Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-09-2012   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da Milito nije pokazao kakav je majstor, mi bismo imali i dalje rezultat 0-0. Slabo, Milito usamljen, lopti nema.. kako ce i biti kad samo Sneijder igra iza njega.

Puno mjenja Strama, to je trebao raditi na pripremama. Ne mozes svaku utakmicu novu formaciju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #17
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sretno smo poveli, u odbrani nam škripi kao i uvijek, slabo igramo i u veznom redu, fali tu kreativnosti očekujem ulazak Alvareza (ovo je taman formacija za njega) ili Coutinha. Ipak se nadam zlata vrijednoj pobjedi.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Oj Milito zabi gol, neces sad ostat od dere
To ti nesto novo?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #19
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Treba maksimalno forsirati Ranocchia i Juana, odlicno igraju i suradjuju. Juan kao da ima stotine utakmica u nogama, prelijepo igra za stopera, nema panike i nista slicno...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #20
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ocajno poluvrijeme ocajna igra !! momenat briljantnosti milita nas je izvadio i nista vise !!

zajebo je strama sa formacijom itekako ...

pokusao je igrati 4 5 1 koja se transformise u 3 2 3 1 1 ... jonathan je totalno beskoristan u ovoj tekmi bio i bilo kakve sanse za takav tip iger je kocio svojim beskorisnim kretnjama po terenu !!

ocekujem alvareza i coutinha odma od starta

ps kao sto sam ranije govorio i sad cu reci

JUAN ZA STOPERA !!

covjek je stijena pozadi !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #21
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

kako se ono kaze

igru brisi bodove pisi


idemo dalje
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #22
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jako teška utakmica za gledati, najvažnije je da smo sa teškog gostovanja donijeli 3 boda iako igra nije bila na nivou (nije ni mogla biti bolja sa onakvom taktikom). Pozitivna stvar je odlična igra Juana koga treba forsirat.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #23
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Rutinski na kraju.. Ova izmjena formacija ne donosi nista dobro.. Prvenstvo odmice a mi i dalje ne znamo startnih 11.. Toliko talenta u napadu je grehota ne iskoristiti, koristeci ove defanzivne varijante.

Juan-Rannocchia su mlade verzije Lucia i Samuela

Forza Inter!
emperor is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #24
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nije se mi svidela postava Strame 4-4-2 pa se medju utakmicu menjalo 4-5-1
Koji če ti kurac 4 čista beka u igri kad su dva sasvim dovoljna! to me izritiralo, umjesto da su Alvarez, Coutinho ili Cassano krenuli od prvog minuta. Premalo smo napadali i igra je bila očajna. Spasio nas je Milito onim neočekivanim golom i to je prerano ubilo našu želju po golovima.

Raduje me što je danas Juan igro celu utakmicu i ja sam prezadovoljan sa njegovom igrom kao i sa Ranocchiovom, njih dvoje moraju igrati napred skupa.

Guarin mora popraviti te svoje pasove jer dosta pogreški pravi u dodavanjima, što za vezistu njegovog kalibra nebi smio to raditi toliko često.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #25
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Citirat ću samo svoj post sa Sport.ba:

Quote:
Preko 60 posto lopte,kontrolirali igru.Torino nije imao 2 ozbiljnije šanse.Jedina premoć koju su imali je ona u broju izvođenih udaraca iz kuta.

Obrana u fazi napada sa 3 otraga Juan-Cambiasso-Ranocchia me oduševila,pogotovo kad znamo da se prvi puta ovo igra.Rekao sam i prije utakmice da mi se sviđa ideja i dobro je sve ispalo.
Naravno Torino nije neko mjerilo prave snage ovog tima,ali bože moj,prošle sezone se nije ni ovakve pobjeđivalo.Ono što mi je najvažnije je da vidim napredak u gotovo svim segmentima (obrana posebno) i onda čak mogu i istrpit što ne igra Coutinho recimo.

Lijepo je znat da imamo igrače za 2,3 formacije pa se može lijepo kombinirat s obzirom na kadar kojim se raspolaže za utakmicu i s obzirom na protivnika.
Vidio sam da se dosta Strama kritizira,neznam zašto.Mene oduševljava svojim idejama iz utakmicu u utakmicu.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #26
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ja ne mogu da vjerujem da ima komentara kojima se hvali vecerasnji Inter, pa igra, taktika, formacija, odabir igraca, sistem, sve je bilo pogresno, uzasno, katastrofalno, bez ideje, kreacije, smisla...
Ako je neko zadovoljan sa 3 boda osvojena na ovaj nacin, onda nemam rijeci..sasvim slucajno smo dosli u vodstvo, i kasnije nam je bilo lakse protiv uzasne domace ekipe.
Iskreno se nadam da ce MM napokon shvatiti da je Inter prevelik zalogaj za mladog trenera kao sto je Strama, i da ce ga nogirati dok nismo potonuli skroz.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2012   #27
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

Hoću li ja vidjeti da Coutinho započme u 11..i da odigramo 4 2 3 1 ...ovo dns je bilo žalosno
all3n is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2012   #28
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jel zna netko zašto smo bili u bijelim dresovima sinoć (tek sam to jutros skontao), jesu li to naši treći alternativni (obzirom da i Torino igra u crvenim) ili su konačno odustali od onih crvenih.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2012   #29
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ljudi sta je vama, pa igrali smo sa pola snage, ceka nas utakmica liga uefe
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2012   #30
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Jel zna netko zašto smo bili u bijelim dresovima sinoć (tek sam to jutros skontao), jesu li to naši treći alternativni (obzirom da i Torino igra u crvenim) ili su konačno odustali od onih crvenih.
nisu ovo treci dresovi , ono su proslosezonski dresovima za gostujuce utakmice !
nismo mogli igrat u plavo crnoj garnituri , a crvene gostujuce koje trebamo nositi su bili crveni te iz tog razlog su iz milana poslali proslosezonsku garnituru dresova za gostovanje ...
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic