Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-12-2009   #91
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Koncentrirani i odlučni, nismo smjeli pogriješiti


Nakon pobjede Intera protiv Rubina u 6. kolu Lige prvaka, koja je talijanskom prvaku donjela prolaz u osminu finala govorili su Javier Zanetti, Ivan Cordoba, Jose Mourinho i Massimo Moratti…

Zanetti: “Zahvaljujem svima. Ovo je bila prevažna utakmica da bismo pogriješili. Bilo je bitno proći dalje, a sada je nebitno koga ćemo izvući. Danas je želja da prođemo bila prevelika. Balotelli? Mi mu pomažemo i savjetujemo ga svaki dan na njegovom putu sazrijevanja.”

Cordoba: “Pristupili smo ovoj utakmici kao finalu, vrlo koncentrirani i odlučni. Jedino tako se igraju ovakve vrste utakmica. Lijepo je što smo se plasirali dalje, bio je ovo pravi test protiv ekipe koja zna igrati. Jeli Mourinho zadovoljan? Naravno da jest, kao svi, ali sada moramo dostići više ciljeve. Kako vidim odnos trenera i Balotellija? Trener ima veliko iskustvo, a Mario ga mora samo slušati, učiti i izražavati se na najbolji mogući način, kao večeras, unutar momčadi koja mu želi samo dobro. Koga za protivnika? Nije bitno, da bi se stiglo do kraja mora se pobijediti svakoga. Ova nam je utakmica dala nesto više, jer igrao nam je samo jedan rezultat. Posebna zahvala našim navijačima: bili su veličanstveni i odnjeli su nas do pobjede.”

Mourinho: “Inter kao Leonardov Milan? Da, Leonardov Milan je prva momčad u povijesti koja je igrala s ovim sustavom… Igrali smo već tri puta u ovoj formaciji. Kada sam jučer rekao da nećemo kontrolirati rezultat i čekati vijesti iz Kijeva mogli ste očekivati ovako ofenzivnu postavu s četiri sjajna vezista: Stanković prvo, pa Cambiasso kasnije, Motta, po meni najbolji igrač na terenu i Sneijder. Svi su dali ravnotežu momčadi, a Julio Cesar je riješio pokoji problem. Inter je kontrolirao utakmicu za koju su svi očekivali da ćemo čekati vijesti iz Kijeva. Balotelli? Igrao je kao uvijek, sa pozitivnim i negativnim stranama. Eto’o i Milito su također puno radili. Koga želim u osmini finala? Lani sam želio Manchester United jer su bili prvaci Europe i zbog tog su bili dodatna motivacija. Ove godine ne možemo izvući Barcelonu. Opcije su dvije vrhunske engleske momčadi, Real, Sevilla koja nema što zaviditi najvećima iako sam siguran da vi tako ne mislite, Bordeaux koji je osvojio puno bodova igrajući odlično. Ne znam. Chelsea, jer je u mojoj povijesti? Ne znam jeli Chelsea u mojoj povijesti ili sam ja u njihovoj.
Prošle godine smo prošli izgubivši posljednje dvije utakmice. Ovaj put smo prošli u posljednjem kolu, prošavši uz prvaka Europe. Ne razumijem: mislio sam da je Italija mjesto gdje se gledaju rezultati, ali vidim da nije tako za svih. Bili smo prvaci Italije, ove godine smo prvi, lani smo izbačeni iz Europe od aktualnih prvaka, a ove smo prošli grupu u kojoj je igrao aktualni prvak Europe.”
Iako su ga tijekom intervjua pitali zašto je još uvijek namršten (Jose je odgovorio da ga ne poznaju osobno) Mourinho se nasmijao i otišao.

Moratti: “Nisam očekivao ovakvu postavu, ali to je bilo ključno za ovakvu utakmicu. Veliki doprinos dao je Zanetti, ali čestitke svima, jer igrali smo hrabro i odlučno. Balotelli? Mourinho mu vjeruje i po mom mišljenu ga dobro vodi. Važno je da se međusobno poštuju. Ponekad se čini kako je Mourinho strog prema njemu, ali na kraju krajeva počeo je ključnu utakmicu Lige prvaka… Divim se Mariovom talentu, ali još mora sazrijeti. Želio bih ga vidjeti u reprezentaciji.”
Usporedba sa subotom: “U Torinu je nedostajala želja za pobjedom pod svaku cijenu kao ovaj put. Kakav će biti naš daljnji put u Europi? Postoje večeri u kojima ništa ne ide kao u Barceloni, postoje dani kada pobjediš uz lošu igru, a ponekad briljiraš. To ne znači da smo u jednom trenu loši, a u drugom odlični, već znači da trebamo učiti iz poraza, ići dalje i dokazati da smo vrijedni ovog natjecanja. Biti bolji nego protekle dvije godine? I ja se tome nadam, ali nadam se i pomoći sreće koja nas je napustila protiv Liverpoola i Manchester Uniteda. Koga bih želio za protivnika? Ne znam, izvući nekog slabijeg na papiru je uvijek opasno, jer motivacija je manja. Nitko nije za podcjeniti.
Jesam li razgovarao s Mourinhom? Naravno, čestitao sam mu. Jesu li Gallianijeve želje bile iskrene? Jesu, zahvaljujem mu, bilo je dobro i neka samo nastavi željeti dobro Interu, neću odbiti (smijeh).”
Prijelazni rok: “Tko dolazi u siječnju, Pandev ili Toni? Ja se nadam nitko.”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #92
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #93
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Opet moca sa neki pederskim slikama ko če koga bolje
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #94
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

dobro daj sad s tim već stavrno pretjerujete..svaka slika ped.. ovo ped.. ono
pa nisu jedan iza drugoga il tebe varaju oči?

btw ajde tko zna jel Sneijder namješta loptu na ventil ili ne?
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #95
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ja znam da je bila namestena na ventil kad je mario dao gol to se videlo i po putanji lopte sad za snejdera neznam ,a mauro jel znas ti ?

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:38 ----------

p.s moca je malo nastran nista ozbiljno
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2009   #96
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
p.s moca je malo nastran nista ozbiljno
Dobra ti je ova
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2009   #97
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

to je jedina utakmica koju sam gledao u zadnjih 15 dana i odlicno smo odigrali

moram pohvaliti cordobu
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2009   #98
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Inter ace David Suazo could soon join Genoa, but his transfer depends on Sergio Floccari and whether the Rossoblu will be able to offload him.

http://www.football-italia.net/dec27k.html



i onda bi nasi trazili baptistu.....ne znam sta ce nam on ponuditi...pa suazo je bio najbolji strijelac pa rostilja a baptista zabije svake godine po jedan gol
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2009   #99
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Hulle sta droga je ovo sto koristis ti? Jel ti to daje moca? Stavljas transferi u temi za Inter - Rubin...
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic