Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

   
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 17-02-2011   #1
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default Izjave nakon utakmice sa Fiorentinom




Baresi (Leo izgubio glas i nije davo izjavu) : „Napetost u igri,dovikivanje,korigovanje pozicija igračima može dovesti do toga da se izgubi glas.Večeras je bilo važno pobijediti,pogotovo nakon poraza od Juventusa,bitno je da smo se vratili u igru.Igrali smo protiv ekipa koja je u odličnoj formi,ali mi smo u utakmicu ušli dobro i kompaktno.Kasnije smo malo bili u podređenom položaju,no uspjeli smo se vratiti.Sneijder ? Dobro je,večeras se mnogo žrtvovao za ekipu,dosta se umorio.Ranocchia ? Veliki igrač koji će napraviti veliku karijeru.Cordoba i Ranocchia,mladost i iskustvo zajedno su većeras dobro odigrali.Trenutno smo iza vodećih na tabeli i moramo nastaviti ovako.Poraz Milana u LP nema veze sa nama,mi smo Inter i vjerujemo u nas,idemo utakmicu po utakmicu.Nagatomo ? Odigrao je jako dobro,protiv dobrih protivnika,zaista dobar odgovor od njega na terenu.Dosta smo radili na prekidima tako da smo i u tom segmentu dobro odigrali“.

Cambiasso : „Bilo je teško,no uspjeli smo doći do vrlo važne pobjede.Nismo sumnjali da ćemo dobiti,malo smo popustili nakon vodstva,ali smo u drugom poluvremenu odigrali dobro.Znamo da radimo odlične stvar,u januaru smo napravili sjajan posao.Još uvijek je rano pričati o tabeli,iako je ona sad prava,bez zaostalih utakmica.Znamo da scudetto ne zavisi od nas samih,znamo da će se i Milan učiniti sve da ostane gdje jeste,za nas je sad najbitnije da dobijemo iduću utakmicu protiv Cagliaria i tako održimo pritisak na vodeće.Pozivam navijače u subotu i srijedu da dođu u što večem broju da nam pomognu protiv Cagliaria i Bayerna“.

Cordoba : „Utakmica sa puno visokih lopti,dosta igre po krilima,ubačaja sa strane i kornera,no mi smo uspjeli da dobijemo ovu utakmicu.Leonardo je imao pravo u svemu što nam je reko u svlačionici na poluvremenu.Mi smo ga dobro shvatili i uradili ono što je tražio : postavili odbranu visočije,kompaktniji i pokretljiviji napadači,te želja za pobjedom.Ovo je jedna od onih utakmica koja ti kaže da li si ili nisi u igri za titulu,a mi smo pokazali da smo spremni.Dobro smo reagovali nakon poraza od Juvea,te smo danas pokazali da smo mi i dalje mi,da smo Inter“.

Zanetti : „Teška utakmica,kao i uvijek ovdje,ali ekipa je željela ovu pobjedu i uspjeli smo doći do nje.Ovo je jak signal,mi smo presretni zbog ove pobjede.Tabela je takva kakva je,nama ne preostaje ništa drugo nego da mislimo na utakmicu u subotu.Ronaldo se oprostio od fudbala ?Zajedno smo ostvarli mnoge pobjede,on je najbolji napadač sa kojim sam imao sreću da igram.Žao mi je,pogotovo zbog načina na koji je otišao,no nadamo se da će imati sjajnu budućnost“.

Nagatomo : „Zadovoljan sam debijem od prve minute,na početku sam bio malo pod utiskom,ali kasnije sam vratio vjeru u sebe i dao sam sve od sebe,kako u odbrani tako u napadu.Radit ću još jače kako bi se što bolje uklopio u mehanizme ekipe.Nije uvijek lako,no iz dana u dan sve je bolje.Današnja pobjeda je jako važna,pogotovo zbog toga što je došla na ovako teškom terenu.Cambiasso mi puno pomaže i uvijek mi daje vrijedne savjete“.

Ranocchia : „Važno je da smo pobijedili,da smo ostali u igri za scudetto.Fiorentina je u formi,no mi smo jaki a to smo i dokazali.Možemo biti zadovoljni.Bilo je važno da dobijemo nakon Juvea,te da smanjimo razliku iza Milana,sad je na nama da ovako nastavimo do derbija“.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic