Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-11-2009   #1
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Bivši Interov trener radi sve što je moguće da njegov glas dopre do predsjednika kraljevskog kluba Florentina Pereza. U agresivnoj samopromociji, u kojoj se nije dotaknuo aktualnog stratega kluba Manuela Pellegrinija, Mancini je rekao :

Ja sam najbolji trener kojeg Real Madrid može imati, a slučajno su i moji inicijali R.M. - kazao je navodno španjolskom El Paisu, a kasnije to demantirao talijanskoj novinskoj agenciji Ansi kojoj je izjavio: Svaki bi trener bio počašćen tim poslom, a ja sam spreman za novi izazov. Zahvalan sam španjolskim medijima za pažnju koju mi posvećuju, premda danas nisam dao niti jednu izjavu koja je objavljena u tamošnjim medijima. Spreman sam preuzeti novi klub bilo da se radi o talijanskom ili nekom drugom, a sjesti na klupu tako prestižnog kluba kao što je Real bila bi čast.
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009   #2
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Ovoga puta bi se kontakt između Mancia i Cityja trebao uspješno završiti, po onome što dolazi iz engleske, Mancini bi za nekoliko dana trebao postati novi trener Citizensa.
Naime potvrda tome je što se Mancini u nedjelju navečer našao sa upraviteljem uprave kluba iz Manchestera, Khaldoonom. Mancio je uzeo malo vremena za razmišljanje, ali će odgovor vrlo vjerojatno biti pozitivan

Što se Cityja tiče ako Robinho ode u Barcu išla bi ponuda u Liverpool za Torresa od 55M €
(hehe to im je Mancio već rekao koga da kupe)
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009   #3
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

odlican izbor za nastavak karijere ako prihvati ..ima dobru ekipu, kvalitetne pojedince ..posebno trio adebayor, tevez i robinho ..odbrana talijanska (primaju malo golova) ..sa toureom i lescottom ..a sredinu njemu nije puno bitna, pa nek je krpi kao sto je i kod nas radio
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009   #4
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ma ovo bi mu bio najbolji potez moze imati sta god da zazeli..jedino ne shvatam ovaj city pa ljudi samo napadace kupuju...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009   #5
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
jedino ne shvatam ovaj city pa ljudi samo napadace kupuju...
ma onaj arap sto ih je kupio nije jos skontao igru ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2009   #6
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Manćini vodi Nigeriju na Mondijalu?







Roberto Manćini je potvrdio neformalne kontakte sa čelnicima Fudbalskog saveza Nigerije, koji žele da italijanski stručnjak vodi "Super orlove" na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi.



Bivši trener Fiorentine, Lacija i Intera kaže da je fasciniran mogućnošću da vodi tim na Mondijalu i dodaje:

- Pitali su me da li sam na raspolaganju za Svetsko prvenstvo i ja sam im dao potvrdan odgovor. Ako me Nigerije zaista želi, sešćemo i obaviti razgovor, izjavio je Manćini.
izvor sportska centrala
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-2009   #7
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma kakva afrika paprika....vraca se on u inter
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2009   #8
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

zasto ne?
svi treneri zele da se okusaju na svjetskom prvenstvu ..
nek odradi pripreme i tih mjesec dana prvenstva i ode ..svakako nije bas zauzet sada
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #9
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Mancini izjavio da je spreman da preuzme klupu juBentusa
Huska is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #10
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ma daj?!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #11
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Roberto Mancini has insisted his recent Inter past would not get in the way of him taking up the reins at Juventus if the Turin giants opted to show the door to Ciro Ferrara.

There were frictions between ‘Mancio’ and Juve during the tactician’s four-year stint at the San Siro, but the 45-year-old maintains he is no foe of the Old Lady.

“First of all, I want to say that I don’t know what I will do in the future,” Mancinit said to Tuttosport.

“Then I want to make a few things clear. I never talked bad about Juve and the controversy was only with regard to its members.

“And I say that out of respect for the club and for the truth. After all, even when I was at Inter, I never concealed the fact that I rooted for the Bianconeri as a child.

I used to travel by bus from Jesi to go the Comunale and no-one can take away from me those moments of my life.

“Besides, I am a professional and I work for the clubs that want me. Therefore, if Juve want me I am ready.”

Ferrara’s job is said to be in jeopardy after Juve crashed out of the Champions League his week.

“I’m sorry for Ciro,” said Mancini. “He is not going through a nice moment.

“I was convinced Juve would have comfortably gone through in the Champions League.”
Culé is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #12
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

ne mozemo ocekivati da ce ih mancini odbit ako mu ponude posao samo zato sto je nas trenirao ..
a svi znamo kako je otisao od nas ..
bilo bi ga zanimljivo vidit u juventusu ..mislim zbog okrsaja sa mourinhom, kakvo bi to tek bilo dokazivanje ova dva trenera ..kakav derbi!
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #13
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

haha baš, možda i zato želi tamo da bi se s Mourinhom borio malo hehe
šalu na stranu, svakako ga ne bi volio vidit na njihovoj klupi, i jednim djelom smatram to pomalo ružnim potezom njegovim ako bi došlo do toga, iako treba priznati da je nas recimo trenirao Trapattoni nakon što se naosvajao sa Juveom svega živoga, onda je s nama osvojio naslov prvaka, pa opet Trap ostaje u našoj povijesti i svi ga volimo.
Jednim djelom bi mu zamjerio za ovo a s druge strane, ga shvaćam i tako je to ako si profesionalac :/
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

on je i dok je bio u interu jednom prilikom rekao da je kao mali navijao za jube, ali je to rekao da se ne digne frka dok ovaj amater jose izjavi
"ja odoh odavde cim stigne ponuda" hahahha

mada, sada je upropastio ono
"uvijek ce mi navijaci intera biti u srcu NAJDRAZI"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #15
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Hehe.. ja pricah nesto, ali me niko ne slusa...

Jose nikad iz Intera ne bi presao u Rube, ili bilo koji drugi talijanski tim.. Principi, a Roberto ih nema, kao sto nema ni ponuda za posao
Nera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic