Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-03-2014   #31
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Esquivel View Post


Grizi, legendo!
pravi ker !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Treba tog kera nogom našopiti iz kluba čimprije.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #33
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Vecinu utakmice sam pogledao...hmm...

Poslije Atalante nisam htio nista puno pisati, ali ovaj put bi se osvrnuo na par igraca, Alvarez pogotovo, taj igrac je na nivou nekog Livorna, i to je to..treba ga se rijesiti pod hitno.

Vec neko vrijeme vidim niz hvalisanja na racun Hernanesa, malo sam sa strane posmatrao nadajuci se da ce se nesto promjeniti, medjutim taj lik ne opravdava ni jedan euro, a kamoli 15 miliona..vecina pasova su mu unazad, trci kao da mu je jedna noga kraca, pokusava sa distance ugroziti gol a u sutu ima toliko snage da je vecina golmana uhvati.
Gledao sam Hernanesa u Laziju, dobar je bio, mislio sam da ce i kod nas nositi vezni red, vec sada mogu reci "zali Boze para, jos jedan u nizu onih koji su prije nas igrali dobro, kod nas nidje veze".
Palacio je frisak za klupe, vec neko vrijeme ne pokazuje nista, i ne bi mu ugovor produzio.
Jontra...nista losiji ni bolji od ostatka tima, ali generalno dobro znamo da se desna strana mora oporaviti nekim kvalitetnim bekom.

Mazzari, taj kao da ima jedan sistem koji ne moze prenijeti na Inter ,pokusava ali jednostavno ne ide...mada mislim da je njemu Inter prevelik zalogaj, i da on ne moze tu nista napraviti, veliki pritisak sam on stvara na sebe, i gubi se u tome.
Ima niz nelogicnosti koje radi, samo mi je nejasno zasto vise ne poradi na kolektivnoj igri od noge do noge, i gradnji napada od zadnjeg covjeka ka naprijed disciplinirano..kod nas se desava da vecina igraca ide u nekakve solo prodore, jako malo suigraca im se otvara, kolektivna igra ravna nuli..malo se ide na snagu, na slucajnost, i to je to..pogotovo je kuci to primjetno kad je protivnik u bloku, i nema puno prostora.

Necu da se sekiram, cekam novu sezonu da vidim neke promjene, novog trenera, masu igraca na izlaznim vratima, i nekolicinu na ulaznim, ali onih sa pedigreom, jer ovo sto danas imamo je nista.

Jos nesto, na terenu nemamo lidera, i to puno znaci.

Last edited by verma_interista; 28-03-2014 at 05:07.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #34
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Gazzetta dello sport confirms what everyone saw yesterday. Inter should’ve had another penalty against Udinese. The newspaper writes that Inter should’ve received a penalty when Palacio’s cross was blocked by Heurtaux’s arm inside of the penalty area. The defender has the arm connected to his body but then moves it to block the ball, which makes the touch volunteer. This according to rules should have been a penalty but the referee chose not to blow his whistle.


Stvarno su idioti sudije,mene prvog boli uvo za srecu i te gluposti ali prevrsili su svaku meru.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #35
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

To je zato što nas više niko ne poštuje ni 1%. Strahopoštovanje prema nama je na nivou jednog Livorna otprilike.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

@Verma, tebe ne bi ni Ronaldo zadovoljio .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #37
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Tebe dera more svaki polovnjak.... U svakom losem igracu nadjes neki kvazi kvalitet i onda ga branis do......
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #38
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Tebe dera more svaki polovnjak.... U svakom losem igracu nadjes neki kvazi kvalitet i onda ga branis do......
Nek si mu rekao. Ajd razumijem ja što on gotivi Milita, ipak Principe je ikona i igrač koji će zlatnim slovima biti upisan u klupskoj historiji ali ove zajebancije oko levata tipa Johnny-ja to ne kontam. Na početku sam bio uvjeren da se zajebaju ali sad počinjem sumnjati da su oni stvarno otkrili neki Johnny-jev skriveni potencijal da bi mogao biti world class igrač . Od tolikih igrača: Kovačić, Ricky, Guarin, Hernanes, Nagatomo, Juan, Icardi i sl koji imaju potencijal za wc igrače, oni brane tamo nekog Johnny-ja koji će zauvijek ostati prosjek.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 28-03-2014 at 15:50.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nagatomo ima potencijal da bude world-class igrač , jao Biscione ne prestaješ sa vicevima . Ja i dalje stojim iza toga da vi niste svjesni kakvog desnog beka imamo. Nema više bekova poput STAROG Maicona, ovo je najviše što možeš dobiti.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #40
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Užas,užas,užas.Vrhunac utakmice je bio kad je debil krenuo žvakat one boce s travnjaka.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #41
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nagatomo ima potencijal da bude world-class igrač , jao Biscione ne prestaješ sa vicevima . Ja i dalje stojim iza toga da vi niste svjesni kakvog desnog beka imamo. Nema više bekova poput STAROG Maicona, ovo je najviše što možeš dobiti.
Vidi Dera nije vic reći da je Nagatomo IMAO potencijal da bude wc (nešto što Johnny nikad nije ni imao) ali budući da je zapeo u ovakvom Interu i to mu je i unazadilo karijeru. Ali Dera moj, pa nema većeg vica nego reći da je Johnny najviše što sliči Maiconu , pa dobro možda si i u pravu ako si mislio na fizički izgled .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nagatomo je započeo eru dovođenja polovnjaka u Inter. Čuj Inter ga unazadio , nastavljaš sa vicevima. Ja nisam rekao da Jony "sliči" Maiconu, pročitaj još jednom, fizički pogotovo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #43
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

U trenutku kada smo dovodili Nagatoma, on je imao 23 godine, bio je najbolji lijevi bek lige, već se dokazao na najvećem nivou (SP), mnogi veliki timovi su se interesovali za njega i ja nisam mogao vjerovati kada smo ga doveli. I ti kažeš da je on bio polovnjak. Pa možda je sada polovnjak ali kada smo ga dovodili bio je ogroman talenat i to je tada bio odličan deal. A vezano za "unazađivanje", pa naravno da su smo ga unazadili, milion trenera sa 2 milion formacija, klub utonuo u sivilo i logično je da je i on oslabio. Da je prešao negdje drugo pitanje je gdje bi sada bio.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #44
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Bio bi u Levanteu, Chievu ili Norwichu.. lik je debil kao i Johnny i ne vidim svrhu ikakve rasprave o tome.. to se vidi najbolje ove sezone kada se igra oslanja na njih.. svaka 4-5 utakmica im se moze nazvati solidnom.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2014   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
U trenutku kada smo dovodili Nagatoma, on je imao 23 godine, bio je najbolji lijevi bek lige, već se dokazao na najvećem nivou (SP), mnogi veliki timovi su se interesovali za njega i ja nisam mogao vjerovati kada smo ga doveli.
Još jedan dobar vic . Doveli ga za pola marke, i kao pretekli velikane .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic