Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-11-2009   #256
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Danas kad su se malo ohladile glave i komentari su konstruktivniji. Tek sam popodne otvorio forum, jer nisam mogao podnijeti nerviranje i raspravu i sa vama navijacima Intera (sto sam i sam), pored onog sto sam dozivio od onih koji ne navijaju za Inter, vec vole prelijepo dodavanje Barselone, j..la im ona mater. Ja znam da ce doci nasih 5 minuta, a ko se zadnji smije najsladje se smije .
Sto se tice trenera, vrhunskih uvijek ima, npr Hidink, odlican strateg. Ni Mourinho nije savrsen, cak stavise nije moj prvi pik za trenera, iako sam izabrao njegovo ime za svoj nick. Medjutim, ono sto je osnova, bez obzira na figuru na klupi, trenera treba izdrzati. Nije ni Mancio odmah uzeo titulu, dosla je postepeno, iako je Inter poceo igrati drugacije od kada je on sjeo na klupu. Jednostavno treba vremena, naravno da niko ne podnosi lose rezultate, ali nije sve tako crno. Realne su sanse za plasman, a ubjedjen sam da cemo u naredna dva kola razbiti Fiorentinu i juventus, koji su se de facto vec plasirali. Pored ovog, tu je i mentalitet koji se jako tesko, tj. sporo mijenja. To nam je nedostajalo sinoc. U sampionatu smo to prebortali i zato kad se gleda sa strane rutinski sjedimo na prvom mjestu. U LS je druga prica, tu su svi velike ekipe i sampioni, i tu mi jos trebamo da bortamo. Vidjelo se to i sinoc, vidjelo se i u prvom mecu (manje jer smo igrali kuci), vidjelo se i prosle godine protiv MU: mi jednostavno previse respektujemo ekipu sa kojom igramo.
Vezano za trenere, slozicu se sa Zlatanom, Benitez je po meni precijenjen, mada daleko od loseg, jer je ipak osvojio sa Liverpulom 2 puta LS. Spaleti, pa on je izgubio 7:1 od Uniteda. Dera bi ga ubio ko zeca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2009   #257
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ko bre spaletti los sto je izgubio od MU 7-1 pa svima se desi pa i mancio je izgubio od barce 5-0 doduse bila je prijateljska ali ipak bilo je .... des i se svima po meni spaletti je mnogggooooo dobar trener...njegova ekipa igra lep fudbal nije los takticar a i zna da nadje dobrog igraca ,a i prandeli takodje....
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2009   #258
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

eh da je Spalletti imao širinu klupe kvalitetnu klupu, Juan je osrednji igrač, Baptista isto tako, toplo hladno, imao je dosta dobru ekipu to jeste, Doni je po meni ništa specijalno od golmana, nije svjetska klasa ali to je samo moje mišljenje, ali kad je on došao on je dao Romi onu igru kada se govorilo da Roma možda igra najljepši nogomet u Evropi, ili uglavnom odmah nakon jedne Barce, ON svojim idejama, takvom taktikom i radom od kad je došao, a Roma nema ni planiranje ni išta slično Barci, a tko zna je li čovjek imao ured hehehe
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2009   #259
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma joj JM i benitez su isti k... od trenera...samo sto je JM maneken...zivi od medija dok onaj ih izbjegava
i jedan i dr trose previse novca i jedan i dr igraju defanzivno

sta je splaeti napravio? pa pogledaj sta je uradio od udinesea..ekipu od 10milona eura je doveo do mjesta za LP

sto se tice rome..kad se pogledaju ulaganja u romu i ostale klubove u italiji pa...roma spada u nizi rang..jer oni svake godine vise prodaju nego sto kupuju i problem je sto igraci igraju za kikiriki....(sem FT)
spaleti nije imao na rasplaganju svoje igrace vec mu je zadatak bio da od toga sto ima napravi dobar tim....a kad se sve uzme u obzir da su ulaganja u romu manja nego u dinamo iz zagreba onda je on napravio sjajan rezultat + roma je ekipa koja je godinama igrala najljepsi nogomet u italiji
roma u zadnjih 10godina nije platila nijednog igraca vise od 20m...njihove kupovine obicno ne prelaze ni 10mil



al jbg ode daleko od teme....
uglavnom nemamo igru...i nije to samo protiv barce nego tako je svaka utakmica...JM nije navikao da igra otvoreno nit ce ikad i igrati
njega ne zanima ljepota, vec samo da se ne primi gol

ali eto srecom idemo dalje jer rubin nas nece dobiti to je sigurno...i oni igraju dosta zatvoreno pogotovo na gostovanjaima a tako cemo i mi da igramo i necemo im dati prilike za kontra napade
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2009   #260
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

mi cemo igrati bunker kuci protiv rubina i moliti boga da se zavrsi 0-0
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #261
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

ne znam sta da kazem u vezi onoga od sinoc!!strasno!!ne zna se da li je do trenera(ja mislim da je do dr mourinha) ili samih igraca!cinjenica je da igraci nisu motivisani ama uopste!!vazno da su njima plate velike,pa cemo za igru lako,tako dosta njih u interu razmislja!!!!eto'o : sad da mu barsa ponudi 5 milki po sezoni ako ne bi presao pljunite me!!zza mene je bila dovoljna njegova izjava kada je dosao u inter,da ce kad tad da se vrati u barsu,ako ne bude mogao da igra bar da zivi tamo!!tako da je to dosta o njegovom zalaganju za inter!kada bude prestao da sanja i razmislja o barsi zaigrace kako treba!!balotelli : svima je poznata njegova skorasnja izjava!!!moze on da bude talenat samo takav kad nije cist u glavini!snajder : perfektan igrac i imam dosta poverenja u njega i mislim da ce dosta toga da doprinese mocnom interu ali i dalje mislim da dok gleda utakmice reala baca k...c u nesvest!!!dosta vas se sigurno ne slaze sa ovim ali gledajmo realno,dosta njih ne igra srcem za ovaj tim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kambi,stank,lucio,mi lito,zanet,chivu,svaka cast, munta koji ostavlja srce na terenu svaku utakmicu koju odigra!!!!maicon : ako ove sezone ne osvojimo nesto vise u LP ne verujem da ce on biti u interu sledece god!!!pogledajte barsu i recite jednog koji ne igra srcem za taj tim(mozda Ibra !!)!!Alal im svaki dinar koji primaju,zasluzeno!!!!!
pozdrav svima!!
FORZA INTER
CAX is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #262
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma haos !!!
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #263
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default



Culé is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #264
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

haha znam ovo, video sam, zamalo da pepe dobije batine hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #265
Artband
Substitute
 
Artband's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,ali Beograd trenutno
Age: 33
Posts: 334
Send a message via MSN to Artband
Default

Ne znam šta ste pisali,ali evo neko ukratko viđenje meča sa moje strane.

Lijevu stranu kao da nismo ni imali,ipak Kivu nije za neke izlete,kao npr.Lusio koji se zaleti pa šta bude.Jednostavno najslabija karika je Mota,ipak nedostojna zamjena Šnajderu,ali eto šta je tu je,posprdali su malo sa nama i ništa drugo.

Sad ostaje vađenje protiv Rubina,biće sigurno veoma teško,ali vidjećemo.
__________________
Inter forever in my heart!!!!!!!
Artband is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #266
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

hahha ovo sam i ja primetio za abidala al jbg da je muntari bio pepe bi dobio batine
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #267
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Artband View Post
Jednostavno najslabija karika je Mota,ipak nedostojna zamjena Šnajderu
Ako je Motta najslabija karika, onda sam ja Bilanista...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #268
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
Ako je Motta najslabija karika, onda sam ja Bilanista...
pa gledaj ovako
zanetti i cambiaso nisu
pogotovo ne stankovic
a i nije ni sneijder
pa ti vidi ko je onda hehe
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #269
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
pa gledaj ovako
zanetti i cambiaso nisu
pogotovo ne stankovic
a i nije ni sneijder
pa ti vidi ko je onda hehe
uf evo stručnjak se javio
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009   #270
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Nemojte vi sa ivan ... pa nije bio motta najslaba karika vec jedan jadan tim Inter (osven Cesar)
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic