Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-03-2011   #17986
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
I da Inter dobije 40 mil,što onda?kupit Gansa ?
ako bi United poslao ponudu od 40m€ ja mislim da bi MM prihvatio...za te pare se mogu dovesti Montolivo i Ganso...Plus dovedemo Sancheza i to je to

Mada ja ne želim da Snajke ode, ali mislim da bi MM prihvatio ako bi United ponudio +40m€
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17987
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
A sto se tice Coutinha dao bih ga Udinezeu na posudbu ili pola ugovora i sigurno da bi tamo postao onakav kakvog ga svi zelimo i npr za 2 godine otkupit ga zasto da ne jer ako ostane kod nas grijace klupu i od njega nista!
Ne bih ja davao pola ugovora Coutinha jer imamo mng lepe uspomene od toga,damo pola ugovora i posle platimo igraca 15 mil pa navise xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17988
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Meni je glupo davati pola ugovora Coutinha za Sancheza. Najviše pozajmica na kraju krajeva nerazumem zašto bi ga slali tamo. Mali se tek privikava na Italiju i mora još dobiti malo na fizičkoj moči da bi mogao bolje igrati. Treba mu dati malo vremena, mali ima tek 18 godina.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17989
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

koji k. pandeva ne posalju u udinese?? nekad mi ta nasa uprava zbilja nije jasna
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17990
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Da bi Pandeva poslao u Udineze, Udineze treba da ga prihvati...
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17991
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

cuj Sneijder 40 miliona,pa to je smijesno...MM ne bi ni razmisljo ispod 50,a takva ponuda sigurno nece doc,Sneijder je zadnji igrac u Interu kojeg bi se eventualno prodalo.

ona Ganso ko kurva uvlaci se i Interu i Milanu,ako on vrijedi 30 miliona kolko se spominje onda Snajke vrijedi 65465468746465465456214654796584165413246541352465 4165465 milijardi i to funti.

il Sanchez 30,a Snajke 40...o Boze.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17992
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Nadam se samo da su ove budalastine oko Sneidera i navodne ponude Uniteda za njeg..Kako vas ti anonimusu(brazilci)npr Ganso toliko zacaraju..mozda su 3-ca ljudi ovdje gledali ga 3 utakmice bar.brazilski novinari su ih digli u najbolje igrace na svijetu...vidite kakvi su to ljudi nude se kome stignu..Neymar jedan dan govori da navija za Jubentus da bi volio tu igrat sljedeci dan san mu je da igra u Chelsea..ima dokazanih pravih igraca u evropi koji se mogu dovesti za realniju cijenu..Davati tolike pare za Gansa na poziciji gdje smo tako dobro pokriveni je po meni smjesno...

I sto Mago kaze ako Ganso vrijedi 35 m eura onda Sneider vrijedi kao Mona Lisa..neprocjenljiva roba!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17993
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Nadam se samo da su ove budalastine oko Sneidera i navodne ponude Uniteda za njeg..Kako vas ti anonimusu(brazilci)npr Ganso toliko zacaraju..mozda su 3-ca ljudi ovdje gledali ga 3 utakmice bar.brazilski novinari su ih digli u najbolje igrace na svijetu...vidite kakvi su to ljudi nude se kome stignu..Neymar jedan dan govori da navija za Jubentus da bi volio tu igrat sljedeci dan san mu je da igra u Chelsea..ima dokazanih pravih igraca u evropi koji se mogu dovesti za realniju cijenu..Davati tolike pare za Gansa na poziciji gdje smo tako dobro pokriveni je po meni smjesno...

I sto Mago kaze ako Ganso vrijedi 35 m eura onda Sneider vrijedi kao Mona Lisa..neprocjenljiva roba!!
a izgleda da bi neki voljeli da se vrati stari Moratti, pa za prelazni rok zamijeni po 10 igraca

imamo jednog od najboljih play igraca na svijetu, a imamo i najtalentovanijeg play igraca i sad trazimo tamo nekog za koga bi iskrcali pare za koje se moze dovesti provjeren igrac, a tri puta bolji od njega...

jebo ih i Ganso i Neymar...

daj nam Sancheza, Montoliva/Sahina i stopera, pa da razvaljujemo...

ovo kad vidim da bi Coutinho mogao u Udine kosa mi se na glavi dize, pa prvo smo cekali dvije godine da momak dodje kod nas, a sada kada je konacno tu ajmo ga se odmah rijesit, jer nije uspio izbacit Sneijdera iz prvih 11...

Branca vjerujemo u tebe, pa zato ne seri previse...od toliko kloceva u ekipi uvijek najebu oni stu najmanje zasluzili..
Huska is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17994
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Čak se i Ronaldo morao dokazivati u PSV-u da bi postao i pokazao da je zvijezda a ovdje čitam neki već upoređuju Gansa sa Sneijderom ( barem po ciframa ).Ne vjerujem ja tim mladim Brazilcima, Italija nije za njih u ranim godinama a imate primjer na Coutinhu.Sneijder je za tog Gansa SNEIJDERMAN.

Last edited by Fontolan; 30-03-2011 at 19:07.
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17995
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
ako on vrijedi 30 miliona kolko se spominje onda Snajke vrijedi 65465468746465465456214654796584165413246541352465 4165465 milijardi i to funti.
ne preteruj...niko nije rekao da se sneijdera treba prodat ali budi siguran da ako bi United ponudio više od 40m€, da bi Moratti dobro razmislio...jer za te pare možeš dovest Gansa i Montoliva u paketu...

mada Snajke ostaje i treba tako da bude...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17996
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ne preteruj...niko nije rekao da se sneijdera treba prodat ali budi siguran da ako bi United ponudio više od 40m€, da bi Moratti dobro razmislio...jer za te pare možeš dovest Gansa i Montoliva u paketu...

mada Snajke ostaje i treba tako da bude...
MM je reko da za ma kolike pare nece da ga da,osim ako ovaj sam ne odluci da ode.Ali to nece da se desi u narednih min. 3 god.
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17997
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

ko je taj Ganso pa bi on kao bio zamjena za Sneijdera? heeeeeeeeej Sneijdera koji je najbolji trequartista na svijetu i koji je uz sve to u najboljim godinama ? i on kao vrijedi samo 10 miliona eura manje od Sneijdera ? nemojte molim vas...ja ne bih Sneijdera dao za C. Ronalda ili Messia a vi bi ga mijenjali nekakvim Gansom ?

i ako je vec MM reko da nece prodat Wesleya ne vidim uopste zasto se raspravlja o njegovoj prodaji,jer sanse da on ode su 1:10000000000000000000...

Huska je to fino reko Sanchez,Sahin/Monto i jedan odbrambeni igrac,mozda bek i dajte bilo koga da se igramo !


WESLEY SNEIJDER ! SNEIJDERMAN !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17998
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Ganso se večeras sastao sa bilanistima oko navodnog transfera.Interesantni ovi Brazilci, sada im svima manageri starija braća.Lova ostaje u obitelji, čak i provizija.
http://www.goal.com/en/news/11/trans...scuss-transfer
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #17999
nrzr_shp
Primavera
 
nrzr_shp's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Location: Zagreb
Posts: 252
Default

Quote:
Originally Posted by Fontolan View Post
Ganso se večeras sastao sa bilanistima oko navodnog transfera.Interesantni ovi Brazilci, sada im svima manageri starija braća.Lova ostaje u obitelji, čak i provizija.
http://www.goal.com/en/news/11/trans...scuss-transfer
kakvo razocarenje....
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2011   #18000
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
ja ne bih Sneijdera dao za C. Ronalda ili Messia a vi bi ga mijenjali nekakvim Gansom ?
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic