1 . Ofsajd gol - Vidal
2. Gol Palacia osuđen kao ofsajd
2 . Nedosuđen crveni karton za Lichtsteinera

-- Atalanta - Inter --
3 . Nema penala za Palacia
4 . Sudjen " SMIJESAN " penal za domace

-- Inter - Cagliari --
5 . Crveni karton ne dobija Conti , poslije 4 brutalna faula
6 . Neregularan gol (igra rukom)
7 . Nema penala nad Ranocchiom

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

Piero Giacomelli priznaje da je pogrijesio u vezi penala nad Ranocchiom:
"Kada je bio prekrsaj na Ranocchiom, bio sam fokusiran na nesto drugo, i okrenuo sam glavu.Kada sam cuo buku na terenu i okrenuo se, vidio sam da je Ranocchia lezao u kaznenom terenu, i tada sam trebao svirati penal".


Ovaj ne zna ni da laže, čuj okrenuo glavu a zadnje minute, igra se oko šesnaesterca, pa gdje si gledao papak jedan, sigurno ima snimak, ja sam ubjeđen da je gledao i vidio sve! Trebao je, nije rekao zašto nije svirao. Naravno, ovaj sudija sigurno neće pokupiti nikakvu sankciju jer je priznao .

---------- Post added at 12:32 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

BOOM NAKON UTAKMICE INTER-CAGLIARI: CASSANO BI MOGAO DOBITI DVIJE UTAKMICE NEIGRANJA!

Inter je u ozbiljnoj opasnosti od gubitka Antonio Cassana za naredne dvije utakmica.Objava stoji na naslovnoj stranici La Gazzetta dello Sport novinskom štandu.Ova priča vraća u povijest, Inter-Sampdoria s Jose Mourinhom, koji je napravio lisice Tagliaventu i dobio isključenje i u tunelu stadiona Giuseppe Meazze je došlo do naguravanja između igrača i sudija.

Ovaj put, reakcije mogu koštati opet vrlo skupo: Cassano bi mogao dobiti kaznu, zbog prosvjeda protiv suca.Ova situacija će biti obnovljena u narednim satima, kao što stoji da je on napao Antonio Giacomellia, budući da je u vrijeme isključivanja Stramaccionia, Cassano samo smirivao trenera.




Izbacite nas iz lige .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2012   #37
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

JA ne razumem da neko Kasana kritikuje,pa njegove lopte imaju oci.On je za Snajdera izmislio sta je asistencija,i zahvaljujuci njemu i Kutinju,doticni staklenonozac slobodno moze da kupi prnje iz kluba. Em je non stop povredjen,em ne zeli plata da mu se skine,em kad je igrao sutirao je non stop,umesto da doda nekom... Kasano je jedan od razloga sto smo uopste postigli ovako dobre rezultate zasada..
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2012   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

KONACNA ODLUKA : Andrea Stramaccioni ce ipak voditi ekipu Intera u sledecem kolu protiv Parme .. Njegova kazna JE ukinuta , dok ce Cassano biti van ekipe 2 utakmice
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2012   #39
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Rafael, ti onda smatraš da bi Zanettija trebalo penzionisati, Samuela također. Ispravno nema šta . Što se tiče Cassana, da li ste vi vidjeli asistenciju za Palacia, pa taj frajer ima orlove oči, ne razumijem zašto ga napadate.
Samuel je i u ovim poznim godinama doktor nogometa za ove koji su mu društvo u zadnjoj liniji

Last edited by EL CUCHU 19; 24-11-2012 at 08:07.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2012   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To i ja kažem. Ovo sam se nadovezao na post Rafaela koji se slaže sa Quaresmom, a koji na drugoj strani smatra da su Samuel i Zanetti za penzije . Samuel treba dobiti produženje ugovora.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic