Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011

2010/2011 Arhiva utakmica iz sezone 2010/11, podjeljena na takmicenja

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-12-2010   #1
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Zasto Matrix-a kriviti zar je problem pruziti mu pisanih 2 minute igre da osjeti slavlje ipak je on na zalasku karijere i nema vise sansi kao mladi igraci tipa Marige da ce opet nekad mozda igrat finale klupskog svjetskog prvenstva,po meni to je cisto nepostivanje Materazzia od strane Beniteza koji je poslije zanettia najveca ikona Intera pricali vi sta god hocete...znaju svi koliko njemu ovo znaci jer je prosao sve nepravde prije 10-tak godina kad su krali Interu pobjede i titule..vidjeli ste svi kako se radovao svakoj pobjedi i svaki gol kad postignu svi trce Matrix-u.i sam Mourinho je govorio da je Materazzi kao otac svima u svlacionici..neznam kako neko moze ista reci ruzno od Marcu Materazzi-u,sta god on uradio za mene je Matrix i uvijek ce to biti,ikona kluba .grande Matrix!!
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2010   #2
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

InteristaSA ne slazem se sa tobom,onda je i Toldo trebao da se ljuti na Murinja sto mu nije dao makar 2 minuta sansu da brani u Finalu LS ..jer je na zalasku ekipe , jedna od legendi tima...

Nema opravdanja za Matrixa ,ma koliko god ga voleo,a i plus jer je se bunio kad je nesto slicno uradio mario,a sad on to isto I JOS GORE JER JE FINALE BILO,uradio
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #3
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
InteristaSA ne slazem se sa tobom,onda je i Toldo trebao da se ljuti na Murinja sto mu nije dao makar 2 minuta sansu da brani u Finalu LS ..jer je na zalasku ekipe , jedna od legendi tima...

Nema opravdanja za Matrixa ,ma koliko god ga voleo,a i plus jer je se bunio kad je nesto slicno uradio mario,a sad on to isto I JOS GORE JER JE FINALE BILO,uradio
In the face Mirza . Bravo za ovo Moca . Cak su i ostali skontali Mirza da govoris neke gluposti jer ga mrzis .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #4
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Ni ja se ne slažem sa Matrixom, niti sa Stankovićem- koji je se nadovezao Matrixu u nezadovoljstvu jer nije igrao od prve minute. Igrač mora poštovati trenera (kakav god bio) i njegove odluke jer je trener taj koji sastavlja ekipu i na kojeg svi pljuju čim nešto krene kako ne treba. Na žalost, sve upućuje na to da je Rafa izgubio svlačionicu totalno...
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #5
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

zna se tko je tu kriv, a Matrixa vi pustite na miru i treba da se ljuti...da je sve uredu i ponasanje igraca bi bilo uredu, a ovako to znaci samo jedno...idi idi idiiiiiiiii rumeni idiote
Huska is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #6
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

tako je huska.. Ja ne znam zasto se ljutite na Materazzija, mozda je imao neki dogovor sa Benitezom i ovaj ga konj nije ispostovao......iako i ja smatram da je trebao ostati i proslaviti al proslavit ce to na "zabavi" oni u jaanuaru...
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #7
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by adointer View Post
tako je huska.. Ja ne znam zasto se ljutite na Materazzija, mozda je imao neki dogovor sa Benitezom i ovaj ga konj nije ispostovao......iako i ja smatram da je trebao ostati i proslaviti al proslavit ce to na "zabavi" oni u jaanuaru...
E upravo tako nebi se on sigurno bez razloga ljutio mozda mu je matrix rekao da ga ubaci bar 2 minute ili nesto,znaci da je bio neki dogovor i nije ga ispostovao to sam ja htjeo reci,jedino tako opravdam materazzia jer ubjedjen sam da se nebi Matrix ljutio ovoliko da nije imao neki dog s Benitezom


I Dera jadno kralju sta ti pokusavas ti nesto pricas ja ga mrzim ovo ono,cekas kao podmukla p***a da bi nesto meni rekao nevjerovatan si bgm i Moca je pricao s argumentima,njegovo misljenje i to je to ja to postujem a sta ti radis ja gluposti pricam kad bi tebe gledali sta pricas mogli bi ti sabrana djela napisati djecace!!
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Podmukla p...a, djecace? - Pokazao svoju zrelost i argumente, kao i Denchi ciji su postovi slicni kada ga neko kulturno "napadne".

Moji se argumenti dobro poznaju, pa necu kao ti svako malo ponavljati iste. Pogurati neciji post, zasto ne?

Glupost - glupan je onaj ko to kaze, jer na forumu svako ima pravo na drugacije misljenje, a posto ti nisi neki strucnjak koga trebamo uvaziti nemas pravo pricati stvari takvog tipa.

Sam si rekao - "ja gluposti pricam" - ne ja; sam si rekao da imam toliko argumenata da bi se moglo djelo napisati - dok ranije pises da ih nemam. Sam sebe opovrgavas ili ne znas ni sta pises, problem IQ-a ili?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 20-12-2010 at 20:56.
dera is offline   Reply With Quote
Old 20-12-2010   #9
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pokazao svoju zrelost i argumente, kao i Denchi ciji su postovi slicni kada ga neko kulturno "napadne".

Moji se argumenti dobro poznaju, pa necu kao ti svako malo ponavljati iste. Pogurati neciji post, zasto ne?
molim te nemoj me prozivati, Denchi ti ništa nije psovao , čak i kad si u totalnoj zabludi(što je nažalost često u zadnje vrijeme) , tvoji argumenti se poznaju , inter je nepobjediv, Benitez je najbolji trener na svijetu, ako je "mizerni" Mourinho osvojio 3 titule, Benitez će sigurno 4.sve jasno.svima.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010   #10
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Dera zadnji put evo ista cu pisati vezano za tebe..te tvoje argumente sto spominjes niko ovdje nikad i nece skontat,ako mislis da si ti upravu a ostali svi na forumu ludi i pojma nemaju sto ti znam da mislis tako.ok gotovo!!Ti branis nesto sto ni jedan navijac Intera ni usnu nesmije da brani,zadovoljan si 6 mjestom i da pored debitanta u LP budu drugi u grupi.da nas pobjedjuju ekipe koje su se do juce bojale rijeci INTER,to ti opravdavas(nazalost) gotovo nemoj me Qoute nista i kako ti kazes meni je problem IQ ti si enstain sve znas i uredu gotova rasprava..
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pogresno si me shvatio, ja nikad nisam rekao da sam zadovoljan 6-tom pozicijom, ali sam govorio da je za to razlog bio i igranje u napadu Pandeva i Biabianyja u zadnje vrijeme, da ne nabrajam povrede poput Maicona, Cesara, Samuela, Sneijdera - igraca koji su kljucni...

Zasto sam ga branio - jer imam osjecaj da bi kako se prva ekipa vraca, poceo da pravi dobre rezultate, a pogotovo u LP.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010   #12
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zasto sam ga branio - jer imam osjecaj da bi kako se prva ekipa vraca, poceo da pravi dobre rezultate, a pogotovo u LP.
Dera i prvih mesec dana Lige Rafa je imao celu ekipu
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2010   #13
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Dera i prvih mesec dana Lige Rafa je imao celu ekipu
Pa je bio 1. ili 2. na tabeli, i zabio 4 komada Werderu, i 4 Spursima u jednom poluvremenu
(jedini pravi kiks u tom prvom dijelu dok je imao vecinu igraca je Superkup Evrope, ostalo je islo solidno).
Nera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2010   #14
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Pa je bio 1. ili 2. na tabeli, i zabio 4 komada Werderu, i 4 Spursima u jednom poluvremenu
(jedini pravi kiks u tom prvom dijelu dok je imao vecinu igraca je Superkup Evrope, ostalo je islo solidno).
dbr,ajde...neka prodje to,ali kakvu je ekipu imao morao je davati odlicne rezultate,a ne solidne
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 21-12-2010   #15
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Ja sam da panj cutuk Benitez ode jer on samo lose donosi interu odkako je ovdje stvarno pa pobogu brate niti jedan derby nismo dobili si nas deru i brescie i lecce i chievo ne znam kakvi jos dokazi trebaju da je on los Sad ce neko reci kako nema tima razumjem poraze u derbijima a nemogu nikako protiv mali ekipa Isto tako nemogu oprostit poraz u finalu od atletica madrida imao je citav tim na raspolaganju ..taj cojk ce nas ukopat ako ostane ...zbogom od mene

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

http://www.goal.com/en/news/10/italy...on-inter-shirt

Comments (8)
Share Tweet Buzz Digg More


<input value="NEXT" name="nextString" id="nextString" type="hidden"> <input value="PREVIOUS" name="prevString" id="prevString" type="hidden"> No Room For Club World Cup Champions Patch On Inter Shirt?

Inter's shirt is overflowing with awards after a successful 2010 and they must find room for the Club World Cup...HEHEH

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 21:45 ----------

nterov dres je pretrpan sa nagradama nakon uspjesne 2010 godine i moraju naci mjesto za grb Svjetskog prvenstva.Inter je osvojio titulu svjetskog prvaka pobjedivsi u finalu Mazembe 3-0 i tako su osvojili petu titulu u ovoj godini osvojili su jos: Talijansku Seriu A,Talijanski kup, Talijanski superkup i Ligu prvaka. Nerazzurri sada imaju problema sa trenerom Benitezom ,ali jedan manji problem zadaje muku takoder sto ce uciniti sa dresovima. Dres je sada prepun sa grbovima i nagradama te ce se morati promjeniti njegov izgled kako bi stala i nova titula svjetskog prvaka. Grb Intera ce se mozda pomaknuti ispod sponzorskog natpisa Pirelli, dok ce znakovi Nike-a,Talijanskog kupa i Seria A gdje trenutno jesu.Nerazzurri se trenutno nalaze na 7 mjestu u Seriji A sa 13 bodova i divje utakmice manje od Milana i nadaju se da ce se ovakvi problemi sa dresovima nastaviti i u 2011.
Nema mjesta na dresu za grb SP-a
Motta is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic