Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-09-2010   #31
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Sta cete ako nije igra bila dobra.Ako je igra bila katastrofa kao sto kazete nebismo ih dobili nikada.Ali ovako,nije toliko lose,bitna su nam sada ta tri boda,ne za tabelu,nego za igrace.Samo polako...i da,ja sam gledao tek zadnja 25min jer nisam bio kuci,sve trcao da bih stigo i to da gledam,sada hulle,kazi mi kakva je bila igra tacno,a ti CAX nemoj molim te.xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #32
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
bitna su tri boda,a sve ce ostalo doci...taman cemo se pocet zagrijavat kada pocnu prave tekme...
I ja se tome nadam...valjda se jos privikavaju na trenera i zahtjeve, nadam se u iducim utakmicama lige mnogo ubjedljiviji Inter, posebno u napadu jer smo bili katastrofalno bezidejni veci dio utakmice. Strogo na mišiće.
Sve u svemu, ipak sam zadovoljan jer tri boda su tri boda pogotovo protiv uvijek nezgodnog protivnika!

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

Quote:
Originally Posted by CAX View Post
mariga,muntari majmuni, isti sipanza i onaj majmun gologuzan!!!!tuga,strasno,igra za plakanje!!samo benitez strucnjak moze da zameni chivua,cordobom!dok mlada nada sedi na klupi.ma bre strasno,benitez i njegove rotacije,debilske.milito nista,vazno da je povisio ugovor,to je bitno a jebena igra 0000000000000000000
CAX, pobogu, i ja sam nezadovoljan, ali govorimo o nasim igracima jbt....

Malo off topic: jeste vidjeli sta Hercules uradi "najboljem" timu Evrope u po Barselone
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #33
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

bio mi drug danas,igrali pes i stoni tenis,pa nisam gledao bas puno,tacnije video sam prvih 30 minuta. Mogu reci da je Lucio strucno kao pravi stoper regovao kod one sanse i zatresao mrezu,tada igra i nije bila toliko losa,stvarali smo prilike,mariga se trudio ali nije to to.Milito frno jednu tik uz stativu,kao i Walter iz kornera glavom,nismo imasli srece. Lucio po meni kriv za primljeni gol,jednostavno je nestao... Dalje nisam gledao :/ Sta Eto prvo omasio penal pa iz odbitka dao? I jel bilo penala ili smo dobili poklon?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #34
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Pa da,ali sta najbolji tim evrope.xD
Mi smo najbolji!
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Cax je jedan racionalno i nacionalno iskomleksiran tip za kojeg na ovom forumu mjesta nema, zna on to i to odavno. Da je pametan, shvatio bi zbog cega se zovemo Inter, i nikada vise ne bi pomolio se na ovom forumu.

Ali da, tu je Stankovic (da se razumijemo, nemam nista protiv igraca), to je sigurno i jedini razlog zasto navija za nas..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #36
interrr
Giovanissimi
 
interrr's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 33
Default


__________________
interrr is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sta reci nego - Hala Rafa!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #38
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

posed lopte nikad veci a u utrak da pokazemo sta znamo i ko je branilac LS. Moramo uzeti u obzir da Rafa i momci nisu sigurno hteli mnogo da se umaraju i pokazu sve karte na sto,sobzirom da je u utorak prvi mec LS. Tako da,sta se umarat ko konji kad je potrebna svezina u utorak! Tako da iako nisam gledao mec,ovo im moze biti kakvo takvo opravdanje. Cax malo ga pretera,pa jbte gde ih udri po rasnoj osnovi to je zabranjeno -.- a i jbte sta ima veze dal je crn ,beo i zut, svi su ti podjednako glupi ili pametni.! -.-
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2010   #39
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Nisam gledala utakmicu, ali sam prezadovoljna
Gledam na youtube highlights-e, kad sa strane vidim od prošle sezone, kad su igrala Inter - Udinese, i tad je bilo 2-1 Kad je Stanković zabio golčinu, ali eto, možda bi se to ponovilo opet da je igrao

__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010   #40
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Benitez je krme i glupan... ovakve gluposti cu pisati dok ne veze 3 pobede za redom

postavka igre,taktika i izmene nisu ni za 0 hehe

samo da se motta vrati, ne moze inter imati toko pokusaja napada koliko ih mariga moze ukociti
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Klanjat se tvojim postovima, svaka ti cast Ivane.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010   #42
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Nisam gledao tekmu ali sigurno je da ovaj tim nemoze bez Tiaga Motte...Inter ce se muciti sve dok se Motta nevrati i ne oporavi..bitna su 3 boda i da smo pobjedili a to sto Benitez trenutno vodi ekipu kao neki navijac s tribina to je normalno..tek on treba dokazat da je sposoban i kvalitetan trener da vodi prvaka 3/3..kad uveze nekoliko pobjeda zaredom onda se moze reci da je nastavio gdje je Mourinho stao!! i da vrati strah ostalim ekipama sirom Italije i Evrope a ne da neka Bologna se necemu neda nekim bodovima protiv Intera..toga nije bilo kod Mourinha i Rafa treba to da napravi u Interu pa ce onda imati navijace iza sebe kao sto je imao Mourinho!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010   #43
CAX
Banned
 

Join Date: Nov 2009
Location: Srbija
Posts: 140
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Cax je jedan racionalno i nacionalno iskomleksiran tip za kojeg na ovom forumu mjesta nema, zna on to i to odavno. Da je pametan, shvatio bi zbog cega se zovemo Inter, i nikada vise ne bi pomolio se na ovom forumu.

Ali da, tu je Stankovic (da se razumijemo, nemam nista protiv igraca), to je sigurno i jedini razlog zasto navija za nas..
ma da ae ti me nauci za koga treba da navijam!!!!ja pricam sta ja hocu,ako ti se ne svidja ti banuj slobodno!!!!pun mi te kurac vise!!dok sam ja navijao za inter ti nisi znao sta je fudbal!!!!

Last edited by CAX; 12-09-2010 at 01:36.
CAX is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010   #44
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Ja jedva čekam da se vrati Santon..... Da im pokaže
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2010   #45
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

vratio se on, ali nažalost ostao na klupi cijelu utakmicu
Grujinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic