Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10

2009/10 Arhiva utakmica iz sezone 2009/10, podjeljena na takmicenja

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-08-2009   #181
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Mourinho: Morali smo ih razbiti, Zanetti: Prekrasna igra

Dejan Stanković:
-Inter je prekrasno igrao i nije zaslužio izgubiti na takav način ali kako su rekli moji suigrači i trener to je nogomet. Možeš igrati 90’ na visokoj razini ali su potrebni golovi. Nažalost je i sreća dio igre a danas ju je imao Lazio. Sezona je tek počela i Inter ima vremena pokazati što može.

Javier Zanetti:
-Ovo je prekrasna igra, moja momčad je pokazala veliku kvalitetu i nismo dali prostora protivniku. Inter je stvorio mnogo prigoda a Lazio skoro sve svoje iskoristio. Miran sam i ponosan na moju momčad jer sam vidjeo da smo sposobni savršeno izvršavati zadatke u igri iako smo odradili zajedno kratak period.
Valjda i oni znaju nesto o fudbalu
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"
adiK is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #182
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

ljudi vidim da ste pokrenuli je*enu raspravu....
zelim samo reci da nemate razloga za brigu.
inter je strasno izgledao danas,a bolji napadacki duo dugo nije vidjen u Italiji,sem mozda Rocchi-Pandev ...
Ne fakat Inter danas nije imao srece,ali jbg ta se sreća nekada mora vratiti...
Lucio u odbrani melje,a jedino sto mi se ne svidja u ovom Interu je sto na sredini imaju dva lika koja ocigledno imaju problema sa kontrolom svoga ponasanja i svojih zivaca.Fakat izgledaju kao 2 koljaca(Motta i Muntari).
Mislim da bi morali poradit na svom ponasanju....
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #183
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Fakat si dobro napisao
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #184
interista
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 82
Default

za mene su odigrali vrhunski!!samo me malo nervira ovde sto niko ne moze da kaze,sta misli,odmah se javi njih 3 do 4 koji pocinju sa diskusijama,ma nemas ti pojma,nije to tako, ti si ovo, ti si ono!!!verma i ovaj kako se zove Sajgo lepo su izneli svoja misljenja ali uvek ima neko da odgovori na to,pustite bre ljude da pisu sta hoce,za to i valjda sluze forumi!ovde ima ljudi koji su glavni i samo oni drze glavnu rec,pustite bre ljude da iznesu svoja misljenja!!!!i ja sam na pocetku rekao svasta za muntarija,da me nervira kao igrac i da mi se uopste ne svidja njegova igra,ali onda je za mojim postom izaslo jedno 20 postova o tome kako ja nemam veze,kako je navodno muntari odigrao sve tekme perfekto!!i zamalo da me ljudi ubede u to ali nedam se!!
interista is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #185
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Ajd ne proseravaj se pa ti... sta mislis zasto niko nije napao Iggy-a
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #186
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by interista View Post
za mene su odigrali vrhunski!!samo me malo nervira ovde sto niko ne moze da kaze,sta misli,odmah se javi njih 3 do 4 koji pocinju sa diskusijama,ma nemas ti pojma,nije to tako, ti si ovo, ti si ono!!!verma i ovaj kako se zove Sajgo lepo su izneli svoja misljenja ali uvek ima neko da odgovori na to,pustite bre ljude da pisu sta hoce,za to i valjda sluze forumi!ovde ima ljudi koji su glavni i samo oni drze glavnu rec,pustite bre ljude da iznesu svoja misljenja!!!!i ja sam na pocetku rekao svasta za muntarija,da me nervira kao igrac i da mi se uopste ne svidja njegova igra,ali onda je za mojim postom izaslo jedno 20 postova o tome kako ja nemam veze,kako je navodno muntari odigrao sve tekme perfekto!!i zamalo da me ljudi ubede u to ali nedam se!!
pa ti si izneo sjajne argumente za muntarija, napao si ga čovječe kao da lopte nije vidio u životu
i tko je rekao da je odigrao ''prefektno''
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #187
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Vi se raspricaste fino...

Ko prvo, vi "gosti", malo vise postovanja.

@verma, uletio si, i prvo sto radis, pozdravljas Mourinhovu mamu (classy), pa poslije toga kazes da smo ovdje balavci, ne razumijemo... Drug ti isto, Sajgon. "Uobrazeni balavac. jadnik"... Sve ljepse od ljepsega. E posto se hvalite svojim godinama (a s obzirom da ove izjave, nemojte se hvalite, cinite sebi time magarecu uslugu), i ja se evo hvalim svojima. Ljepse biti (kao moji prijatelji ovdje na forumu) balavac na nivou, nego starac ispod nivoa

@verma, postujem tvoje zvanje (koje god da je, vjerovatno je bitno), ali ti je kritika tako stura, i ne obrazlozena, da neznam na osnovu cega se ljutis. Ja sam iskreno mislio da je u pitanju neki srednjoskolac, kojeg drma pubertet kad sam prvi put procitao. Polakse malo.. Stavku po stavku, malo to potkrijepis cinjenicama, i niko nece biti protiv tebe (bar tada teoretski, sada je to nemoguca misija).

Ja sam isto odmah poslije meca rekao da mi se nije svidjela taktika i igra ekipe, i kritikovao sam Mourinha, znaci nisam neki njegov neobjektivni fan. Ali, kad ste ovdje, postujte nas koji smo tu malo duze. A postovanje ce vam biti uzvraceno, budite sigurni

P.S. @Samire, nisi ni malo ispao faca
Ovako,to sto sam spomenuo trenerovu mamu mozda je bilo sturo,ali je isto tako plod gnjeva koji sam u tom trenutku osjecao jer smo izgubili,i prvo mi je on pao na pamet,jer koga drugog okriviti!?
Sto se tice toga da sam pisao da "ste" balavci,apsolutno ni na ciju adresu direktno to nisam odaslao.
Isto tako ,ne sjecam se da sam pisao o svojim godinama,volio bi da mi to pronadjes,a i nazvao si me starcem,bez obzira sto je upakirano pod navodne znake.
Nakon toga si me uporedio sa "srednjoskolcem kojeg drma pubertet",ali si isto tako htio ostaviti dojam da je sve ok- iz tvog posta je lako izvuci klasicnu uvredu,a mislio sam da se ovdje ne vrijedjamo.
Jos jedna sitnica,nakon sto je Sajgon podrzao moj komentar,i sasvim normalno se ukljucio u raspravu ,tu se pojavio zlatan da mu da do znanja da je ovaj forum ili njegov licni,ili tvoj..i ,vidim potrudio si se i ti da stavis naglasak na to da smo NOVI.
Ok,mogli su stari clanovi odmah napisati da ostatak nije dobrodosao ,i da im remetimo njihovo vidjenje svega vezanog za Inter.
Ja vas lijepo pozdravljam,i javljati se vise necu.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #188
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma najbitnije je da je etoo zabio gol
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #189
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

dobar je bio etoo da je pogodio jos jednom iz one 3 sanse bio bi jos bolji heheh
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #190
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by verma_interista View Post
Ovako,to sto sam spomenuo trenerovu mamu mozda je bilo sturo,ali je isto tako plod gnjeva koji sam u tom trenutku osjecao jer smo izgubili,i prvo mi je on pao na pamet,jer koga drugog okriviti!?

Jos jedna sitnica,nakon sto je Sajgon podrzao moj komentar,i sasvim normalno se ukljucio u raspravu ,tu se pojavio zlatan da mu da do znanja da je ovaj forum ili njegov licni,ili tvoj..i ,vidim potrudio si se i ti da stavis naglasak na to da smo NOVI.
Ok,mogli su stari clanovi odmah napisati da ostatak nije dobrodosao ,i da im remetimo njihovo vidjenje svega vezanog za Inter.
Ja vas lijepo pozdravljam,i javljati se vise necu.
To što si spomenuo trenerovu mamu nije bilo šturo, već djetinjasto i neutemeljeno. Druga stvar, spomenuo si da ti je profesija blizu fudbala, što znaći da bi trebao znati nešto o istom, a totalno si pogrešne krivce izvukao jer- najlakše je po treneru. Kada bilo ko, šta, zajebe, kriv je trener. I to je sva stručnost što si ponudio. Ali nema veze, to je prošlost, kao što sam i ranije rekao, nisam zaintersovan za tvoju "expertizu".

Što se tiče moje rasprave sa Sajgonom, tebi je normalno da se neko registruje i odmah napadne po nekome (to mu je bio prvi post)? To je tebi normalno? Ne znam, sa takvim postovima sve dublje padaš. Da se dotični lijepo predstavio u temi "Novi članovi" (kao što i dolikuje po pravilu foruma), pa da je došao i sve nas lijepo pozdravio (kućni odgoj), pa dao umjerenu analizu, ovdje bi prićali drugu priču. Većina toga važi i za tebe.

Dakle stvari stoje ovako, ovo nije moj forum (niti sam to ikada potencirao), ali sam ovdje moderator i sama ta funkcija me obavezuje da se postaram za red i mir, da svi diskutuju normalno, itd. Sada možete svi da zapamtite ove riječi (pogotovo novi, a i onima što im ništa nije jasno) : Uvijek kada dođe neki novi član, bez da se predstavi, a krene napadati drugog člana, biće sankcioniran (bez obzira o kome se radi). Redoslijed je da se predstavi, pozdravi sve, i počne sa normalnom diskusijom.

Toliko od mene, Zlatan.
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!

Last edited by Enfant Terrible; 09-08-2009 at 12:46.
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #191
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ne znam zasto interista nastrada (nije nesto ruzan post ostavio), smirite se ljudi, valja sacuvati zivce i za ostatak sezone, tek je pocela
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #192
interista
Banned
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 82
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Ajd ne proseravaj se pa ti... sta mislis zasto niko nije napao Iggy-a
zato sto je covek lepo pricao,o mogucim pojacanjima i onda se to vama svidelo i narvno sve je onda ok!!a kada neko nesto ili nekoga kudi onda uvek ima neko da prokomentarise nesto
interista is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #193
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

http://www.francorossi.com/

Inter je imao više šansi nego Lazio, ali od momčadi koja je osvojila posljednja 4 scudetta bilo je logično očekivati nešto više.
Previše je onih koji govore da je Inter igrao dobro, ali ako igraju dobro a izgube prvi trofej sezone znači da nešto nije u redu.
Eto'o je dokazao da je u formi, Lucio da je ratnik, ali to se znalo pošto je u samom vrhu već osam godina, dok su razočaranja došla od Motte i Milita,
pošto nisu naučeni da igraju na određenoj razini, Interov dres je bio previše za njih.
Uvijek nedostaje kvaliteta, nedostaje onaj koji je u stanju preskočiti igrača i onda servirati odlučujući pas.
Mourinho želi trequartistu(pozicija izmišljena od trenera koji traže alibije) i Moratti će ga zadovoljiti.
Ali ovo je transfer kojeg Inter ne smije pogriješiti pošto je izgleda momčad orijentirana da igra široko sa dva napadača.
Između ostalog jedan od te dvojice bi trebao biti Balotelli, ali to je problem s kojim se Mourinho ne želi suočiti što dokazuje da ponekad treneri imaju razloge koje zdrav razum ne razumije.
Pravi čovjek je Cassano.
Ima talent, preskače čovjeka u bilo kojem dijelu terena jer je jedini koji uspijeva driblati hodajući.
Cassano nije egoist i dao bi momčadi potrebnu kreativnost koja bi pomogla Eto'ou i drugom napadaču(mislim uvjiek na Balotellija prije nego Milita) i dala i jedan ekvilibrij cijeloj momčadi.
Upravo s Cassanom ne bi bila potrebna ubacivanja centralnih braniča ili veznjaka prisiljeni više na obranu nego kreaciju.
Uzimati još neki škart od neke velike momčadi iz evrope, koji bi došao uzeti posljednji veliki angažman karijere i koji bi u svakom slučaju imao problema u adaptaciji, bilo bi pogubno.


Franco Rossi
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________

Last edited by Mauro7; 09-08-2009 at 14:53.
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #194
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

fin tekst, samo sto se ne slazem da milito nije za inter
mozda motta, protiv koga sam bio od samog pocetka, jer ce samo nadopuniti prenatrpan vezni red
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2009   #195
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Auh, Franco Rossi...
Nera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic